24 máj 02, 01:43:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Age  (Megtekintve 12700 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #15 Dátum: 14 aug 19, 21:38:42 »

Mit gondoltok az új Inquisition trailer-ről? Várja egyáltalán valaki a játékot? Én személy szerint már számolom a napokat a játék megjelenéséig ikszdé ( bár az még odébb van ugyebár, mivel folyton átteszik a megjelenési dátumot )

http://youtu.be/yHeWOQvVRd8
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #16 Dátum: 15 júl 03, 16:20:53 »

Na tolja már valaki az Inquisitiont? Kijött már egy ideje Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #17 Dátum: 15 nov 22, 12:17:44 »

Én most kezdtem el játszani az Inkvizícióval. Nem szippantott be , mint az Origins, de azért tetszik a játék.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #18 Dátum: 15 nov 24, 00:43:33 »

Én az Orizsinszt kezdtem el.

Tegnap túlestem a beavatáson, ma pedig valami huncutságba akarnak belekeverni.

Mivel elhatároztam, hogy ezt is úgy viszem végig, mint legutóbb a KotOR-t, vagyis a legteljesebb őszinteséggel.

S hát tud a dolog egy két dilemmát okozni. Persze ha egy hiperszuper lángoló pallos lehet a jutalom, akkor biza lehet engednék az eltévelyedés csábításának.

Végig ilyen sok dokumentumot fog nekem dobálnia játék? Szeretek olvasni nem arról van szó, de azért na...
A párbeszédek szövege az más tészta.

S ha már olvasni való. Nem tudjátok, hol lehet a játékon belüli szövegek méretét megnövelni? Mert nagyon pici.
A felbontás csökkentésével tudtam növelni a  betűméretet, de jó lenne azért valami elegánsabb megoldás



Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #19 Dátum: 15 nov 24, 02:23:32 »

Sok dokumentumot dob a játék , ne aggódj. x'D Lesz mit olvasgatni az tuti. Betűméretről nem tudok okosat mondani, mivel a monitorom nem FHD, így én nem tudom a gépem kihasználni felbontás terén.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #20 Dátum: 15 nov 25, 00:17:41 »

Kezdetben annyit leszögeznék, hogy természetesen Bűvösparipa kasztú hőst kezdtem.

Örvendetes dolgok.
Csatán kívüli regeneráció.
Viszont cserébe a csaták kihívást nyújtanak. S úgy vélem egyre többet.
Tetszik, hogy a megfelelő képesség jó időzítésével, akár sértetlenül is átvészelhetünk egy összecsapást.
Ugyanakkor egy kisebb hiba miatt is jelentős mennyiségű Hézi Pálesszel kell vezekelnünk.
Úgy néz ki, hogy itt is lesz csapattárs lelki segélyszolgálat.
Volt olyan válasz amit csak később meg bánta. Megjegyzem ez nem jelentett semmiféle játékmechanikai előnyt, vagy hátrányt.
Nincsen egyértelműen jó, vagy rossz döntés.
Pl a megvádolt tanítvány esete. Beszéd közben, talán kissé túlzóan is, de érezni lehetett, hogy kicsit sunyi a csávó, mégis úgy döntöttem, hogy segítek neki. Amit újra megtennék. (s nem csupán Loot és az XP miatt) Mert egyszerűen nem láttam gonosznak, inkább csak esendőnek.
(megjegyzem lett volna itt egy-két bölcs szavam a Fővarázscsőrhöz.
Remélem nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy van egy kis KotOR-os beütése.


Ami meg cudar.
Az a fránya sok papíros. De ezt is csak azért mondom, mert napjában nem sok időm van játszani.
Na meg a betűméret állításának a hiánya.




 




Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #21 Dátum: 15 nov 25, 01:10:34 »

Ugyanaz a cég fejlesztette a játékot, így vannak technikai átfedések.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #22 Dátum: 15 nov 27, 00:11:37 »

Mágussal ugye tudom encsantolni tenmagam illetve a társaim fegyvereit.

Van rá lehetőség, hogy a varázslóm később kitanuljon valami fegyverforgatást?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #23 Dátum: 15 nov 27, 20:10:08 »

Igen, ha specializálódsz az Arcane Warrior irányba.

Az egyik kedvenc rpg szériám. Az Originst- már 3 és félszer játszottam ki.^^ Már a 3-ik vége felé tartok, csak még kéne sárkányokat vadászni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #24 Dátum: 15 nov 29, 02:27:31 »

Megvolnék az első boss fight-al. Ha tucatszór nem próbáltam, mire sikerült, hát egyszer sem.  smirksweat

Mivel a templomosok, és a varázslók nem igen szívlelik egymást, ez mennyiben fog kihatni a főkarakterem (bűvösparipa), illetve Alistar kapcsolatára?


Kis negatívum.
Már említettem, hogy vannak helyetek, ahol bizony mondtam volna olyat, ami nincs ott. Főleg, ha valamit nagyon sugall a játék. *khm* Szóval, lehetett volna vele valamit csinálni, habár ez ugye merőben megváltoztatta volna a játék történetét.


Külön pozitívum a KotOR-al szemben, hogy itt tényleg szükséged van a csapattársaidra.

A "Az előbb fele ennyi ellenfél is elég volt, hogy fűbe harapjak..."

Amúgy tényleg ennyire "nehéz" a játék? Nevet





Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #25 Dátum: 15 nov 29, 11:00:40 »

Melyik helyet csináltad meg először? A kör tornyát? Az pedig elég nehéz, mert limitált a heal poti készlet. Én legelőször a Breciliai rengetegben kezdtem, de át kellet mennem máshová, mert nem volt elég sebző képességem, hogy tovább tuijak menni.

