24 máj 02, 11:28:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Diablo sorozat  (Megtekintve 83058 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Dátum: 08 júl 10, 11:37:07 »

És érkezik, és jön, és nem tudni még róla szinte semmit Nevet Aki nem látta volna még a 2 ingame trailert a WWI-ről, hát itt vannak
Part 1
Part 2
Én már nagyon várom, szerintem gyönyörű lett, és nagyon hangulatos. (Kicsit reménykedem benne, hogy picit komorabb lesz a hangulata azért)
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 27, 17:56:29 írta Gabesz » Naplózva

OUTSIDER
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 08 júl 10, 14:03:38 »

Én eddig 2 kariról tudok barbár és valami witch doctor :De remélem hamar kiadják de már a starctaft 2-vel és siethetnének 5 éve csinálják :/
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2 Dátum: 08 júl 10, 14:51:06 »

Én is nagyon várom már Mosolyog most a 2 vel jáccuk  Pirul igaz nem rég raktam föl mikor hivatalosan is bejelnetették a 3at Mosolyog és felkerültek ezek a videók... áhh nem bírom kivárni mondjuka ddig még fel kell újítani a gépet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 08 júl 10, 16:41:50 »

Az ingame video komentje magyar felirattal:
http://tv.gamestar.hu/video/diablo-3-gameplay-magyarul
Naplózva

OUTSIDER
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 08 júl 11, 08:34:07 »

nem tom szerintem a 2 singleben unalmas mert a végén lassan fejlődsz és unalmasak a pályák neten 30 perc mehetsz fel 1-ről 30-ra Nevetés duel pályák meg minden jó.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5 Dátum: 08 júl 12, 08:12:57 »

Arról ugye tudsz, h D2 pályák multiban ugyanazok, mint singleben?... és azt a 30 perc alatt 1-30-at kétlem azért.
Naplózva

OUTSIDER
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 08 júl 12, 14:40:02 »

aha tudom, és igaz egyik haverom így fejlődott fel tok ott a prok és kezdők együtt nyomják a pro szépen elvisz gyorsan act 5-re ő mindekit nyír te meg kapod az xp-t de csak ha partiban vaygtok és én mondom 30 perc ha nem is 30 de 20 szint biztos megvan. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7 Dátum: 08 júl 12, 19:51:07 »

S annak mi értelme van, hogy fél óra alatt felfejlődsz 30-ra? Rombolja a játékélményt, ahogy a karakter meg fegyver generálló cheat progik.  :/
Na meg egy nap alatt simán ki lehat vinni elsőtöl  az ötödik act-ig, úgy hogy közbe kimész kajálni elvized sétálni a kutyád, macskád, krokodilod..st kinek milye van.

Ha már gyors fejlődést akarsz, akkor inkább használd a players 8 -at.

Na meg hiába kezdesz egyből lvl 30-cal semmi értelme. első két világon csak végigfutc, s csak azokat gyakod le, akik elálják az utat, persze nehézségek nélkül, de valahogy semmi értelme, mert nem fejlődsz sehova. Egyedül "talán" Duriel okozna egy ki gondot első legyőzésre, mivel kicsi a hely, de ez is inkább csak a varázsló osztályokra és távolsági karakterekre vonatkozik.
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8 Dátum: 08 júl 12, 20:17:42 »

Pontosan, soha nem értettem ezeknek a power levelingeknek az értelmét, egyszerűen tönkrevágja a játékélményt. Duriel amúgy egy szemétláda szerintem Mosolyog Bossok közül őt kedveltem a legkevésbé, nem kevés town portalomba került a legyőzése
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9 Dátum: 08 júl 12, 20:43:53 »

Nagyon szivatós a fagyasztós aura és a bash egyben, meg a kis hely. Mondjuk egy barbár, vagy pala még elbánik vele, de mondjuk egy sorcy szegény, mire becélozza már benne is van a jegelő hatáskörében, meg kb 2 ötéstől annyi neki, viszint csak egy sornyi életitalt tud magával vinni, mert kettő kell a manának, a negyedikbe meg fagyálló kerül.

Meg aszem írták, vagy mondták hogy Dio már 22-es szintől legyőzhető hát igen, csak az előbb említett ízeltlábu fog gondot okozni.  Diot könnyebb legyőzni, pedig 40-es szintű holott Duriel csak 21-es, vagy mennyi.

Meg a hell szintet nem nagyon bírtam. sose sikerült 5000 demédzsel rendelkező fegyot találnom,. legfeljebb csak 1500 körülit, valamint a sima mezei zombik valahogy mintha erősebbek lennének a bossoknál, meg az unique monstáknál.


 
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #10 Dátum: 08 júl 12, 21:16:37 »

2 ismerősöm sokat tolja/ta battle neten, meg hálózatban, egyszer találkoztak egy magic és physical immune mini bossal. Kb 40 percig ölték Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11 Dátum: 08 júl 12, 21:42:58 »

Had találjam ki... az egyik barbár volt... akkor lett volna nagy szivatás, ha monszta minden sérülés után elektronokat eresztett volna szabadon. Pojén
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #12 Dátum: 08 júl 20, 22:29:28 »

Remélem itt is lesznek azért a tehenes pályához hasonló marhaságok.  >.<# Jó, nem az a lényeg, de olyan jól esett az a pálya levezetésnek.
Naplózva

Tomi is a good boy.
OUTSIDER
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 08 júl 21, 09:34:53 »

Az a pálya hasznos is me sokat lehet xp-ni meg sok jócucc van. Nevet
Naplózva
Sun9us
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #14 Dátum: 08 júl 25, 23:41:33 »

Neeee Diablo fanok itt??? Mind1 örülök nektek  Nevet Nevet. Örömömben ugráltam mikor bejelentették a Blizzkonon......és a videók.......Imádom!!!
Naplózva

Az élet szar játék de a grafikája ottvan........
Az élet szar játék kerüld a game over-t!
Az élet szar játék ne hagyd hogy bannoljanak......
Oldalak: [1] 2 3 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!