24 máj 02, 13:58:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sims(1/2/kiegészítők)  (Megtekintve 67231 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #225 Dátum: 13 aug 25, 18:42:49 »

Na, térjünk vissza eme csodálatos játékhoz egy pöppet. Nevet
Ki mit gondol a Sims 4-ről? Itt van egy videó, hogy bárki is tudjon véleményt alkotni:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WjPPjU8OARg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WjPPjU8OARg</a>

Nekem az nagyon tetszik a simek készítésében, hogy végre tudsz egyedi alakot formálni, és egyedi karaktereket létrehozni, ami ugye elmaradt az előző részekben. Meg persze a hangjukat változtathatod (ami ugye a 3-ban is volt), és a járásukat formálhatod. A házakat sokkal egyszerűbb megépíteni is. És a játékmenetben ezek a hangulat-változások szerintem nagyon jól meg lettek oldva. Röviden szólva szerintem nagyon jónak ígérkezik. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #226 Dátum: 14 jan 26, 19:38:11 »

Szeritnem grafikailag nem sokban különbözik a 3. résztől, bár nem is nagyon tud már fejlődni. Bár nekem a sims 2 néhány dologban merült ki:
- a ruha készítés, asszem paint-tel
- egy érdekes bugnak köszönhetően a családfát a játék vagy nagyanyáig, vagy egyel feljebbig nem kezeli rokonoknak a játék, így készíthetsz egy rakás szögletes fejű, ronda beltenyészetes gyereket
- végül, amin a legtöbbet szórakoztam, egy kóddal rejtett tartalmú ruhákat, és embereket csináltam, majd beköltöztettem őket egy házba, és a lehető legváltozatosabb módon végeztem velük

A harmadik részben az utazós volt jó, ott kigyúrtam magam, majd sárgákat, egyiptomiakat, meg franciákat verni jártam. Csodás nyaralások voltak...

Egyesek szerint nem rendeltetés szerűen használtam a játékot... :/
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #227 Dátum: 14 márc 30, 23:08:35 »

Elvileg a Sims 4 2014. őszén érkezik.
Én a 3. résszel játszottam, a nővéremmel. Építkezni szeretek ebben a játékban, mert elég sok mindent megalkothatsz, nagyon jó ez a része.
Nade lenne egy kérdésem, mi olyan újat ad a 4, amit az első három plusz kiegészítő nem tudott? Fejlődik a technológia, de ezt mennyire viszik bele a játékba?
Naplózva


Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #228 Dátum: 15 júl 20, 19:27:19 »

Sziasztok!

Játszottatok már a Sims 4-el? Nevet Vélemények?

Én tegnap szedtem le Ncore-ról, és hát kissé vegyes szájízzel kezdtem neki, tekintve, hogy nálam a 3. nagy bukás volt. A 2-es volt eddig a kedvencem, de jó csalódás volt. Végre valósághű. Nem úgy járnak az emberek, mint akik éppen bekakiltak ikszdé És valahogy az akcióik is valósághűek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 19:29:51 írta Lilus » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #229 Dátum: 15 júl 20, 19:29:21 »

Nekem már volt szerencsém hozzá. Nem tudom, nekem annyira nem jött be, mint a harmadik rész. Egyrészt zavar, hogy ennyire "helyzhez kötött" vagyis korlátolt vagyok és jelen állás szerint nincs is annyi lehetőség. Ez nem lett akkora durranás, szerintem egyértelmű, eluntam magam közben.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #230 Dátum: 15 júl 20, 19:30:54 »

Van.Egy hulladék az egész.Randa,unalmas,és az alapjáték kb kétharmada erősen túlárazott DLC-k formájában érhető el.
Inkább a 2 vagy a 3 Nevet mondom ezt férfiként 3000 óra coddal a hátam mögött ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #231 Dátum: 15 júl 20, 19:31:49 »

Nekem tetszett, bár a 2. a kedvencem. A 3-at utáltam, mert az emberek kicsit sem voltak valósághűek. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!