Nem emlékszem rá, hogy nagy különbség lett volna Alistair és a mágusom viszonyában, mint a harcos és a szerencsevadászom esetében.

És, igen. Nehéz a játék. Nevet Már  Normál szint is tud kihívást nyújtani. Főleg akkor mikor csapdába sétálsz és minden oldalról körbevesznek. Ilyenkor a tank nem tud mindenkit felfogni és a hátulról jövők könnyen leszedik a mágusokat és a és a Rouge-kat.
Találkoztál már Bosszúállóval .aka Revenanttal? Bár biztos. Nevet Na azokat rohadt nehéz megölni, főleg ha nem egyedül van.
Számomra a legnehezebb Boss harc Denerimben volt teljesen váratlanul egy mellék küldi legvégén.  Olyan gyorsan meghalt a csapatom, hogy visszakellet töltenem a mentést, hogy  oké, erre rá kell készülni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #26 Dátum: 15 nov 29, 16:09:26 »

Ó az még csak az a  rózsaszín balrog volt ott  a mikor meg kellett gyújtani a jelzőtüzet.


Az elemi sebzést adó nyilak... baromi drágák.  Technikai KO



Nem előre találkozom érdekes fordítással, de ez eddig viszi a pálmát:

Idézet
A tiszteletes táblája:

A Teremtő nevében kérek minden fegyverforgatásban jártas, igaz embert hogy vegye útját az északi erdő felé, hogy meglelje a medvéket, mik megcsonktották és megölték Thed Eneth nevű fiát.
Utálatosak azok a Teremtő szemében, kik leölik és megnyúzzák őket, az északi tanyák lakóinak s a gyászoló családnak is könnyebbséget szerez.

Istennek tett szolgálatodért cserébe az Ördög vigyen el.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 29, 20:32:56 írta Shiro » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #27 Dátum: 15 dec 13, 17:03:52 »

Hát az Arcane Warrior nem az lett, mint gondoltam.  Szomorú  Lényegében köszönhetően annak, hogy félre statoltam. Hát igen, én készültem arra, hogy unlockolja majd a fegyverforgató talenteket. smirksweat

Viszont azt nem értem, hogy most kezdtem egy másik mágust is. Ezt már bölcsebben szintezve.
S már Lotheringben elérhető az Arcane Warrior.
Szóval ha egy specializációt unlockolok, akkor a többi ugyanolyan kasztú hős már automatikusan megkapja? Neeem


Redcliffe ostrománál amikor már a milíciát támadják.  Hősies dolog e az, hogy leküldöm a kutyát, és a hullákat felcsalogatok a malomnál várakozó lovagokhoz? ikszdé

Úgy érzem az ijjászat kissé háttérbe van szorítva.

Miért nincs lándzsa és alabárd?

Oké, KotOR-ban is vicces, hogy a lézörkard mellett sima pengékkel is fel vannak szerelve  a modern hadseregek. De a DA világában ezek ugye alap fegyverek. Lévén a középkori környezetnek.
Vagy itt csak arról van szó, hogy egy buzogány vagy egy balta játékmechanikailag nem különbözik a kardtól, a lándzsa meg már igen?

 







Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #28 Dátum: 15 dec 13, 20:30:57 »

Ha egy specializációt unlockolsz, akkor a többi hősödnek már elérhető lesz, igen.  Viszont az első részben nagyon nagy erőkülönbségek vannak a specializációk között. Pl a Szerencsevadásznak a Bárd spec gyakorlatilag értéktelen, míg a bérgyilkos az nagyon kemény. Vagy a harcosoknál a Berzerker alapból 10 pontot ad az életre. Ami elég szép, ha úgy nézed, hogy szintenként kapsz 3 eloszthatót.

Talán csak azért van elnyomva az íjászat, mert csak Lelianának van alapból rá pontja. Amúgy én úgy vettem észre, hogy a legnagyobb egyszeri sebzést pont vele csináltam. Minden erősítő képességet be és úgy használni a legvégső íjász skillt. Az valami iszonyatosat sebez. Amúgy alapvető technika, hogy minden emberednek adsz íjat, és míg közel nem ér az ellenség addig sorozod őket. Nevet

Lándzsával középtávból is tudnál sebezni, azt meg nem illik.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #29 Dátum: 15 dec 13, 23:11:57 »

Én az alakváltót sem értem. Oké, átalakulsz valami izévé, és tudsz "tankolni". De a valóság az, hogy nem leszel annyira tankos, nincs hozzá tauntod, valamint elvesznek az encsantok is Na meg eléggé korlátozottak a spelljei.
A castolás is sokáig tart, így azt sem mondhatod, hogy védekezésre használod.

De lehet jobb is így, hogy nincs agyon balanszolva, mint ahogy azt korunkban szokás.


Ráadásul szerintem úgy van belőve a normál szint, hogy specializációk nélkül is végig lehessen vinni.
Meg talán jobb is, hogy nincs minden számadatokkal telerakva.
Szóval úgy tud egyszerre nehéz lenni, és ugyanakkor játszató is, hogy nem kényszerít arra, hogy valami hárdkórgémer módjára  buildeljél már egyes színtől kezdve.
Habár a legnehezebb fokozat gondolom olyan lehet. Mondjuk azt el sem tudom képzelni.  smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!