24 máj 16, 04:04:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Warcraft III [DotA]  (Megtekintve 19405 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #30 Dátum: 10 szep 13, 17:12:53 »

aazokat megtalálod a játék mappájába World Editor néven.
aki akarja tolni velem és kiakarja próbálni a legjobb legújabb naruto mappokat az pü-be egy msn címet nyomasson
és lehetőleg elérhető is legyen.
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #31 Dátum: 10 szep 13, 18:53:53 »

Naruto Battle Royal szerintem a legszórakoztatobb meg a Naruto Battle Siege. Azokkal érdemes játszani. A Ninpouval az a baj, hogy valaki még nem valami jó 10perc után már semmi esélye sem lesz a másikkal szemben. Nincsen Balanceolva.
NBR-t meg NBS-t szívesen tolok veletek. Msn cimem az adataimnál. Mosolyog
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #32 Dátum: 10 szep 14, 16:51:45 »

Akkor Naruto Wars Unlimiteddel, vagy Shinobi Warssal nem játszotok? Pedig ezez is jók, sőt  Pontosan Meg vannak Naruto Tower Defensek is, csak nincs sok közük a Narutohoz. Aztán ott vannak a Naruto RPG-k. Velük csak az a baj, hogy túl hosszú és a chunnunin vizsga rész után sokan kilépnek  Sír, ezért nehéz végig játszani.
Naplózva

....................................................................................................................
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #33 Dátum: 10 okt 08, 18:12:16 »

3v3 apem-ot toltunk, lancerral ügyeskedtem kaniserveren (magyar). Kb 20 percig a saját lanemon farmolgattam, közben a másik két csapattársam ügyesen felfeedelte a másik csapatot. Noob gameba játszottunk, és mondanom se kell, hogy persze a másik csapatba egy 780 kill/ 420 death-ű arányú játékos lépett be, amit közel sem lehet noobnak nevezni. Gondolta ő itt a király, senki nem győzheti le, 1 gombos vengét sikerült pickelnie. Nekiindulunk bázisuknak, és persze totál frankón elpics*zom őket a 20 perc egyedüli farmolgatásomból. Burika, arcane boots, manta, vladi, diffu lv2 és még ráadásul egy hört is volt nálam ráadásképpen, szal mondhatni beverhetetlen lancert hoztam össze. 4 szinttel nagyobb volt az illető haladó játékos, így miután megszégyenültek és a fél bázisuk be van verve, ki votekickeltek.

Erről mi a véleményetek? Érdekes, hogy ilyen garénán, iccupon, battle.neten sose történt velem, 21/1 es lionnal se. :/
Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #34 Dátum: 10 okt 10, 19:40:55 »

Ismeri valaki a Night of The Dead mapot? ( NoTD )

régi 1.3 verzióról beszélek amikor választasz karaktereket és teamben túl kell élni a zombi wave-eket. nagyon összetett és nagyobb csapatmunkát igényel mint a dota. Csak a legújabb patch-el nekem nem működött a map szal most az 1.22-essel jó, nemsokára kipróbálom hamachin hogy meglehet-e csinálni mert nagyon szerettem régen ezt  mapot, sokat játszottunk vele még anno 9-10edikbe. Ha valakinek esetleg lenne kedve csak kb video sincs róla fenn a neten, de nagyon jó map ( engineer, medic, firebat, marine stb..) lepusztult pálya sok fegyver , mégtöbb zombi és husik és team munka.

szal ha vkit érdekelne a dolog...

http://www.youtube.com/watch?v=qsp7OIRqlyM&feature=related
ilyen de ez sem jó video mivel egyedül nyomja
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 10, 19:46:59 írta Syzygy » Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #35 Dátum: 10 okt 11, 17:45:50 »

Hellotok az lenne a kérdésem,hogy ha Naruto royalozni vagy dotazni(asszem mind2 narutos nem?) akkor ahoz kell az alap warcraft 3?És ha kell akkor érdemes megvenni,vagy ink. töltsem le?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #36 Dátum: 10 okt 11, 21:51:38 »

megveszed 2ezerért de úgyis patchelni kell szal inkabb töltsdd le 1.5 giga sincs
Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #37 Dátum: 10 okt 12, 06:52:49 »

És ahhoz,hogy narutozni tudjak ahhoz kell valami kiegészítő????
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #38 Dátum: 10 okt 12, 23:00:42 »

A The Frozen Thorn meg patchelni azt ennyi, már mehet is a móka.  Pojén
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #39 Dátum: 10 okt 13, 07:37:48 »

Még pár Narutos mapot töltsél le epicwar.com.ról. Mert lehet nem fognak beengedni a szeróra ha ott helyből töltöd le.
Naplózva

....................................................................................................................
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #40 Dátum: 10 okt 13, 07:44:58 »

Oks,köszi mindenki az infót  Nevet
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #41 Dátum: 10 nov 18, 20:51:00 »

Amúgy szervert hogy lehet csinálni. Nem simát, a create gombbal  Nevet, hanem a hostbotokkal, meg valami list cheker, vagy mi. Mert azok nem laggosak, delayesek.
Tehát hogy?
Naplózva

....................................................................................................................
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #42 Dátum: 10 nov 18, 22:11:00 »

A legtöbb szerveren vannak telepített hostbotok, ahol csak a channelre kell beírnod 1 parancsot, aztán már kész is a szervered. Ezeket a parancsokat belépéskor a "hírek táblán"; chat csatornákon; szerver websiteján találod meg.

Másik módja, hogy a saját botodat helyezed üzembe. Ez röviden annyiból áll, hogy leszedsz egy programot, bekonfigolod, (ip-d, egy másik cd-kulcs ami nincs használatba, stb) minimális angol tudás szükséges hozzá. Majd a játékban paranccsal, vagy az asztalról indítod a szervered, botfüggő.
Youtubeon vannak tutorialok, mint pl ez:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=quFS-orGI_c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=quFS-orGI_c</a>
Naplózva



ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #43 Dátum: 10 nov 19, 08:54:47 »

Köszi  bow Így már legalább nem kell várnom másokra míg csinálnak szerót
Naplózva

....................................................................................................................
olympia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #44 Dátum: 10 dec 26, 16:47:18 »

Sziasztok!

Korábban fenn volt a Warcraft 3, de letöröltem mert kellett a hely. Most újra felraktam, de nem indul el:( Nem tudna valaki segíteni, hogy milyen patch kell hozzá?

Üdv:Olympia
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!