24 máj 02, 00:38:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MineCraft  (Megtekintve 241085 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1080 Dátum: 15 aug 17, 12:50:06 »

Ha már Minecraft Nevet ezen a videón könnyeztem a röhögéstől Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VaCQlwyLaHI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VaCQlwyLaHI</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1081 Dátum: 15 aug 28, 11:20:39 »

Raimi, ez csak neked.: http://9gag.com/gag/aRVBzo7
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1082 Dátum: 15 aug 31, 07:46:49 »

Ez a videó valóban vicces lenne, de a trágár szavak mennyisége még nekem is nagyon zavaró smirksweat szerintem pont ezzel rontotta el az egészet.

Amúgy vicces történeteket én mindig multiban alkottam. Egyszer volt, hogy mikor még exemmel játszottuk, hogy becsatlakozom hozzájuk, játszom 5 perce, meghalok éjjel valahol, spannol exem házában (nekem még nem volt házam ikszdé) és hát mit ad isten, egy creeper áll velem szemben és exemnek volt egy háza.  smirksweat

Vissza kéne menni, csak nincs már kivel multizni.  smirksweat
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1083 Dátum: 15 aug 31, 08:10:35 »

Volt egy olyan anno hogy haverommal találtunk egy völgyet amit elkerítettünk falakkal,és létrehoztunk egy utópisztikus társadalmat.Bár ezt lehet hogy csak álmodtam.
Én üzemeltettem a szervert,lementem kajálni,kaja közben néztem sorozatot szóval eltartott kb egy óráig,és mire visszaértem az a barom belevésett egy horogkeresztet az egyik hegy oldalába ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1084 Dátum: 15 aug 31, 08:33:47 »

Ezek a jó bulik Nevet én mindig nagyon élveztem Nevet sajnos mostmár nem minecraftol senki sem a társaságomban, mindenki csak wowozik. ikszdé

De milyeneket lehet alkotni amúgy Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1085 Dátum: 15 aug 31, 14:13:31 »

Főleg kreatívban Nevet bár anno túlélőben is rohadt sokat építettünk Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1086 Dátum: 15 aug 31, 22:46:08 »

Az a jó, mikor többen vagyunk túlélőben. ikszdé Első nap 4en ülünk egy 4x4es kis sárkunyhóban várva a reggelt, majd mindenki fát gyűjt, hogy tudjunk hol lenni kövi éjjel ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1087 Dátum: 15 szep 07, 09:14:37 »

Sztori módot kap a minecraft Nevet beszarás ikszdé
http://www.gamestar.hu/minecraft-story-mode-megjelenesi-datum-ps3-ps4-xbox-360-one.html
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 07, 09:17:07 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1088 Dátum: 15 szep 08, 09:29:17 »

Az igen ikszdé nem tudom elképzelni, hogy oda story mód legyen Nevet

*szerk: írni meg elfelejtettem.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 11:07:16 írta Lilus » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1089 Dátum: 15 szep 09, 16:51:10 »

Remélem valami Deus Ex mélységű története lesz Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 71 72 [73]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!