24 máj 16, 05:54:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 73
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MineCraft  (Megtekintve 242060 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #30 Dátum: 11 jan 31, 15:54:54 »

Hát van egy úgymond csalás amivel akármilyen cuccot be tudsz rakni a leltáradba. név:Invedit .

Leírnád pontosabban hogy miez? írjam be valahova, vagy ez egy program? o.O
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #31 Dátum: 11 jan 31, 16:00:04 »

én beírtam a googleba, kidobott, viszont a sajátodhoz való invedit kell... nagyon jó, viszont így vmivel rosszabb nekem :S de azért jó, ha van fantáziád, és 1 egész várost építesz Nevet Nevet

tényleg... asszem megépítem talán az ejfel tornyot, vagymit

amúgy, Obi_Wan, nem tudsz 1 szerót 1.2.2-re?


----

most nézem, h vhol azt írják, h hamachival lehet! szal, csak annyi, h letöltjük a hamachit, csinálunk ott szerót, vagymi, és azt az ipt beírjuk?... ez egyszerű, nem?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 31, 16:22:57 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #32 Dátum: 11 jan 31, 16:35:14 »

Hamachi verzió csak az eredeti játékkal megy, próbáltam már barátokkal.

Nos a lényege ugyan az, csak nem -1000 cuccot kell csinálni hanem beírsz valami giga nagy számot, pl -90000000 és alapra felülírja -32000 nem tudom mennyire, és akkor lényegében halhatatlan vagy. Nekem egy idő után ha levettem, kitöröltem, lementettem is halhatatlan maradt az emberkém, de jól eltévedtem és inkább kitöröltem a világot ^^'
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #33 Dátum: 11 jan 31, 16:44:38 »

Rikan, az elején építkeztél? mert ha igen, akkor ez könnyedén megoldható lett volna: invedittel csinálsz 1 iránytűt, ami arra mutat, ahol kezdted Nyelvesít nekem hasznos, mert az elején szoktam lenni építkezni, amúgy közben rá is jöttem már a halhatatlanságra, nagyon király, a fegyó nem is csökken Nyelvesít am, most elkezdtem 1 elfejtornyot építeni :PPP

am, akkor sehogy se lehet multiba játszani 1.2.2 verzióban? :/


nah, lementem, körül néztem, találtam alvilági mocsarat, amit talán felis használok, meg feltaláltam 1 új játékot: craftball Nyelvesít annyi, h lemész a pokolba, keresel repülő polipot, ami tök cuki, és amikor lövi a tüzet, elütöd, mondjuk felfelé Nyelvesít én azt csináltam, h a plafonra löttem fel a tűzgömböt, és majdnem eltaláltam azokat a nem tom milyen érceket...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 23, 20:27:31 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #34 Dátum: 11 feb 01, 17:59:04 »

Egy kis inspiráció : http://www.youtube.com/watch?v=Noa-z3pqEL8&feature=fvhr .Nevet
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #35 Dátum: 11 feb 01, 18:17:00 »

de király O.o na, ezt tuti multiba csinálták, 1 év alatt, vagy 1 ember csinálta pár év alatt xD

bárcsak én is ilyen ügyes lennék, vagyishát... tudnék ilyet építeni xDDD

lehet h építek majd 1 hullámvasutat, és kész...

ti mit építettetek? mert nekem kéne pár ötlet Nevet mert meg akartam építeni 1 ilyen bambusz tornyot, | közben amikor épp írni akartam h bambusz HÁZ akk eszembe jutott, h kéne építenem 1 bambusz házat Nevet Nevet h bambusz van körülötte Nyelvesít csak úgy dísznek, vagy vmit| építeni akartam 1 bamusztornyot, aztán nem sikerült Nevet meg 1 hullámvasutat a tornyomból levezettem, és a kertem felé el vezettem, de egyenlőre nincs tovább Nevet

szal, ti mit építettetek? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 03, 18:56:06 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #36 Dátum: 11 feb 04, 19:25:07 »

Én 2 dolgot építettem.
1. földalatti bázist: de mondjuk én ezt nem építettem, hanem találtam! úgy volt, hogy csináltam egy kis helyet a medencémnek, volt nemmessze attól egy tó, ástam egy sor mélyedést arra, de útközben ahogy ástam hirtelen beleestem egy csepkőbarlangba o.O az volt a poén, hogy vízesés lett abban a barlangban és az alig bírtam kijutni. csak úgy, hogy belementem a vízesésbe, és felfelé úsztam smirksweat az is durva volt, hogy estek bele az állatok. kész is lett az istállóm Kúl
2. várakat: a szélükhöz csináltam jó magas tornyokat, így ha eltévedtem, könnyen hazataláltam.

