24 máj 02, 02:56:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Call Of Duty  (Megtekintve 53321 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #210 Dátum: 12 nov 16, 16:34:08 »

Hát aki kiad 12ezer forintot a black ops 2-ért annak egészségére Nevet
A single még viszonylag jó, de a multi ugyanaz mint az előző 5széria.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #211 Dátum: 12 nov 17, 17:18:52 »

na a bo tarol...user scoreban nem nagyon kap 3-pontnál többet. A single unalmas és megszokott, a multi pedig borzalmas lett..tréarcs bizonyít.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #212 Dátum: 12 nov 17, 18:57:24 »

Hát aki kiad 12ezer forintot a black ops 2-ért annak egészségére Nevet
A single még viszonylag jó, de a multi ugyanaz mint az előző 5széria.

Engem csak a single érdekel, szal annyit biztos megér, hogy kicsit lerontsam vele az arányomat torrenten. xd Csaka  gépem bírja el. Elméletileg, pont hogy, és alig, de el kéne bírnia.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #213 Dátum: 12 nov 17, 19:05:55 »

Ennyire azért nem lett rossz a Black Ops 2, single szerintem kifejezetten jó lett, a multis rinyálást meg sose értem meg, ez egy FPS, a műfaj már önmagában behatárolja a Multizás lehetőségeit, egyébként én nem multizok, de azt veszem ki, hogy legtöbbször nem is játékmenettel van a baj, hanem azokkal, akik játszanak vele. Nevet
Naplózva

BLR
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15



« Válasz #214 Dátum: 12 dec 18, 21:41:24 »

Elnézést a rossz topikba írok!
Valaki segítene? Felraktam a CoD Black Ops 2-t de amikor el akarom indítani semmit nem csinál. Egy darabig gondolkozik de utána semmi. (A gépigény bőven megvan)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #215 Dátum: 12 dec 18, 21:47:58 »

A másik topicba már írtam, de leírhatom ide is: rossz a crack. Keress másikat, nem nagyon tudsz mit tenni. Én is többet végigpróbáltam, aztán egyszer csak jó lett. De közben még egy vírust is beszívtam, amitől nem tudok megszabadulni. -.-
Naplózva
BLR
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15



« Válasz #216 Dátum: 12 dec 18, 21:51:26 »

Nem tudsz küldeni egy linket, hogy te honnan szedted a cracket?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #217 Dátum: 12 dec 18, 22:02:43 »

Sajna nem, több helyen is néztem, és egyszerűen nem emlékszem már, hogy honnan szedtem azt ami jó volt. Meg utána a vírus dolog miatt le is töröltem az összeset. (Csak előtte még végigvittem a gamet xD) A legtöbb torrent oldalon általában vannak kommentek is az egyes torrenteknél, ott érdemes körülnézni, hátha ajánl valaki egy jót, én is így kezdtem.
Naplózva
BLR
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15



« Válasz #218 Dátum: 12 dec 18, 22:42:17 »

Már meg is van. Nem a crackkel van a gond hanem a telepítéssel.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #219 Dátum: 12 dec 18, 22:45:21 »

gamecopyworld.com az összes crack fenn van....
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #220 Dátum: 15 jún 28, 14:22:47 »

Azta 3 évnyi kihaltság a cod topicban?
Mondjuk kb ennyit is ér a játék.Játszott valaki az utóbbi 2-3 résszel? az adwanced warfaret volt balszerencsém kipróbálni és a Black Ops 3 bemutatójának láttán is már a hányinger kerülgetett.
Nálam az a cod amivel több mint 3000 órám volt mielőtt tavaly abba hagytam,az a cod4 Nevet
Egek...hogy azzal mennyit elehetett ökörködni Nevet tele volt szarabbnál szarabb modokkal,zombimod,star wars stb Nevet
kb végig egyedül játszottam aztán csatlakoztam az easy klánhoz és akkor hagytam abba a játékot is amikor tőlük kiléptem ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #221 Dátum: 15 jún 28, 23:55:06 »

Nálam ugyan ez volt a CoD 2-vel. 1000 órát ölhettem bele kb, talán még bőven többet is, az Xfire szerint volt 1K, de előtte toltam All seeing eye-on keresztül is! Nevet Rahedli klánba megfordultam, sd-k és TS beszélgetések napestig, éltem-haltam az M1-ért meg a K98K-ért Nevet Cod4-en kb. 30 óra volt, és annyi, jobban szeressem én a második vh-t. Nevet
Úgy voltam vele, hogy letöltögetem a Codokat, amiket nem játszottam végig, és végigfutok rajtuk, MW3-ig jutottam, majd nemes egyszerűséggel ott volt valami baj a game-el, valami errort kaptam, hagytam a fenébe. Nevet Mindenesetre, majd megveszem egyszer, ha rászánom magam. Utóbbiakról meg nem sok jót hallottam Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #222 Dátum: 15 jún 29, 06:19:11 »

Én baromi sokáig toltam egyedül Nevet 14 évesen kezdtem el codozni és 18 voltam amikor beléptem az easybe Nevet bár azt is amiatt szerettem mert totál elmebetegek voltak az emberek és inkább röhögni jártam föl mint játszani ikszdé
cod2-vel nem játszottam sokat,a mai napig csak 230 órát mutat az xfire  Neeem
de a cod 4 Nevet 3000 óra ikszdé mw2 is volt olyan 5-600 óra de azt inkább a steam nézte,az meg már nincs meg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 13 14 [15]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!