24 máj 15, 20:49:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lord of the Rings Online  (Megtekintve 7825 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Dátum: 11 jan 24, 06:26:52 »

A Lord of the Rings Online (azaz LotRO) az első masszív többjátékos online szerepjáték (MMORPG) J.R.R. Tolkien méltán népszerű könyvtrilógiája, a Gyűrűk Ura alapján. A játékosoknak lehetőségük van felfedezni emberfeletti rendeltetésüket az állandó küzdelemben Középföldéért. A táj, melyet tündék, törpök, emberek és hobbitok lakják (valós játékosok avatárjai és számítógép-generált szereplők egyaránt), lenyűgözően kidolgozott a játék minden szintjén. Teljes mértékben tükrözi Tolkien különleges világát. A játékosok sötét erőkkel szállnak szembe Frodó és a Szövetség oldalán a hősies harcban, hogy elpusztítsák a Gyűrűt, mely mindenek felett áll.

A LotRO kitűnik a többi MMO közül kidolgozottságával, megannyi lehetőségével és csodálatos grafikájával. Barangolj a Megyében, Völgyzugolyban vagy akár Mória bányáiban! A játékban harcolhatsz egyedül is, de összeállhatsz más játékosokkal egy szövetségben, hogy szembeszállj Szauron förtelmes kegyenceivel. Teremts egyedi elismertséget, harcolj történelmi csatákban Középföldéért és merülj bele a legnagyobb kalandba, ami itt vár rád!

http://www.lotro.com/ <-- Itt reggelj és töltsd le a játékot.

Az Snowbourn (EN)r szerveren vár mindenkit a "A Gyűrű Szövetsége - NKWT" Magyar klán. Mosolyog


Keressetek ezen a néven: KiruHoshino

Jó játékot.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 25, 17:16:53 írta Kiru Hoshino » Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 24, 10:04:08 »

Én még anno kipróbáltam mikor a GS-hez járt egy 10 napig kipróbálható kulcs.Akkor nem jött be, nem szerettem az mmorpg-ket de most hogy már a wow is közel áll a szívemhez biztos tetszene.Amúgy mi ez az ingyenes dolog?Azt tudom hogy el lehet kezdeni a játékot tök ingyen és de azok a dolgok amiket meg kell venni (vip-es cuccok) nem hiányoznak majd annak a gamer-nek aki ingyen akarja játszani a játékot?
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 24, 10:38:51 »

Őszintén megvallva a teljesen free engem kiakasztott. Megvan mind a 3 játék (Shadows of Angmar, Mines of Moria, Siege of Mirkwood), és annyira durván le lettem limitálva, hogy az kegyetlen. Így, hogy megvan mindhárom így is csak az alap 3 (Ered Luin, Bree Land, Shire) területet érhettem el, a többit meg egész durva összegekért vehettem meg a boltban. Arról nem is beszélve, hogy 2 karakteremnek búcsút kellett mondanom, mert csak 7 character slotot kapnak a premium accountosok. A f2p lotro annyira éri meg, hogy kipróbálja az ember, coint szerezni csak eszetlen grindolással tudsz. Coin kell minden terület kinyitásához. Sajnos nekem negatív lett így a véleményem a lotroról, pedig imádtam Szomorú
Naplózva

Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 jan 24, 19:58:39 »

Igen. Ebben teljes mértékben igazad van. Alap, hogy ilyenkor a már régi tagoknak akik megvették a játékot és fizették a havidíjat minimum elérhető minden ingyen (Küldetések, Régiók stb... ) De ettől függetlenül nem kell senkit sem elriasztani a kiprobálásától. Hisz még lehet ettől jó játék. Legfőkébb a többi ingyenes sz..r-hoz képest.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 24, 19:59:48 írta Kiru Hoshino » Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #4 Dátum: 11 jan 24, 20:42:54 »

Tény és való, a free mmok-ban topon van Mosolyog Arról nem is beszélve, hogy ha valakinek SOK szabadideje van, az valószínűleg ki tudja nyitni szinte mindent (figyelni kell az akciókat!) és fizetni nem is kell érte ^^
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 jan 24, 20:56:23 »

Huhh Kiru. Most nehéz helyzetben vagyok ikszdé Eldaron a guildben hányan vannak? Mert ott indítottam egy karit és felhúztam tegnap 15re (elf champion), de most este meg indítottam egy bulglart Snownemtommi szerveren mert ahogy néztem ott van sok magyar ikszdé De ha vannak elegen Eldaron akkor lehet inkább azt a karit folytatom.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 24, 21:05:28 »

