24 máj 02, 09:49:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 760205 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6000 Dátum: 16 jan 26, 22:46:40 »

Semmi baj nincs amúgy vele. Kurvagyorsan vissza lehet menni, 27 pontokat ad, meg két leaguet dobál, ha úgy van. Legalábbis én ezt éltem át
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #6001 Dátum: 16 jan 26, 22:48:40 »

Engem 1-9 aránnyal bedobott plat 4-be Pojén
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6002 Dátum: 16 jan 26, 22:54:59 »

Az, te feederek gyöngye. Mondhattad volna, hogy veszíteni kell és nem nyerni.  Pojén


Na nekem meg most először sikerült elfelejteni belockolni... smirksweat
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6003 Dátum: 16 jan 28, 12:58:10 »

Semmi baj nincs amúgy vele. Kurvagyorsan vissza lehet menni, 27 pontokat ad, meg két leaguet dobál, ha úgy van. Legalábbis én ezt éltem át
Ja, kivéve ha a minden lane feedel és a jungler egy idióta, aki egy NAsusra akar menni folyamatosan gankelni, miközben én állok 1-0-ás Annievel 2 túlélt gank után egy papír Anivia ellen... Ahha... Egyedül sokkal nehezebb ez a bronze mint előző seasonben a silver. ikszdé Ott simán lehetett menetelni előre, itt meg folyamatosan csak várom , hogy mikor jön rám egy 3-0-5-ös jungler 10 percnél. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6004 Dátum: 16 jan 28, 15:32:18 »

Miért? Nasus a legkönnyebb early gankek egyike. Ki szeded a flasht és már nincs is escapeje. Lvl 6 után már nehezebb az ultija miatt, de még akkor is 2v1-ben simán rektelhető.
Én is rámentem volna gankre, ha nem ment ki sehol a flash.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6005 Dátum: 16 jan 29, 00:19:00 »

Haveromat is bedobta bronzba gold4-ből aztán nem tud kijutni és folyton sír a sok idióta miatt. Mindenki kap idiótákat, ez egy ilyen játék, még nem hallottam olyat, aki ne sírt volna érte. De érdekes, én négy idióta mellett is 10-ből 10 meccsen 25-40 kill között végeztem és simán lecarryztem az összes gamet (segítettem neki, beléptem az accjába). Aki nem odavaló az kicarryzi magát. Ugyanolyan trash az enemy is mint a csapattársaid.

Előbb is Jayce 0/4-be volt pár perc alatt, 18 krípje volt a 10. percben és bejött midre. Meghalt háromszor meg lopta a farmom. 0/9-be végzett, egész végig csak pofázott a game alatt, flamelte az egész teamet még is lecarryztem. 30 killel végeztem.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 29, 14:09:07 írta Stance » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6006 Dátum: 16 feb 02, 23:43:33 »

Nem játszom pár napig, aztán kiderül, hogy kamera zárolásnál nem működik az oldalankénti eltolás.  smirksweat

Tudja ez, mit akciózzon le.  Pirul

http://kepfeltoltes.hu/160202/holdbolt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az avatása egy kicsit supportosra sikerült:
http://kepfeltoltes.hu/160202/H-Ashe_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Érdekes, hogy karácsonykor is beadott egyet:
http://kepfeltoltes.hu/151220/Snow_Down_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Nem lepődnék meg, ha a következő eseménynél a Sherwoodosat árazná le.

---Szerk

Stance, a cselendzsőr szkilleddel könnyű.  ikszdé  De aki csak kicsit tud többet, mint egy kavics, mint pl én?  Pojén

Szal nálam Ahrival nálam ez a max közeli skill:
http://eune.op.gg/match/observer/id=1339112575

De a fene egye meg bepánikolok, ha egy ilyen overfed valami nekem ront.  smirksweat

A build is utólag belegondolva nagyon nagy hülyeség

Megvettem a Morellót, mert Vlad is, meg az Olaf is szopják házipáleszt.  De a fene egye meg az én mana igényemet sohasem tudta kielégíteni.  (Szal lehet jobb lett volna a Szennygráll)

3. item-nél gondoltam a Voidra, mert hát Olaf. De aztán Rabadon, mert nem volt elég Börsztom az ADC-re.

