24 máj 02, 01:55:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Age  (Megtekintve 12701 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #30 Dátum: 16 feb 02, 19:52:05 »

Végigvinni nem sikerült, de annál többször újrakezdeni, már igen. Mondjuk gyakorlatilag (többször is) végigvittem az összes alap fő küldetést csak nem egy hőssel.

Ozmar egy kicsit nagy volt.

Ha az elfek köldetését nézzük, és hogy hol jelennek meg a gyors utazás ikonok a nagy térképen szóval aránylag messze vannak a romok a tábortól ahhoz képest sima gyaloglással is hamar bejárható

Apraja falva ehhez képest viszont hatalmas.
Persze vannak mi a fenének kell már 3x ugyanazt megcsinálni (ismétlődő területek) de ugyanakkor valamivel többet is rak hozzá a történethez, mint Micimackó albérlői.

Ami pluszt adott neki, az az, hogy kit ültessek a trónra. Mert ahányszor volt valami, hogy na ez lesz a jó király, azt öt perc múlva megbántam. De végül is Bethlen Gábor kisöccsére esett a választás.

Szóval ellentétben a többi frakcióval a törpicseknél nem tudtam teljesen pozitív végeredményt kihozni.

---
Legutóbbi szerzeményként összehoztam az íjjászt.

De aztán DLC-k nélkül egy kicsit meg van lőve. Van rajta 32% használhatatlan Crit csansz.  smirksweat































Naplózva

Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!