Figyelj, a topic nyitótátol kérdezném: tesóm mondta h ez full fizetős... ez igaz? Mert én nemtom mi igaz belőle, de a saját gépemre szivesen felraknám, csak nem tudom h ez nem e olyanm int a wizard101, hogy 8-9es szintnél elakadok, mert a többi pálya fizetős... ez ugye nem ilyen? előre is kösz a választ
Naplózva


MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 24, 21:37:36 »

Részben ilyen. Teljesen alap verzióval olyan 20. szint körülig jutsz fel, utána vagy "achievementek" által szerzel coinokat, vagy veszel, és úgy nyitsz ki új területeket/character slotot, stb. (Azt tudni illik, hogy ez egy elég régóta futó játék, nagyon nagyon hangulatos, fizetős volt, és nemrég tért át a "free to play" rendszerre, tehát nem adnak mindent oda ingyen Mosolyog)
Naplózva

Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #8 Dátum: 11 jan 24, 22:34:47 »

Huhh Kiru. Most nehéz helyzetben vagyok ikszdé Eldaron a guildben hányan vannak? Mert ott indítottam egy karit és felhúztam tegnap 15re (elf champion), de most este meg indítottam egy bulglart Snownemtommi szerveren mert ahogy néztem ott van sok magyar ikszdé De ha vannak elegen Eldaron akkor lehet inkább azt a karit folytatom.

Keressük a playereket még. Mosolyog De már egy 4-5 -en vagyunk
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #9 Dátum: 11 jan 25, 06:47:10 »

Valszeg én is csatlakozok, cask betolom a letöltést Nevet
Naplózva


Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #10 Dátum: 11 jan 25, 09:24:58 »

Én is szívesen csatlakozom a klánhoz. ^^
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #11 Dátum: 11 jan 25, 10:04:11 »

Más szóval 20-as szintig simán fel lehet tolni aztán szívhatok, ha tovább akarok jutni, ez most enyhén szólva elvette a kedvemet a játéktól... :/

Ráadásul az archievementekkel nagyon kevés pontot lehet szerezni,  a lotro store-ban meg minden drága, megőszülök, mire egyáltalán mountom lesz. xDD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 25, 10:09:03 írta Csibe » Naplózva

Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #12 Dátum: 11 jan 25, 15:10:24 »

nem... Én mingyárt 22-es vagyok igáz régóta játszok vele de ez csak azért van mert nincs sok szabadidőm. Szerintem még a premiumot is lehet fizetni amivel mindened meglesz. 3000 ft/ hónap. Egy dohányzó embernek 1-2 heti cigije. Szerintem mindenki tud mellőzni de még ha nem is, havonta egyszer mondjuk 500 TP-t biztos tud mindenki venni magának. Ezzel már lehet haladni kacsint Én azért F2P ezek mert emelet komolyabban css-ezek és az IRL elfoglaltságaim azzal is hadilábon vannak hogy CSS-ezzek, ( már amennyit egy komolyabb team elvár) és heti 3-4 óra játékért nem adok ki havonta 3000 ft-ot! De aki azt akarja hogy beszippantsa ez a remek mmorpg, az tegyen félre és játsszon! kacsint

Ja és láttam valami Naruto intro zenét Bárdra, eljátszhatnátok a klánotok indulójaként Nevet

Na de hajrá és gyertek Snowburn szeróra ott rengeteg magyar van, én is ott vagyok 21-es elf hunter. Azazelf néven megtaláltok kacsint Jelen pillanatba bree-ben vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 25, 15:11:23 írta Obi_Wan » Naplózva
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #13 Dátum: 11 jan 25, 17:18:09 »

Snowbourn (EN) szerverre költözünk, mert ott több a magyar. Itt keresettek KiruHoshino néven és csatlakozzatok az Naruto-Kun Csoport klánjához. Mosolyog
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #14 Dátum: 11 jan 25, 19:17:39 »

Akkor milyen jól tettem, hogy már tegnap átjöttünk ide. ikszdé Igaz még picike vagyok mert nem volt időm játszani >.<# Kiruuu vegyetek beee Nevet Ritli néven játszok természetesen xD
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!