24 máj 02, 12:31:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 449373 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jeadnef
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #2355 Dátum: 14 nov 26, 11:10:51 »

WoD kezdete előtt egy héttel kezdtem újra, először fura volt az egész, talent spectől függően vannak spelljeim, csak kevés talent van, glyph rendszer is változott, de az az egy hét pont elég volt megszokni.

Aztán jött a WoD (CdGal-ban véve 10k, Blizzardtól 45euro), a hangulata számomra nagyon jó, ahogy átmegyünk a párhuzamos dimenzióba, ahonnan nincs visszaút és végigmeneküljük a bevezetőt a leendő raid bossok elől, akik bár összefogtak a győzelem miatt, nem vetkőzték le a személyiségüket.

A Garrison, amit ugye megépítünk, egyszerre mondható jónak és rossznak is, mivel nincs meg az a közös főváros, ahol a rengeteg ember megadja a hangulatot, hogy tényleg egy nagyvárosban jársz, viszont a Garrisonodról tudod, hogy a tied és, akinek akarod megmutathatod, sőt egy-két épületét használhatod is a másiknak (pl.: disenchant) és a saját embereid, követőid vannak jelen, valamint Varian és Vol'jin szövege, amikor harmadik szintre fejleszted, elképesztően epic.

Én allyban játszom, a történetvezetés a bevezető+négy területen keresztül tényleg jól sikerült, megvoltak az áldozatok, mellettem vált vezetővé egy kezdetben magában kételkedő hős és érezhető, hogy nem egyszerű feladat megállítani az Iron Horde-ot. Sajnos Nagrandban, főleg a végén, az eddig jól felépített történetet eléggé demotiválóan lerombolták, azért, hogy a kis kedvencük jóvátehesse a hibáját, amikor csak a legvégén jelent meg.

Második hordás kiegészítőnek, annyira nem jön be, de 95%, hogy végül mégse velük lesz vége. A hangulat adja, a Garrison, amikor éppen nem bugos és nem szereted a tömegnyomort tökéletes, számomra az új talent rendszer még sok mindent tartogat, valamint 10. születésnap alkalmából a lvl100-ra megcsinált Molten Core 40 jó nosztalgia volt számomra, mint Vanillás játékos.

Off: Nem hittem volna, hogy még éjjel kapok választ, ezért bezártam a fórumot, pedig 3-ig fenn voltam.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2356 Dátum: 14 dec 11, 21:08:51 »

Remélem lassan én is tolhatom WoD-dal de még Pandáig van csak meg, (megkaptam ajándékba xD), 2 karit fel akarok húzni 90-ig aztán belecsapni a lecsóba. Meg kéne pénz is rá. (Kíváncsi leszek milyen Pandaria.) Igaz, hogy hordás karival "kell" játszanom, lévén egyrészt ezzel a feltétellel kaptam (mire jó, ha az ember jóban van az exével) de kezdek megbarátkozni vele. ->Troll balance/guardian druid, egész jól lehet vele bánni.
Allis karit is akarok, túlságosan a szívemhez nőtt a Draenei-em. És hiányzik. Szomorú Nevet



Viszont ez a kép priceless.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 21:10:25 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2357 Dátum: 15 jan 24, 22:01:33 »

Ez...hatalmas. Nem is kell ennél több. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2358 Dátum: 15 jan 26, 20:32:32 »

Mini ne már. xDDD Örültem, hogy ezt el tudtam felejteni amikor láttam erre benézek ide és tessék.

Én meg x idő után felmentem ma Taurira "rendesen" mivel csak szakmázni jártam egy ideje és...elfelejtettem hogy kell a mage-el játszani. ikszdé Furcsa volt, hogy nem áll a kezemre, lévén elég sokáig játszottam így rangeddel még eredeti előtt de úgy tűnik jobban ráállt az agyam a melee kezelésére. Bementem egyedül egy 80-as hc-ra (lévén azt pandán simán vittem feral druiddal 90-en, sőt még a 85-öst is) de akkor esett le hogy...csak 85 vagyok és nem tudom magam healelni se.) Nyilván az első csapat mob puszival köszönt és mehettem a temetőbe.

