24 máj 15, 21:21:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rossz pc játékok sorozat  (Megtekintve 13635 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 dec 29, 22:50:35 »

A legnagyobb, Akimbó a kis kungfu harcos, metal, deathbringer, dark vampires, ezek tényleg a legrosszabbak ikszdé ikszdé
Nagyon nagy forma a srác, kár, hogy abba hagyta Szomorú
Mesterlövész, Beachsoccer, Heavyweight Thunder, Big rigs, Nina igazi élmény lehet játszani velük Nevet Talán még ki is próbálnám ikszdé (mondjuk Mesterlövésszel tényleg játszottam Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 29, 22:52:31 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #16 Dátum: 11 dec 29, 22:52:30 »

Ja, amiket most felsoroltál, azok az igazán ütős részek.
Na, mind1, most megyek lefeküdni, sziasztok. bye bye
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #17 Dátum: 11 dec 29, 23:02:19 »

Hát jah, a legnagyobbak Mosolyog Szerintem ezzel freddyD pénzt is kereshetett volna, főleg úgy, hogy miután bemutatta a Mesterlövészt és még egy pár játékot, megnőtt utána a kereslet ikszdé és hát mire megy a piac? arra hogy minél többet vegyék az árukat és freddyD hatására, megnőtt a vásár is, ezért felemelték az árát... Mosolyog freddyD ilyen reklámokba kéne tenni xD, kíváncsi lennék hányan vennék meg a cuccot, szerintem rengetegen... Nevet
És lehetne nyitni róla egy jó kis fórumot, ahol meglehetne osztani az élményeket a játékkal kapcsolatban.

M. Bogi: Szia, jó éjszakát! Mosolyog
Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #18 Dátum: 11 dec 30, 11:14:00 »

Nekem is nagyon hiányzik.
Nekem csak a Mesterlövész, a Mortyr, a Beach Soccer-rel és a Stealth Force 2 volt alkalmam játszani közülük. Hatalmasak. El lehet velük lenni.  ikszdé
Remélem 2012 újrakezdi, vagy legalábbis egy világvége játékot bemutat év vége felé. Nevet
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Morause
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 11 dec 30, 12:17:41 »

Mhh kár érte... akkora videókat csinált a csávó és szövege is van... kedvenc videóm tőle az a kamionos volt amiben hegyen mászott a kamionnal, kiment vele a textúrából, át falon meg a fákon... stb. a neve aszhem vmi Big Rigs... most hogy benéztem a topicba újra nézem hogy elkacagjak itt mán magamnak! Nevet
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #20 Dátum: 11 dec 30, 13:56:56 »

A Big Rigs egyértelműen "szégyen az összes PC játékra", ahogyan freddyD mondta. Most komolyan, csak azért csinálták a készítők, hogy híresek legyenek, és pénzt nyerjenek vele? Ha igen, akkor elég szánalmas...
Ez az egyik kedvenc mondatom abban a részben:
"Mi? Élek? Hát persze, mert ez egy k*rva sz*r játék!" ikszdé
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #21 Dátum: 11 dec 30, 14:32:32 »

Tévedés a Big Rigs-et azért tervezték, hogy freddyD bemutassa ikszdé, nem tudom mi másért tervezték volna, de van még 1 pár game, mint például a Metal Nevet az is egy nagyszerű játék  Ördögi
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #22 Dátum: 11 dec 30, 15:09:58 »

A legjobb szöveg benne, a "Your winner" ikszdé ikszdé
Ja még mielőtt nem ismertem ezt az egész Rossz pc játék sorozatot, akkor kipróbáltam a Lula 3D-t, Mortyr-t is. Nevet

Na meg a topic nevét a "Rosz"-t írjátok át "Rossz"-ra, mégis csak epic fail nyelvtan Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #23 Dátum: 11 dec 30, 15:34:39 »

Jah az tényleg király ikszdé

De tudod mi a még jobb? Amikor tolatsz azzal a kamionnal, na az olyan, mint a NASA centrifugája csak hatszor durvább ikszdé ikszdé

