24 máj 02, 01:37:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Call Of Duty  (Megtekintve 53320 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #195 Dátum: 12 márc 06, 22:56:35 »

Az szép, nekem Insaneon 9 a rekordom, bár ha Survivalozok akkor csak Easyn tolom Pirul
Resistancen 31 a rekordom Nevet
Megnéztem az Online toplistáját a Resistancenek, 1060 kör a rekord, Insaneon meg asszem 300 volt  Ohh My God
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #196 Dátum: 12 márc 09, 23:04:38 »

Új rekord ugyanezen a pályán (Insane fok, Lockdown) 19. wave. Nevet Ezt már nem bírtam. ikszdé
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #197 Dátum: 12 júl 25, 12:41:28 »

Na srácok, akinek van kedve, az jöjjön! Nevet 178.248.200.68:28963 Remélem nem minősül reklámnak. Mosolyog Haverokkal kivettünk egy szervert, CoD2-zni szoktunk rajta. Nevet  Csalókat dobáljuk kifele, szóval viszonylag nyugodtan lehet játszani! kacsint
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #198 Dátum: 12 júl 25, 12:48:24 »

hali! leszedtem a cod 4-et, a modern warfare 1-et, és multizni akarok vele, de nem nagyon mükszik.
felmegyek egy szerverre, tudok játszani kb 1-2 percig, majd kickel a punkbuster valami Corrupted file/memory [szám]
szöveggel. nem tudja valaki a megoldást? próbáltam multiplayer cracket letölteni, új punkbustert, próbáltam más serial keyjel. valahol olyasmit írtak hogy valami private server crack kell, de olyant sehol sem találtam.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #199 Dátum: 12 júl 25, 23:20:50 »

Le kell tölteni az X-fire nevű programot ami rögzíti a crackelt cod4 szervereket. Töltsd le és vegyél fel viktorhun97 néven. Xfireban majd követsz a szerverekre, és ahová követtél azokat berakod a kedvencek közé. Mutatok majd Deathmatchet, Coop zombi-st és bújócskát. Nevet Ez a bújócska valami eszméletlen király szeró ikszdé Fel kell venni tárgyaknak az alakját (pl: autó, szék, doboz, láda, traktor ikszdé ...stb.) és el kell rejtőzködni a pályán. Van 1 random Hunyó benne és számlálás után keres. Ami szerinte nem illik a pályába azt le kell lőnie. Ha jót lőtt le, akkor az a bújó is átalakul hunyóvá és ez a szaporodás addig megy míg meg nem találtak mindenkit a korlátozott időpontban. (már ha) Killhouse, minden pálya van.
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #200 Dátum: 12 júl 26, 09:16:08 »

így se jó, de ha tudsz olyan szervert ahonnan nem dob ki a punkbuster, akkor jó Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #201 Dátum: 12 júl 26, 18:11:02 »

Én végigtoltam az összes codot, még a 3-at is megvettem ps3-ra, hogy aztán havernál játszhassam Nevet
De a mw3 annyira nem tetszett, hogy elgondolkoztam érdemes lesz-e megvenni a black ops2-t majd novemberbe. A singlet végülis lehet nyomni torrentesen is, a multin meg alig változtatnak, a régiekre nem nagyon jönnek új mapek. Jobban tenné az Activision ha kétévente, jobban összeszedett játékokat rendelne meg a fejlesztőktől.
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #202 Dátum: 12 júl 26, 18:19:21 »

2 bajom van a játékkal még pedig az hogy nagyon rövid és pl az MW1-ben meg az MW3-ban ugyan az volt a story csak más szereplőkkel és más helyszíneken ... De ugyanazokat a küldetéseket kellet megcsinálni >.>
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #203 Dátum: 12 júl 26, 20:09:57 »

Igen, MW3 valóban eléggé önutánzó volt. Nekem is feltűntek ezek a párhuzamok. Az első két rész  jó játék volt, a harmadikat inkább már csak a nevével akarták eladni. Meg persze a survival az nagyon jó a 3.-ban.

Ha jó történetű CoD-ot akartok játszani, akkor ott a Black Ops. Ennek akciójátékhoz képest szerintem nagyon jó a kerettörténete, tetszik, hogy szinte az egész egy kihallgatás alatti flashback-ekből meg vallomásokból áll össze. És maguk a küldetések is izgalmasak, főleg a Vorkuta pálya, azt nagyon-nagyon szeretem, talán a kedvenc küldim az összes CoD-ot egybevetve is. És még több hasonlóan jó van.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #204 Dátum: 12 júl 26, 23:27:41 »

Kifogom próbálni Nevet Engem eddig is érdekelt csak oszt társam elriasztott tőle mert hogy nagyon rossz és akk ink letettem róla :S