Lassan ideje lenne újra gametime-ot venni. Pedig még a Garrisonom is milyen szépen haladt. (Amíg volt trial. :'D)
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 20:59:10 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2359 Dátum: 15 máj 12, 22:16:32 »

Wohoo! Betettem a lábam eredetire, sőt még WoD-ot is vettem Nevet Bye bye tauri úgy érzem, szegény kis dudum ott lesz hagyva.  Pirul

Az én garrisonom már tier 3-as, vasárnap meglett az is és a lvl 100 is. Mosolyog Nekem még azok furák, hogy duduval lazán leütöm az LK-s és catás raideket. Az, hogy csapkodok majdnem 1 millát a bossokba kicsit olyan menőnek érzem magam tőle ikszdé


Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2360 Dátum: 15 máj 13, 18:31:29 »

Nekem is druidom van eredetin de nem vettem meg a WoD-ot, viszont lvl 90-en is simán lementek a Raidek egyedül. :DDD De most egy ideig még marad Tauri az tuti. Afk-olni nem érné meg befizetni pedig picit hiányolom.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2361 Dátum: 15 júl 20, 19:26:25 »

Hát én remélem egyelőre maradhatok eredetin. Mosolyog jobb ott, bár fura, hogy van raid dc nélkül ikszdé
Néha még felnézek taurira, és szomorkásan látom, hogy ott meghalt a guildem amiben voltam Nevet de most kezdtem egy hordás karit is, egy huntit és már 72-es, bár szerintem nagyon nincs balance a többi kaszttal. :/ Nerf lesz ...
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2362 Dátum: 15 aug 07, 09:27:52 »

Taurira már én is csak igen ritkán nézek fel, mondjuk most eredetire volt 7 nap game-timeom szóval tudtam ökörködni de... na.

Viszont:
http://eu.battle.net/wow/en/legion/
*sikoly*
Grafikailag a videótól komolyan mondom hányok valamiért, az a Blood elf úgy néz ki, mint Cloud szóval wtf, de új hero class...kemény. Mondjuk a melee dk után jól jön egy ranged (mert ha jól veszem le akkor ez az lesz) és tuti ez is olyan tápos lesz. Hehe Bár kíváncsi leszek az egész játékra, lehet nem lesz nagy szám, ki tudja.
Meg kéne venni a WoD-ot.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 09:31:09 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2363 Dátum: 15 aug 11, 18:39:17 »

Most néztem róla egy videót ott azt mondták melee lesz O.o

Én tuti fogok csinálni, bár visszakényszerülök taurira sajnos elromlott a teló úgyhogy másra kell a zseton. Amúgy sincs sok időm wowra mostanában :\

ÚÚúú de kíváncsi leszek nagyon erre a demon hunterre.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2364 Dátum: 15 aug 11, 18:58:30 »

Taurira? Mi a neved? Nevet Most én is ott vagyok megint.

Neeehogymár melee legyen, elég 1. xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2365 Dátum: 15 aug 11, 20:47:53 »

Remélem valami hiba Nevet én is rangedet akarok Q_Q

Amaterasú bár még nem igazán vagyok online és még van pár napom eredetin, de sajna most egy ideig nem lesz :/
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #2366 Dátum: 15 okt 30, 09:21:30 »

Sziasztok!

Egy eszméletlen videót találtam, amit egy nap legalább hatvanszor nézek meg. Nevet  Pontosan

https://www.youtube.com/watch?v=jg5Qelt7X5M

off: Nem találtam Blizzard néven futó topicot, ezért inkább ide rakom, de ez felöleli a Blizzard játékokat. Van benne minden. Nevet Nevet Nevet Nevet

Én ennél a videónál éreztem, király az emberiség, hogy ilyet tud. Nevet Nevet Nevet  Yóóóó Egyszerűen imba!
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2367 Dátum: 15 nov 05, 09:23:00 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg</a>

Instant orrvérzés. háromszó.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2368 Dátum: 15 nov 07, 21:13:48 »

Hamár WoW és hamár belinkelted, akkor ezt is illene:D
http://cinestar.hu/30-teny-es-erdekesseg-amit-erdemes-tudni-a-warcraft-filmrol/
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2369 Dátum: 15 nov 08, 17:03:55 »

Ez utána jött ki, meg később is olvastam.~ Van benne pár érdekes.

Ez inkább  Hümm-hümm :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eYNCCu0y-Is" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eYNCCu0y-Is</a>
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!