24 máj 16, 02:46:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rossz pc játékok sorozat  (Megtekintve 13637 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #45 Dátum: 11 dec 30, 19:31:08 »

XXX Kino.. vízitáborban pedig az XXXPiratéban kajakoztam barátnőmmel.. Senki sem értette, hogy min nevettük magunkat sírásig. Nevet
De az utolsó videó is hatalmas volt. Nevet Amikor történt a "valami", valamit:  "Jézusom, beültettem az anyósülésre!" Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #46 Dátum: 11 dec 30, 19:32:15 »

Eggenn, a Country Justice is nagyon ütős. Meg amúgy szerintem a Miami Vice is. "Azt a rohadt életbe, Tubbs!" Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #47 Dátum: 11 dec 30, 19:37:56 »

Én a Nyári Különkiadástól valami ütősebbet vártam. Nem mondom, hogy nem lehetett élvezni, sőt, jó volt újra játékbemutatót látni Tőle/Tőlük, de mégis többet vártam.
Egyébként nem tudom, ki mennyire követi Freddy jelenlegi "munkásságait", én olvasom a blogját, plusz megnézem a youtube-ra feltöltött videóit. A 99 Ft-os film bemutatóit is szoktam élvezni. :D A Filmbarátok podcastet nem hallgatom, max ha olyan filmről beszélnek, amit láttam és kíváncsi vagyok a véleményükre róla.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #48 Dátum: 11 dec 30, 19:38:33 »

A Bikini Karate Babes volt még olyan, hogy nincsenek rá szavak. Látni kell, különben nem tudod meg, miben áll a dolog pikantériája. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #49 Dátum: 11 dec 30, 19:39:41 »

Ha már erről esett szó: A "Popcorn fail" videó tök jó, meg az "Új Youtube egy f*s" videó is nagyon jó. (Amúgy tényleg nagyon rossz lett az új kinézet. Szomorú
Lille: A Bikini Karate Babes is egy elképesztő videó. Zseniális. Nevet
"Hé, ez kifingta az amerikai zászlót? Jól láttam?" Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 19:42:59 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #50 Dátum: 11 dec 30, 19:43:03 »

A nyári különkiadástól én se voltam elragadtatva, de újra hallani freddyD hangját, nagyszerű volt Nevet feltörtek benne a régi szép emlékek!
A Bikini Karate Babes, egy legenda! A mellével lángcsóvát csinált ikszdé Problem valóság?

Mikor először írtam ide alig volt 5 db hozzászólás, most meg már írtunk vagy 4 oldalt ikszdé...
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #51 Dátum: 11 dec 30, 19:44:45 »

Ja, népszerű lett. Nevet
Láttátok a freddyD vs. Lalee menetet? Persze a Bikini Karate Babes-szel játszottak, és fantastic! Szegény Freddy kikapott. Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #52 Dátum: 11 dec 30, 20:39:50 »

Én láttam, és hát igen! Nevet freddyD hősiesen küzdött, de nem eléggé Mosolyog De tényleg f*s az új youtube... elég szomorú, a régi sokkal jobb volt... de a freddyD még mindig régi, néztem egy két filmes videót, amit ő csinált, ott megint hozta a régi formát! Úristen "Kivérezve"... pfff  Behalt

Addig is ha nincs jobb dolgotok, nézegessétek ezt:
http://www.hoc.hu/upload/news/21457_user_475_logo_city.jpg
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #53 Dátum: 11 dec 30, 21:20:45 »

A City-s logódat fél ürán át püfföltem a monitoron keresztül. Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #54 Dátum: 11 dec 31, 00:03:41 »

ikszdé és jól esett drága M. Bogi??

Arra gondoltam, mivel már freddyD nem csinál RPCJS videókat, azért a legendákat tovább adhatnánk a következő generációnak is és hát beszélhetnénk más City-s játékokról is Nevet...  (csak így poénból... lehetne róla egy külön blogot vezetni...) én el is kezdem!

Special Forces


Ahogy a nevéből is adódik ez egy különleges játék, mint minden City-s játék. Az tény, hogy a grafikája jobb, és lehet hogy van mentési rendszer is, de valószínűleg attól még a játékélmény nem lesz jobb. Ismét a lőfegyverek vannak a szerepben, de lehet hogy itt is ugyanaz van, mint a többinél is, hogy a "KÉS" a legjobb fegyver Mosolyog Megfigyelhetjük a csodálatos környezetet is benne, mely nem egy MW2... vagy éppenséggel MW.

Íme egy kép:
http://www.spieleradar.de/uploads/screenshots/A8/combat-zone-special-forces-pc-10v28_resized_1020_wm.jpg
Nézzük meg alaposan az ember testtartását (főleg a karját, de az arca se semmi Mosolyog) és a fegyvert... hmmm

http://www.spieleradar.de/uploads/screenshots/79/combat-zone-special-forces-pc-19v28_resized_1020_wm.jpg
Itt ugyanaz az ember áll, és én nem tudom - lehet lelőtték az összes utast és levitték őket a raktárba (de vér sincs) vagy egyszerűen lekényszerítették őket - de mindenhol csomag van, nézzétek meg ráadásul minden amerikai járat ilyen mocskos?? Oké lövöldöztek. De mindenhol egy ilyen vacak, lila színű PC táblának tűnő újság van?  Gondolkozik Ohh My God

De mind1, van aki játszott már ezzel a játékkal? És kiadnál érte 5 eurót?? (ami 1600 Ft)
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #55 Dátum: 11 dec 31, 11:25:33 »

Szvsz jó lenne valami hasonló blog, de ugye ahhoz elkél freddyD belegyezése is.Nevet

Amúgy az ember az áh... ikszdé Nagyon komolyan néz ki, ilyen mutáns kezekkel.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #56 Dátum: 11 dec 31, 12:16:40 »

Atyavilág, hogy néz ki ez az ember?! Ohh My God A végtagjai girbe-gurbák, és az a testtartás...ikszdé
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #57 Dátum: 11 dec 31, 17:51:21 »

Neh, itt egy kis videó...Mosolyog hát a grafika alapjába véve nem rossz, de az a tűz ott elég érdekes...
Meg a játékélmény se lehet valami zseniális... Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9TrcLVLvAqE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9TrcLVLvAqE</a>
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #58 Dátum: 12 jan 01, 14:43:06 »

Amúgy azon gondolkozom, hogy megtanulok lengyelül, és elmegyek City Interactive játék tesztelőnek, úgy se kell semmit csinálnom és kapom a pénzt ezerrel Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #59 Dátum: 12 jan 01, 15:23:01 »

Ne annak menj, hanem készítőnek! Csinálj egy 4 játék az egybent! ikszdé Csinálhatnátok akkor egy olyan játékot, mint a Big Rigs, csak rosszabbat. Lehetne az a címe, hogy Off Road over the Anti-Physics Racing Mosolyog
És ha már ott vagy, adjatok ki hozzá egy kis előzetest is, kivételesen freddyD-nek Mosolyog, mi rajongók, majd meggyőzzük valahogy freddyD, hogy csináljon róla egy videót Nevet

Különben ha elmész, akkor legyél hangszerkesztő, és remélhetőleg épp szabadnapos leszel és ennek következtében nem fog egyetlen hang se elhangzani a játék közben Mosolyog

Sok szerencsét kívánok neked!! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 01, 15:23:42 írta Mystgun » Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!