SPOILER

Az 5. hónapi GameStar-ban van 1-2 infó a Black Ops 2-ről Nevet "Ebben a játékfolyamban még soha nem szerepelt annyira haditechnika, mint amilyenre most készülhetünk." Lesznek a játékban lovak (lovagolhatók) és még 1 csomó új jármű , robot Nevet "A legnagyobb izgalmat a nyíltabb játéktér jelenti és a kevésbé repetitív játékmenet ígérete.Az egyjátékos módba amolyan "semi-open world" missziókat kívánnak ültetni, végre talán kiragadva a játékost abból a nyomasztó egyhangúságból, amelyeket a folyosó felépítésű terepasztalok jelentettek, barikádok mögül előbukkanó lőtéri babákkal.Döntéseink immár hatással lesznek a történet alakulására, többféleképpen is." És sztem bika gép kell hozzá mivel az MW3-nál is jobb grafot terveznek bele ^^  Remélem ezzel segítettem néhány kérdéseteket megválaszolni a játékkal kapcsoltban
Naplózva

naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #205 Dátum: 12 okt 13, 17:44:39 »

leszedtem a cod 1et ,hogy ujra végigtoljam  Nevet és vmi bug miatt nemtok továbbmenni ,ezért ha vkinek megvan véletlenül  a dam mentés magyarítással mivel csak ugy kompatibilis (és amugy is magyarul szeretném megcsinálni) az pls egy pm-el dobjon már meg ,vagy az is jó ha tud egy oldalt
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 17:58:33 írta naru05 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #206 Dátum: 12 okt 13, 19:04:51 »

Az összes Cod-ba nagy a szája a 10-14 év közötti játékosoknak?
Nincs olyan nap, hogy ne kötne belém egy-két kis... Mondjuk az idősebbek is tudnak produkálni... És a legszomorúbb, hogy sehogy se lehet kiszűrni a "nem normális" játékosokat. Persze saját szerverrel ez megoldható lenne... Mosolyog

Csak, hogy felhozzak egy-két példát (Cod 1-ről van szó):
Úgy ismerem a mapot, mint a tenyeremet (Harbor), tudom hogy mikor, hova spawnolja be a játékosokat. Odamegyek és sarokról várom őket. Erre a fejemhez vágják, hogy hacker, wh, aim, etc. Persze kicsit durvábban...

Másik: Folyamatosan nyomják a gombot, legfőképp pp-vel. Nálam csipa van és maximum 10-15mp-re megszoktam állni. Ekkor olyan duma jön, hogy camper, néha-néha a wh-t is előhozzák.
Az ilyen emberek mit várnak? Csipával vagy kp-val rusholjak?

Teljesen eltudják venni az ember kedvét a játéktól... Lassan 6 éve játszok, de nem tudom megszokni :S
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #207 Dátum: 12 okt 13, 21:58:32 »

Kifogom próbálni Nevet Engem eddig is érdekelt csak oszt társam elriasztott tőle mert hogy nagyon rossz és akk ink letettem róla :S

SPOILER

Az 5. hónapi GameStar-ban van 1-2 infó a Black Ops 2-ről Nevet "Ebben a játékfolyamban még soha nem szerepelt annyira haditechnika, mint amilyenre most készülhetünk." Lesznek a játékban lovak (lovagolhatók) és még 1 csomó új jármű , robot Nevet "A legnagyobb izgalmat a nyíltabb játéktér jelenti és a kevésbé repetitív játékmenet ígérete.Az egyjátékos módba amolyan "semi-open world" missziókat kívánnak ültetni, végre talán kiragadva a játékost abból a nyomasztó egyhangúságból, amelyeket a folyosó felépítésű terepasztalok jelentettek, barikádok mögül előbukkanó lőtéri babákkal.Döntéseink immár hatással lesznek a történet alakulására, többféleképpen is." És sztem bika gép kell hozzá mivel az MW3-nál is jobb grafot terveznek bele ^^  Remélem ezzel segítettem néhány kérdéseteket megválaszolni a játékkal kapcsoltban

hide s*r lesz...annyit mondok far cry 2, hogy az mekkora rakás szemét volt...remélem nem csinálnak egy sandbox borzalmat a cod-ból. pedig nagyon úgy hangzik.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #208 Dátum: 12 okt 14, 00:04:21 »

Egy pici offnak számít talán, Laci, de én is nehezen szokom meg ugyanezt CS 1.6-ban. Elvárják, hogy AWP-vel rusholjak be 4 ember közé, mert ha nem teszem, rögtön egy kemper szemétláda vagyok. No de, nem csak ez, hanem a 33-3 és hasonló statjaim is idegesíteni szokták őket. Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #209 Dátum: 12 okt 15, 21:08:09 »

hide s*r lesz...annyit mondok far cry 2, hogy az mekkora rakás szemét volt...remélem nem csinálnak egy sandbox borzalmat a cod-ból. pedig nagyon úgy hangzik.

Több játékot ismerszi mint én, szóval biztos jobban rálátsz a dologra. Azért bízom benne, hogy tévedsz. Nevet Szerintem bízz te is ebben, mert akkor kapunk egy jó játékot. Ha a BlackOps2-t ugyanaz a csapat csinálja (és asszem igen), az jó előjel. Az elsőnek nagyon el volt találva a hangulata, a története, emiatt igyekszem optimista lenni. Ha mégis szar lesz, hát nem tudom, egyszer biztos úgy is végig lehet lövöldözni a játékot. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!