24 máj 02, 13:26:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Starcraft  (Megtekintve 19765 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #45 Dátum: 13 aug 20, 10:22:57 »

Oké, köszi a véleményt! Bár a grafikában a korosztályom-beliekhez képest jobb vagyok, grafika tűrés terén.  A nagy balhé nevű játék grafikáját már nem vagyok képes nézni de akármelyik 2000 után készült játék elé szívesen leülök Nevet
Meg hát eddig mint stratéga csak Age of Empires-sel játszottam, így egy játéktechnikailag jobb/könnyebb alkotás örülnék, emrt már kirázódtam. Nevet
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #46 Dátum: 13 aug 20, 16:41:43 »

Egyet kell értenem az előttem íróval, a starcraft 1-nek sokkal jobb a története, viszont ha megtetszik a játék annyira, hogy a multiplayert is kipróbáld akkor starcraft 2 Mosolyog bárminemű kérdésed van akár az 1-gyel akár a 2-vel kapcsolatban szívesen válaszolok, nagyon jó érzéssel tölt el, hogy érdeklődsz a, kedvenc játékom iránt Nevet ja és ha netán kacsingatnál a multi iránt beavathatlak majd a dolgokba (teljesen más a játékmenet mint a singlenél, össze sem lehet hasonlítani). Na sokat okoskodok megint, ha kell segítség skype-on majd felveszlek és beszélünk Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #47 Dátum: 13 aug 20, 21:52:01 »

Ezek olyan jó képek.  Nevet




Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #48 Dátum: 13 aug 20, 23:12:22 »

Ezeken most szörnyen jót nevettem! ikszdé   Egy kis vélemény nyilvánítás a Heart of the Swarm-ról. Emberek ez a rész felaprítja a SC2WoL részt. Nagyon eltalálták hangulatát, a történetszál is SC-hez méltóan folytatódik. Az új egységek is zergekhez méltóak. Egy szó mint száz nekem annyira bejött ez a rész hogy 20 óra alatt végig játszottam. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #49 Dátum: 13 aug 21, 06:34:12 »

Hangulata nagyon jó az tény, de történetszál nem méltó, nem hasonlít valamire neked? Amon = Sargeras, úgy ahogy az orc+nightelf+human összefogás volt, most meg terran+protoss+kerrigan zergjei fognak megküzdeni a hibridekkel, a blizzard kétszer tolja el ugyanazt, de nem baj mert sajnos működik.
Remélem Narud nem Duran, mert Duran ennél sokkal sunyibb, manipulatívabb karakter, és explicite sehol sem írták hogyő lenne, még Stukov sem azt mondta hogy ő ölte meg, bizonyára van több shapeshifter.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mFBv1VMCNj4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mFBv1VMCNj4</a>

a végén Adun Toridas ! xD
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #50 Dátum: 13 nov 18, 14:19:06 »

Grubby stream *-*

Elég gyakoriak szerencsére.

http://www.twitch.tv/followgrubby
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #51 Dátum: 14 dec 30, 17:19:08 »

Let us fap together!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NlHCTYwDt4k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NlHCTYwDt4k</a>

Amúgy nem egy nagy szám, de Artanis elég menő benne Khala meg Void pengékkel.
Naplózva
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #52 Dátum: 15 dec 07, 17:24:11 »

Van két vendégbelépőm, amivel a StarCraft2 egyes küldetéseivel, kihívásaival, többjátékos térképeivel lehet játszni. A vendégfiókon egyes funkciók korlátozva vannak. Nem fogalmaz túl konkrétan, de gyanítom, hogy csak a Wings of Liberty-t érinti. Akit érdekel az jelezze. First-come, first-served.

Szerk.: Elosztogatva, 0 db kódom maradt.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 29, 22:42:40 írta Ervdo » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #53 Dátum: 15 dec 16, 18:36:55 »

Legacy of the Void kipörgetve.
1-2 küldi volt ami apróbb fejtörést okozott Normal nehézségen, de kényelmesen végig vihető. A sztori befejezéséről annyit, hogy ebben a világban már akkora befejező durranásokra vágynak ez emberek, hogy nagyon nehéz újfajta és meghökkentő befejezéseket csinálni, de ahogy vége lett a ennek a történetnek az így jó.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #54 Dátum: 16 jan 02, 11:07:52 »

Nem éreztem azt hogy itt dől el az univerzum sorsa. A wings of liberty utolsó csatája meg még akár augustgrad ostroma is nagyobb súlyt kapott mint ennek a vége. Igen ez a jó szó rá, gyakorlatilag a közepén dől el az egész háború, az epilógus meg olyan "kényelmetlenül szükséges" részeknek éreztem.

Jobban kifejthették volna Amon motivációját, jó persze kideürl hogy nincs itt semmi fennkölt meg legitim cél a ciklus elpusztításával pedig annyira jól lehetett volna érvelni mellette de nem akartak nagyon belemenni filozófiai mélységekbe és ez hiányzott. szóval kiderül hogy amon csak megsértődött  378247832847238748723 millenával ezelőtt és ha ő csalódott akkor baszódjon meg mindenki.

Viszont Duran jó volt nem gondoltam volna hogy tényleg Narud, azt hittem ketten vannak mert Narud teljesen más személyiségileg na igen szerintem ezt elkúrták mert amilyen menő kavarógép volt duran a broodwarban narudként egy nyávogós senki lett. De legalább Stukov bosszút állt rajta.

A brood war mind hangulatban, mind történetben magasan veri a mostani "trilógiát". Kár érte. és az UED sincs sehol.

en taru zeratul!
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 11:09:03 írta Syzygy » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!