4.-nek mana hiány miatt Szennygráll? Legyen inkább a Frost Qeen. Annak meg mondjuk úgy elfelejtettem észrevenni a használatának alehetőségeit.

5. WotA ez ugye ki tudná "védeni" a Vlad ultit, meg 45%CDR, de ja Zuhany jobb lett volna.  smirksweat



Szóval képes vagyok beparázni, ha másik lénről valami over fed izé nekem jön.


Meg valamit kéne kezdenem a map kontroll szintemmel, és valahogy ráérezni a roamolásra.



Miden Shaco ellen hova kellett volna azt a pinket tennem? Mert tuti, hogy rossz helyre raktam.  smirksweat

Oké, 1x haltam bele a genkjébe, azt is saját hülyeségem miatt. De neki kb már az megérte, ha kiszedte az ultimat.


« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 01:46:43 írta Shiro » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6007 Dátum: 16 feb 04, 21:45:34 »

Megvan az UOL új stratégiája. Minden héten Lecserélnek egy játékost egy új arcra és így abszolút nem lehet rájuk készülni Nevet  Ügyes gyerek ez a Rudy, bár meg nem mondtam volna hogy svéd ikszdé  nem épp az a tipikus ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6008 Dátum: 16 feb 07, 21:55:04 »

Aha Janna god tier? Ja még ügyesnek sem kell lenni vele. Persze aki hülye az feedelni fog.



Az úgy szép, hogy Yi most már tankos is.  Technikai KO


Na meg van mire való a sightstone+goldolós item keverék.

Arra, ha te vagy olyan paraszt, hogy mides hőssel menj supportolni.

http://kepfeltoltes.hu/160207/huszhuszluxluxkuszkusz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg   <- fájl név

ui Janával egy kicsit kevesebbet feedletem  Pojén


« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 23:42:49 írta Shiro » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6009 Dátum: 16 feb 08, 09:21:18 »

Morgananak én is mindig megveszem ezt az itemet. Hasznos tud lenni, csak néha beszopom és mellényomok, aztán meg bezhonyázok a bokor előtt. x'D
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6010 Dátum: 16 feb 08, 16:40:22 »

Na ez szörnyű lett. Ez van, ha félkómásan játszok Jannával:
http://kepfeltoltes.hu/160208/Jannakute_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Oridzsinále Leonát akartam, de jobban jártam, hogy az ellenfél "belopta".

Jinx az a tipikus megáll egy helyben, rástartol egy minionra és addig lövi, míg ki nem fogy a skúlóból. Varusnak meg persze ingyen céltábla.  bow

Ezen normál esetben, (ha nem vagyok fáradt,) ki is akadok, de szerencsére volt három másik akit lehetett buffolni.



Nem tudom, mennyire jó, de nagyon rászoktam arra, hogy AP-s supportal Coin+Charm kezdést használok.

Egyrészt nem sokkal ad kevesebb aranyat, mint a spellthief, de ugyanakkor sokkal biztonságosabb.
HP poti a legtöbbnek tökre felesleges, így mehet a Charm, mert mana az mégis csak jobban kell.
Meg ha mégis kell egy kis élettöltés, az bejön a Coinból.


Egyébként annyira bírom, hogy egyesek ráállnak Jannával arra, hogy iszonyat precízen tudják használni a Q-t, én meg rá startolok az E-re, oszt rádobom a legerősebb AD-s és/vagy AA- hősre, oszt hármasszintű szupercsillagharcost csinálok belőle.  ikszdé
 










« Utoljára szerkesztve: 16 feb 08, 16:41:10 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 399 400 [401]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!