24 máj 02, 07:38:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Starcraft  (Megtekintve 19762 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Dátum: 10 júl 31, 09:51:08 »

Ha jól láttam témája még nincs.....
Szerintem nem kell bemutatni ezt a játékot ha nem ismered és gamer  vagy akkor nem tom melyik kő alatt éltél. (röviden warcraft űrben)
98-ban jött az első és csak most 12 év után a második, hű de utálom emiatt a wow-ot.
Most fejeztem be a másodikat és örömmel jelenthetem ki h nem b..szt..k el sőt  bow  csak kicsit fájó h a játék harmadát adták ki , de így is majdnem hosszabb mint az első. Story igényes.. marha jó írányba mentek el vele , animációk szenzációsak filmebe illő jelenetek .... szuper srarcraft hangulat a megszokott nosztalgikus zenével.  Nevet
Első részt tom ajánlani ízelítőnek mindenkinek mert még egy buta lap topon is elmegy.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 09:54:12 írta Banzai » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1 Dátum: 10 júl 31, 14:35:20 »

Hát igen, szerintem ezt a játékot minden magára valamit is adó gamer ismeri, aki nem az sülyedjen el szégyenében. vagy sürgősen kezdjen el ismerkedni a műfaj legjobbjával. xDD

Am én csak most kezdtem el a második részt, de szerintem így tört formában inkább hanyagolom és megveszem eredetiben majd. Nevet
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 júl 31, 14:44:01 »

Én is ezen gondolkodom mert így törten csak kampányt lehet tolni és multizni akarok majd . Mi a fenéért adják 14 rugóért ? nekem nem kell az a egérpad , le kell nyelni a békát úgy tünik  Gondolkozik
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #3 Dátum: 10 júl 31, 17:30:23 »

Régi szép idők..vagy mi
Félelmetesen jó kis game, még mostanság is egész sokat játszok vele nem úgy mint az újabb rts-ekkel amiket kb 3 map után félredobok...
Sok lehetőség, elég sok egység, elég sok képesség az egységeknek és persze a történet is jó (Kár hogy a win7 nem szereti túlzottan  Neeem )

Sc2-re készültem nagyon...de 14k azért kicsit túlzás, főleg úgy hogy csak a terran hadjáratot tartalmazza..a blizzardból meg lazán kinézem hogy mind1ik rész kb ennyibe fog kerülni, szal lehet passzolom.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4 Dátum: 10 júl 31, 18:18:47 »

Hát ha tényleg 14-k,akkor én is ráfanyalodok inkább a törtverzióra, mert ennyit nem fizetek érte,pedig úgy gondoltam, hogy ha már a wow-ot tört szerveren játszom, akkor legalább annyival megtisztelem a Blizzardot, hogy eredetiben veszem meg, de ennyit nekem nem ér. :S

Amúgy a win7 alatt tökéletesen fut, de a többi opredszer nem komálja. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 18:22:19 írta Csibe » Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #5 Dátum: 10 júl 31, 18:22:07 »

Fut win7 alatt..csak csöpp text hiba, csöpp screen freeze ..eléggé kellemetlen így játszani  Nevet
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6 Dátum: 10 júl 31, 18:25:18 »

Hát nem tudom én nem találkoztam ilyesmivel azt kivéve, hogy élsimítást nem igazán találtam benne. :S
Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #7 Dátum: 10 júl 31, 18:31:13 »

A text hibával túl sok gondom nincs..az max menüben van meg néha olyan mapokon ahol víz is van ...a screen freeze viszont állandó, ha elkezdek játszani legalább 1x lefagy az egész..zene megy tovább, de semmire nem reagál..aztán gépreset, és utánna megy simán  Nevet ...de azért elég fárasztó minden alkalommal újranyomkodni a gépet h tudjak játszani 1 kicsit
Naplózva

Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #8 Dátum: 10 aug 01, 21:53:09 »

Hú de faxa ez a game én még mindig tolom az 1et b.neten Nevet .Nagyon jó ez a kedvenc játékom, a 2őt kipróbáltam de csak béta volt és azt is xxxelt amiben csak vst lehetett nyomni a gép ellen, igazság szerint nem valami jó a gépem ezért lowon úgy ahogy futott ezért nem próbálkozok a fullal .  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 01, 21:54:45 írta Zergi0 » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #9 Dátum: 10 aug 01, 22:08:15 »

Pár évvel ezelőtt nyaraláson ismertem meg a starcraftot, akkor a bátyám lemásolta nekem... pár hónappal ezelőtt megvettem eredetiben az 1.  sajna elég béna vagyok benneXD 
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10 Dátum: 10 aug 01, 23:50:06 »

2-3 évvel ezelőtt én is keményen toltam a Starcraftot. Még máig is fent van a gépemen :--). Nem rég kapcsoltam be, azóta hetente nyomok 2-3 meccset... anno még kupáztunk is a klánommal, gépzsír hangulat volt ottan'.
SC2-vel nem hinném, hogy játszani fogok. Aligha futna a gépemen, drága is, singlezni meg nem singlezek.

Ti miket szoktatok játszani? Valakinek van kedve nyomni közeljövőben 1-2 meccset? Főként UMS-ezek, de néhanapján lenyomok 1-1 dreamot (fastest possible map xD) is. Spawn defense, team micro arena ftw!
Naplózva



Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #11 Dátum: 10 aug 02, 09:09:43 »

Én is szoktam meccseket nyomni de elvok a minijátékokkal is .Pl:Ca vs Mouse ,Evolves stb. .
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12 Dátum: 10 aug 02, 10:46:55 »

Érdekes, hogy nekem ez a játék mennyire nem jött be. Pedig nagy RTS rajongó vagyok, és kifejezetten szeretem a régebbi gamékat. DE valahogy Scv sose tetszett. Terran hadjárat közepén abbahagytam, annyira ráuntam. Pwedig toom h klasszikusról van szó. De nekem valahogy jobban tetszettek a régi C&C gamék, meg a Dune II. (ami igazi klasszikus. Nevet)
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #13 Dátum: 10 aug 02, 14:00:10 »

Starcraft 1 terran közepén hagytad abba ? pedig pont h onnan indul be az egész játék , történetben is .
Nézem a replayeket próbálom ellesni a taktikákat, de ezt h az ember így nyomja órákat kell a gép előtt eltöltenie és ezen kívül élni is kell  Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14 Dátum: 10 aug 03, 08:03:47 »

Valaki help pls xD

Rossz voltam =/ és letöltöttem torrentről xD nah szl kicsomgolom az iso file-t, be mountolom daemon tools-al és ha rákattintk az installra nem csinál semmit....

vki ötlet ?
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!