Huh, basszus Lula 3D ikszdé, minden eldugdos a mellébe, wazze, biztos jó sok hely van ott, még az elektromos vezetéket, a vibrit, meg az újságokat is oda teszi. És samdav, miközben játszottál vele, megmozdult valami odalent? ikszdé, mert ha igen sürgősen át kell gondolnod az életed!!
A Mortyr-hez nincs hozzá fűzni valóm, az sötét embereknek való játék Nevet (aki látta a vidit, tudja mire gondolok Mosolyog)

De a Ringriker is ott van, az a "fingás" ikszdé, na meg a "hulla a vízben". Epikus szörnyek vannak bent, jobb mint a WoW ikszdé

Utóirat: Tényleg írjátok át a "Rosz"-at "Rossz"-á. Ez szégyen a sorozatra nézve!!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 15:36:06 írta Mystgun » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #24 Dátum: 11 dec 30, 16:18:50 »

Bennem az Aqua Fittnes Ököl maradt meg a legjobban, amikor azt láttam kezdtem úgy gondolni, hogy nem véletlen lett belerakva egy játékba az ököl fegyverként.ikszdé

Én a Big Rigs miatt kezdtem el igazán nézni, Indán láttam valahol kiírva aztán YT-n rákerestem, és hát kedvet kaptam a többi videóhoz, szóval megnéztem azokat is.Nevet Dark Vampires adta rendesen, amikor a zombik libasorba mentek fel meg a vámpírok belementek a földbe.ikszdé

Még a Bus Driverben volt egy epic moment, amikor freddyD kis szépen megáll a pirosnál, és akkor a mob kocsi ilyen állat módjára beáll mellé.ikszdé Tyű, ott szakadtam.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 dec 30, 16:48:06 »

Na a Lulára nem mozdult meg ott lent semmi, annál inkább a Mesterlövészre ikszdé ikszdé Nyelvesít Nevet
A Bus Driver-ben, mikor átvált kormányra, betolja azt a zenét a videóba, az kész, nagyon eltalált momentum Nevet Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #26 Dátum: 11 dec 30, 17:03:14 »

Rikan: Az nem a Dark Vampires volt, hanem a Chronicles Of A Vampire Hunter-ben volt, és igen, az is egy jó videó.
A Mars Taxit szereti valaki? Szerintem az is egy egész jó videó. Az elején, a fekete CD, és csönget egy férfi, és azt mondja: "Sorry!", az óriási jelenet. ikszdé
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #27 Dátum: 11 dec 30, 17:39:17 »

Az a Men in Black - Sötét zsaruk c. filmből van. :) Nekem személyes kedvencem a Traktor Racer, más videón nem röhögtem még annyit, mint az irányíthatatlan traktoron. :D Igazából, a videói 95%-a hatalmas, bármelyiket szívesen visszanézem. Nagyon meglepett mikor bejelentette, hogy befejezi, és sajnáltam nagyon, ez tényleg egy mindig megújuló, megunhatatlan sorozat (volt). :)
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #28 Dátum: 11 dec 30, 17:40:26 »

Nem ismerem azt a filmet, de mind1. Mosolyog
A Traktor Racer legjobb jelenete, amikor azt mondja, hogy "Párzási Időszak." ikszdé
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #29 Dátum: 11 dec 30, 17:56:12 »

A Traktor Racer-t régen láttam, de a Bus Driver fent van az iskolában a gépen, szoktuk rajta nyomatni ikszdé
samdav: hmm mesterlövész... azt hiszem abban van a világ legszebb nője nem? Stella-nak hívják ikszdé és mikor megláttad, nem mozdult meg semmi akkor sem? ikszdé
Ám az is jó jelenet, amikor a videó végén, az ujjukkal lőnek egymásra ikszdé és azok a mátrix mozdulatok...

- Dominik, jól vagy?
- Jól vagyok, ez semmiség.
- Persze, hogy jól vagy, hiszen el sem találtak semmivel!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:37:11 írta Mystgun » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!