24 máj 02, 05:41:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Assasin's Creed  (Megtekintve 40468 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Dátum: 11 márc 25, 21:00:41 »

Körbenéztem, és úgy láttam nincs topicja ennek az új játéknak. Az UBISOFT Február végén adta ki a legújabb Assasin'S Creed játékot, amiben Rómában vesszük fel a harcot, a gonosz emberek ellen. Új fegyverek, támadási technikák, és sok újdonság van ebben a játékban, itt lehet beszélgetni róla =)

Én kiakasztottam, nem gondoltam volna h ilyen rövid, de fél órát vártam, és a Credits utánn lehetett tovább játszani =)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 29, 17:42:45 írta Aes Sedai » Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 márc 26, 20:53:05 »

Hát, ha az ember nem csinálja meg a másodlagos küldetéseket, akkor tényleg rövid. Még én se csinéltam meg az összeset. A sztori is tetszett, bár a vége nem jött be annyira.
Treyman te megcsináltad a Cristina küldetéseket is? Furcsáltam, hogy nem vele volt az ágyban az elején Edzio Monteriggioniban ( a prológusban) Pirul.

Mondjuk nekem az tetszett a legjobban benne, hogy Róma milyen szép és élettel teli lett. Néztem egy kicsit mikor először láttam, ahogy piknikeznek az emberek, este meg udvarolnak a férfiak a nőknek. Ha jól emlékszem, a kettőben még nem dolgozták ki ennyire a városlakók viselkedését. A testvériség tagjainak kiképzése is tetszett. "Nothing is true, everything is permitted." Nevet

Egy kicsit aggódtam a multiplayer rész miatt, de kipróbáltam múlthéten és nagyon jó lett az is. Szerintem méltó utódja a kettőnek.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 26, 20:53:36 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2 Dátum: 11 márc 28, 18:12:43 »

A témát át nevezem az összes része jöhet ide! Nem kell mindegyiknek külön téma.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 ápr 03, 18:34:55 »

öhm és a Brotherhood nem a 3 hanem a 2 folytatása (sokan keverik)
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 03, 18:35:35 írta Kanokanor Seme » Naplózva

stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #4 Dátum: 11 ápr 18, 17:07:38 »

az assasins creed II-ben van a the truth ami egy videó valaki meg tudná mondani hogy az mi akar az lenni? ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5 Dátum: 11 szep 08, 08:06:34 »

Farkassacred!

Az idiótaságaidtól kímélj meg minket a továbbiakban, légy oly kedves!

Moderátor
Naplózva
Stark
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 35



« Válasz #6 Dátum: 12 jan 08, 20:20:06 »

Gyerekek légyszives nem biromnézni Assasin'S Creed MIND A 2 HELYEN 2 S VAN köszönöm szépen tartsuk tiszteletbe a nevét.
Mellesleg kedvenc játékom három részét végig vittem.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #7 Dátum: 12 jan 09, 16:26:25 »

Én megvetem elsőt pc-re (rohadt uncsi az összes küldi egyhangú stb) és a Revelations-t xbox360-ra (na ez nagyon király csak az a baj hogy rohadt rövid :S) am lesznek még további részek vagy ennyi volt az egész?
Naplózva

Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #8 Dátum: 12 jan 09, 16:57:11 »

Pont a 2 legrosszabb részét próbáltad ki mert a 2 középső rész a legjobb sztem az új se rossz bár nekem csalódás volt a 2 höz és a BH hoz képest .
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #9 Dátum: 12 jan 09, 17:22:08 »

nekem a 2-höz képest az össze "csalódás"(a többi játékot is szeretem) a 2 története miatt tetszik nagyon Mosolyog
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10 Dátum: 12 jan 09, 18:21:17 »

Biztos velem van a baj, de nekem a Revelations is legalább olyan jó élményt nyújtott, mint a 2 vagy a Brotherhood. Fejlesztettek a harcrendszeren , ami szerintem elsőre szokatlan volt, hogy a dobókés, pisztoly külön gombot kapott. Néhány viewpointnál eldobáltam a késeket szinkronizálás helyett, aztán hozzászoktam Mosolyog. A hookblade pl. nagyon megtetszett, rendesen ki is használtam a kötélpálya előnyeit. Meg, hogy egy mozdulatsorral le lehet gyúrni 4-5 őrt is, ha jól csinálod.
Az is jó volt, hogy kibővítették valami kis történettel a tanítványok fejlődését és hogy a templomosok vissza is próbálták szerezni az elorzott területeiket, mármint a mediterrán területeket. Ezekbe építették be a régebbi részek plusz küldetéseit (futóversenyekre, meg a többire gondolok), ami szerintem jó ötlet volt, mert ennyi elég is ezekből. És a történet folytatása is tetszett. Bár sajnáltam hogy Lucy-t nem tudták megmenteni (ha jól emlékszem el is temették valami szép, jelöletlen sírba. Szomorú). Persze bele lehet kötni, hogy raktak bele fölösleges dolgokat, mint a bombák (én csak akkor használtam, mikor kötelező volt).
Az első résszel az volt a baj, hogy Altair-ral nem igazán lehetett azonosulni (ezért is váltottak Ezio-ra, ami jó ötlet volt), de most egy kicsit közelebb hozták hozzám a karakterét.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 11:14:49 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #11 Dátum: 12 jan 10, 18:17:30 »

Hát én ép azon voltam kiakadva hogy nem Altair volt a főszereplő mert ha ránéztem Ezio szakállára kirázott a hideg hogy 1 40 éves öreg bácsival kell öldögélnem ikszdé Amúgy tényleg nagyon jó volt csak 1 picit rövid (nem bántam volna ha 10x ilyen hosszú Nevet)
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12 Dátum: 12 jan 10, 19:56:56 »

Tényleg picit rövid volt, de a Bh-t sem éreztem olyan hosszúnak sajnos. A kövi részre kíváncsi leszek. Gondolom ott Desmond lesz a főszereplő. Nem tudom, hogy lenne e értelme új elődöt behozni.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #13 Dátum: 12 jan 10, 20:55:06 »

én örülnék neki de szerintem nem fognak Szomorú az új assassin's creed mikor fog kijönni?
Naplózva
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #14 Dátum: 12 jan 10, 21:14:09 »

Már kijött Mosolyog Az a neve hogy Assasin'S Creed Revelations.
Naplózva


Oldalak: [1] 2 3 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!