24 máj 02, 10:18:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 449357 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2370 Dátum: 15 nov 14, 17:42:00 »

Tudom, hogy az később jött, ezért mondtam, hogy így ahhoz most már illik ide berakni.

Egyébként ez a trailer ütős lett. VÉGRE! Nagyon tetszik, viszont itt van ez is, a filmhez van köze:
http://kotaku.com/warcraft-movie-vs-world-of-warcraft-locations-in-scree-1742311827
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2371 Dátum: 15 dec 06, 17:58:09 »

Gondoltam ha már állandóan kötözni kell a kezem előre feltöltöm a battle.net számlám, hogy majd januárban tudjak gamelni újra, erre 9 font a minimum limit... hát anyjukat. ikszdé

Tauriznom meg most nem szabad. Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #2372 Dátum: 15 dec 07, 17:30:47 »

Van két vendégbelépőm Word of Warcrafthoz. Azt mondja, hogy a vendégfiók használatával ingyenesen játszható a játék a 20. szint eléréséig. A vendégfiókon a játék egyes funkciói korlátozva vannak.

Életemben nem játszottam WoW-val, de mintha valami olyasmi rémlene magamtól is, meg más is azt mondja, hogy alapból 20. szintig ingyenes a játék, szóval ez csak egy parasztvakítás jelenesetben. Mindenesetre, ha valakit érdekel a dolog akkor jelezze.
First-come, first-served.

Szerk.:
Ezeket meg kukáztam a lentebbieket figyelembe véve.
0 db vendégkódom van.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 29, 22:41:49 írta Ervdo » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2373 Dátum: 15 dec 07, 17:48:59 »

Ja hát alapból lvl 20-ig lehet tolni a triallal szóval az ilyennek nem sok értelme van, ugyan úgy kell regelni külön. :/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2374 Dátum: 16 jan 04, 00:17:29 »

Játszik még valaki eredetin? Vissza mentem most két hónapra, amiből lehet 3 hónap lesz és gondoltam megkérdezem.
Naplózva


Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #2375 Dátum: 16 jan 04, 08:46:52 »

Épp ma tervezem megvenni a Pandát meló után. Kíváncsi vagyok mennyiben másabb, mint a Tauri.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2376 Dátum: 16 jan 04, 09:31:43 »

Sokkal, maradjunk annyiban. Nevet Taurin meg fel se húztad a warrit, mennyi időd lesz eredetire? ikszdé
Azért sajnálom, hogy nincs pénzem most visszamenni, Tabi pedig jó lett volna együtt ökörködni. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 09:32:36 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #2377 Dátum: 16 jan 04, 09:55:46 »

Van benne valami, ugyanis a 60-at azóta se fejlődtem meg. XDDD A vicc, hogy valamelyik nap beléptem játszani, majd 10 perc után leállt a szerver. Mondom ez az én szerencsém... :'D
Bár, most kicsivel több időm lesz, ugyanis vége annak a határidős projektnek, amibe annyi időt öltem melóban.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2378 Dátum: 16 jan 10, 14:18:36 »

Eredetin könnyebb fejlődni mint taurin Mosolyog dungeonok miatt is... pikk pakk megvagy vele Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2379 Dátum: 16 jan 10, 19:07:10 »

Ez eddig is nyilvánvaló volt. xD Ott pl 70-90 között kb nem is questeltem csak a df ment folyamatosan.
Bár lekopogom Taurin már maradok a pvp részlegnél, pve-zni már max valor cap miatt járunk le.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2380 Dátum: 16 jan 10, 19:15:25 »

Azazel, megvetted azóta?Nevet

Amúgy, ha eléri az ember a 15-ös szintet, tényleg nem kell quest. Sőt, úgy oldotta meg ezt a Blizz, hogy ha nincs elég ember a te oldaladon akkor az elelnség oldaláról is tesz be a csapatba. 90-es szintig 100x végig mész az összes instán. 1 hét alatt kevés játék idővel is meg van a szint. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2381 Dátum: 16 jan 10, 20:27:30 »

Nem vette meg, jött vissza Taurira. xD Pont kicsúszott az időből amikor olcsóbban megvehette volna. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #2382 Dátum: 16 jan 10, 21:06:48 »

Igaz, hogy lecsúsztam róla, de attól még tervben van, hogy megveszem. Ha jövőhéten minden terveim szerint alakul, és marad elég manim, akkor már hét elején befizetem magam. Ha nem, akkor majd csak jövőhónapban. smirksweat
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2383 Dátum: 16 feb 08, 18:54:23 »

Egy ksi WoW-os élmény beszámoló következik!

Az a helyzet, hogy lassan 2,5 hónapja tértem vissza a WoW-ba és meglepően élvezem. A Legion is meg van már, hátha vissza megyek meglesni az első 1 hónapban vagy utána pár hónappal később.

Mint régi WoWos nagyon sok emlékem fűz ehhez a játékhoz is, rengeteg féle embert megismertem, rengeteg élményt szereztem itt és csak nosztalgiából akartam elsőnek vissza menni. Egy barátom elő húzott a pénztárcájából egy 60 napos gamecardot és mondta, hogy nekem adja, ő úgy sem fogja felhasználni. A legrosszabb (akkor azt hittem), hogy pont viszgaidőszak elején adta ezt a kezembe. Egy másik barátom elakarta kobozni, mondván vizsgák végén vissza kapom, de elloptam tőle. Nevet (Idén teljeseítettem a legjobban vizsgaidőszakkor  Be van tépve ) Feltelepítettem a játékot, nyomtam pár hetet, majd megvettem akkor a WoD-ot. Új élmény volt a Panda így is, de a WoD még újabb.

Sokszor volt, hogy vissza vágytam arra amikor olyan volt mint régen, de butaság már nagyon, ez a játék nagyon megváltozott, kiélveztem azt amikor olyan volt, most kiélvezem mikor ilyen kis más. Szintezni se olyan mint régen. Persze vannak nagyon jó questek még mindig, kicsi és nagy szinten is, sőt nagy szinten, hogy behozták a sok cinematic-ot még nagyobb dobás volt, számomra, mert hangulatos... naaaaaagyon! Iszonyatosan jó kis élmények azok a kis videók, számomra. De vissza térve... felhúztam már x karaktert az évek alatt, és persze most gyorsabban lehet fejlődni, de mégis már nincs meg az a régi questelős hangulatom amit a WoW adott, amit kicsit bánok, hogy "kiölték", vagy hogy fogalmazzak.

A WoD-os területen nem olyna könnyű megszerezni azt, hogy tudjak repülni. Eléggé megszivatták a játékosokat, DE legalább csak egyszer kell végig csinálnia az embernek és az összes karaktere az accountját fog tudni repülni, ez azért pozitívum, de amíg idág eljut az ember az ideg ölő kissé. Vagyis az tud lenni. Nevet Ma végre meg lett nekem, repülgetek is itt, mint egy kis hülye.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 157 158 [159]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!