24 máj 02, 07:34:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MineCraft  (Megtekintve 241095 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #1065 Dátum: 15 feb 28, 16:12:40 »

Hoppáré szóval nem csak én vagyok Minecraft megszállott? Már 4 éve van saját szerverem. Majd készítek pár képet én is az építményeinkről. Nevet
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #1066 Dátum: 15 feb 28, 16:38:29 »

Nos nagyon nem tudom elmondani neked, hogy milyenek vannak még mert csak a normál meg a hexxit indult el nekem többi nem akart.

Mafu annyira nem vagyok megszállott csak mikor kedvet kapunk játszunk 3-4-en pár napig. Sose jutunk el a sárkányig mert megunjuk pedig már ment a enchant fejtés és a poti gyártás. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1067 Dátum: 15 jún 28, 14:12:53 »

Játszik még valaki? Nevet
De jó is volt még 1-2 éve amikor nyáron összejött 200 óra játék Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #1068 Dátum: 15 júl 14, 21:11:12 »

Én játszogatok néha Nevet
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1069 Dátum: 15 aug 12, 18:36:43 »

Néha rámjön akkor napokig, hetekig nyomom ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1070 Dátum: 15 aug 12, 20:43:53 »

általában úgy játszunk hogy az én gépemről megy a szerver Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1071 Dátum: 15 aug 12, 20:46:14 »

Nincs is szebb annál, amikor egy tonna gyémánttal vagy felpakolva, a retardált öcséd pedig az általad eldugított vulkán széléből kikapar egy blokkot és az összes láva a pofádba. Végig kell nézni a sok diamond halálát. Szomorú Mondjuk mindegy, mert ha felszedi, akkor addig üldözöm, amíg ki nem verem belőle. ikszdé
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1072 Dátum: 15 aug 12, 20:53:19 »

Régen amikor kb 10 ember játszott a szerveren volt egy hülyegyerek akit egyszer kibannoltam és föl is robbantottam a házát Nevet
Építettünk egy "Elsők öklét" a havas tájra és védtük be magunkat a zombiktól Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1073 Dátum: 15 aug 12, 21:01:05 »

Én amikor más játékosokkal játszottam, mindig rájuk vadásztam. Volt egy hatalmas laboratórium szerűségem egy hegy belsejében, aminek az egyik része a föld alá, az alapkőig lement, több emelete/szintje volt, illetve a hegy tetején kijött egy teljesen új, lebegő folyosó szerű alagút, ami félig üvegből volt, félig kőből, ez pedig a map felett vitt át egészen a sivatag közepéig, ahol volt egy erődöm, ott újabb tartalékokkal. Na én a sivatagban mentem zombikat és csontikat darálni.

Az a game úgy lett törölve, hogy 20 2x ládányi fegyverem, 30 2x ládányi élelmem, 25x ládányi különböző ércem volt (így Diamond is többek közt) és egy csomó más dolog, amit nem igen tudtam kategorizálni.

Hát azt a mapot kb. agyon ástam. Egy kiköpött Dulce bázis lett belőle. Nevet Ja, meg  egy 100x100 blokknyi földalatti csirketelepem is volt vagy 500 csirkével. De talán kevés is amit mondok.

Igen, itt még nem volt állandó mmo. ikszdé
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1074 Dátum: 15 aug 12, 21:05:42 »

Egyik haverommal egyszer megépítettük a USS Hammondot


Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1075 Dátum: 15 aug 13, 06:36:35 »

Merem feltételezni, hogy nem Túlélő módban. Gondolkozik
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1076 Dátum: 15 aug 13, 06:39:48 »

Nem.Az Elsők öklét túlélőben de egy ilyet lehetetlen lett volna xD de nem külső progival csináltuk ami magától addolja hozzá a cumókat,hanem mi ketten építettük föl kockáról kockára
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1077 Dátum: 15 aug 13, 06:43:10 »

Én Kreatív módba sose játszottam. Azonnal meguntam. Semmi kihívást nem találtam benne, kockákat pakolgatni meg nem elég kielégítő. Én a fentebb felsorolt hülyeségeim is Túlélőbe csináltam. Valahogy volt értéke a szememben annak, amit ott láttam.

...mielőtt törlődött. :/
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1078 Dátum: 15 aug 15, 07:05:22 »

Semmi baj nincs a kreatív móddal.De tény hogy a túlélő a király Nevet
meh össze kéne szednem az embereket és újra neki kellene esni a játéknak ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1079 Dátum: 15 aug 15, 12:16:45 »

Mivel nekem az egyik MMO-ban már ötödik napja nem tettek az aukciós házba megfelelő fegyvert (és révén hogy két pengével kell harcolnom, jobbossal és balossal, s egynek híja van), ezért valszeg én is belekezdek, lehet hogy ebbe.

Találtam valami olyan Minecraftot ahol annyi új cucc volt (nem mondok talán sokat ha több száz v akár ezer), hogy csak pislogtam, mi micsoda. Valami ritka felturbózott szerver, de fizetős is lenne alapból. Nevet A neve már nem ugrik be, franc... mondjuk elég rövid is volt.

Na, oda mondjuk skineket nem tudtam betenni. Egyedül egybe sikerült, de ott működött is, mert én megtehetem. Az az általam készített skin viszont olyan menő lett hogy 1 nap alatt Top 3-ba került és kb. 10.000 ember szedte le. Kúl Aztán valaki feltöltötte ugyanazt és elhitték hogy ő az első feltöltő, így törölték az enyém. ikszdé
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!