épp egy lakást építek magamnak, csak attól félek hogy így fogok járni:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LnjSWPxJxNs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LnjSWPxJxNs</a>
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #37 Dátum: 11 feb 04, 19:34:24 »

szegény ház :/ nyugodjék békében... se perc alatt leégett az egész Nyelvesít nekem is kéne olyan ház Nevet

am, NewSee, sztem csinálj magadnak akk iránytűt Nyelvesít vagyis, ha az elejénél építkezel, akk oda oda tudsz találni, ha emlékszel merre mentél, amikor kezdted... vagy a kezdő ponttól a saját építményeidig húzol 1 vonalat pl márványból, vagy homokból

én az elejénél építek, és eddig mindig vissza találtam iránytűvel Nevet mert az eleje felé mutat Nyelvesít amúgy építettem 1 bambusz házat, vagy mit Nyelvesít a tetejére meg búzát termesztek, csak kicsit fura ez a búza termesztés, mert ott a víz, megkapálom a földet, és kiszárad vagy mi...

ennek mi az oka? elöbb megkell várni, amíg mind nedves talaj lesz, és utána vetni? Nevet


am, én is építek valszeg 1 várat, az erődöm köré Nyelvesít de akkor a vizet megkell pakolnom földel, h lehessen rajta mászkálni Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #38 Dátum: 11 feb 05, 07:53:08 »

Na nekem ezek nem sikerülnek...örülök, hogyha egy tutorial ház sikerül....

Na kezdtem egy új világot és találtam... polip húst?!
Csak én lepődtem meg vagy mi?

Szerk:

Nem polip hanem tintahal...de valaki tudja mit jelent a "sac" szó?
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 05, 07:55:59 írta GepgurU » Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #39 Dátum: 11 feb 05, 10:40:49 »

ok... azt úgy pecáztad? mert akk lehet találni ilyen tintahal szerűségeket... GépGuru, eddig csak 1 túlélős házad van? akk most építhetsz annak kövi emeleteket, vagyis én ezt csináltam, vagy építs a házad alá bányát, áss le jó méjre, csinálj föld bányát, vagy érc bányát, stb... ezeket érdemes megcsinálni, h éjjel is tudj bányászni Nevet megéri... de ha invedited van, akk rögtön építhetsz 1 egész erőditményt Nyelvesít

---

nah, a bambusz tornyomra nem búzát, hanem virágokat ültettem, mert nem értettem, h ez most hogyan van... mindig száraz lett a föld :/ lehet h csak lent lehet termeszteni búzát?
és este unalmamba olyan fél óra alatt kicsinosítottam az erődömet, mert eddig csak építettem, de nem foglalkoztam vele, h milyen a kinézete az "udvar"nak... most 1 síkban van pár helyen, de a bányák miatt néhol még nem olyan, de nem baj Nevet
és a víztartály eddig márványból, és agyagból volt, most megcsináltam ilyen doboz szerű fából Nevet és építettem 1 medencét is Nyelvesít

módosítás:

nah, csináltam 1 könyvtárat is, tiltott részleggel, meg minden Nyelvesít és most csinálom a sulit, az első terem majdnem kész: crafter tanterem Nevet megtanítom az állatokat craftolni xD a másik szobában meg bajvívásra tanítom őket Nevet

módosítás 2:

am nem tudtok 1 progit, amivel letom kamerázni? akk lekameráznám a birodalmam, és feltenném vhová
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 05, 17:42:38 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #40 Dátum: 11 feb 09, 13:06:11 »

Én csináltam egy kis vájatot,utána kicsit leástam majd a lyuk alatt hosszan előre majd felvezettem lépcsőn.A lépcső mögött jobb kanyarodva van a bányász alagutam.Lépcső fölmegyek és építettem rá egy kis házat.Majd az egészet összeépítettem.A házamnak így van egy földszintje 1-2 emelete.Igaz a 2.ikon nincs semmi mert kifogytam az ötletekből.

Lehet így kicsit bonyolult de levideóznám/fényképezném,hogy érthetőbb legyen.
Nagy dolgokat sose tervezek mint amik a videók vannak vagy ti csináltok,mivel eltévednék a Mine-on.(Ez olyan mint a Föld csak MineCraft dimenziójában,szóval bolygó.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #41 Dátum: 11 feb 09, 13:13:59 »

Gep, erre is van megoldás: csinálj magadnak iránytűt, és akkor mindig vissza találsz Nevet vagy csinálj tornyot, és azt ha látod, tod merre kell menni, amúgy én se szoktam messzire menni, sőt, kise jövök az erődőmből, hanem ott építek bellül Nevet
vagy használd az Inveditet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #42 Dátum: 11 feb 09, 13:37:19 »

Nem szeretnék inveditelni,iránytűhöz nem találok vörös követ,tornyom van,de nem elég magas,hogy messziről lássam.
*ÖTLET*
Na van ötletem magasabb torony kivitelezéséhez.
De akkor sem tudom mit építsek 2 ok miatt:

1. Béna vagyok
2. Ötlet hiány és/vagy kivitelezés
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #43 Dátum: 11 feb 09, 14:39:59 »

invedittel tényleg unalmas, akk a környéken építkezz, nem vagy olyan béna, az tuti Nevet a tororny szerűséget könnyen megcsinálhatod: ha van olyan ládád, akk pakolj bele minden, csak föld legyen nálad, aztán kezdj el ugrálva magad alá pakolni a cuccokat, aztán ugorj le, és ennyi Nevet így nem tünnek el a cuccaid se, mert beteszed a rakiba, vagy mi az
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #44 Dátum: 11 feb 09, 16:25:08 »

JEEEEEEEE ENNEK IS VAN TOPICJA EZZZZZAAZ....khm sorry az előbbiért csak kiba*****szottul szeretem a minecrfatot mivel nagy lego rajangó is vok szal naon szeretem :d

szerk: Kijavítanám a topiknyotót h ez NEM fut minden gépen!!!
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 09, 16:33:22 írta jujguy » Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 73
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!