24 máj 17, 13:34:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 452038 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2340 Dátum: 14 szep 01, 21:59:40 »

Ma nem volt ts?


Mindegy valami értéket csak teszek már be ebbe a topicba.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=anLFNY1hfyE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=anLFNY1hfyE</a>
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2341 Dátum: 14 szep 02, 05:40:59 »

Nem volt mert nekem is dolgom volt suli miatt (meg játszottam), Lew azt írta hogy lusta feljönni... Ishida passz, Minit se láttam, szóval majd ma lesz, aki akar jöhet. De most nem a pónis lesz a jelszó. ikszdé És mivel ezt úgyis csak páran látjuk majd kiírom dumába is.

Hm suliban megnézem a videót, itt nem is látom. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 02, 05:46:33 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2342 Dátum: 14 szep 06, 13:02:31 »

Kedves játékra éhes fórumozók! Kis segítség ahhoz, hogy tudjatok játszani velünk, vagy egymással:
- Töltsd le a Warcraft 3-at kiegészítővel! Lényeg, 1.26-os verzióra lesz szükség. Letöltő linket privátban tudok küldeni!
- Game Ranger nevű szoftvert töltsd le, annak érdekében, hogy virtuális kapcsolat létrejöhessen a többiekkel!
- Telepítsd a szoftvert! Accountot telepítés közben kell létrehoznod, és az installáció az e-mail címedre érkezett aktiváló link után folytatódik.
- Indítsd el a Rangert, addolj minket friendnek és jobb kattintással a friendlisten bármikor tudtok csatlakozni a szobába, ha van kreálva szoba!
- Ez a program elindítja automatikusan a Warcraft 3-at és belép a hálózati játék menübe.
Jó játékot és sok bukást kívánok Ishida miatt!  Faceg
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2343 Dátum: 14 szep 06, 13:21:53 »

Ha ezzel se fog nekem működni, akkor kénytelen leszek kidobni a gépemet csukott ablakon, és akkor már az a vád se érthet, hogy "mert nő vagyok". :"DDD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2344 Dátum: 14 szep 06, 14:33:49 »

Kedves játékra éhes fórumozók! Kis segítség ahhoz, hogy tudjatok játszani velünk, vagy egymással:
- Töltsd le a Warcraft 3-at kiegészítővel! Lényeg, 1.26-os verzióra lesz szükség. Letöltő linket privátban tudok küldeni!
- Game Ranger nevű szoftvert töltsd le, annak érdekében, hogy virtuális kapcsolat létrejöhessen a többiekkel!
- Telepítsd a szoftvert! Accountot telepítés közben kell létrehoznod, és az installáció az e-mail címedre érkezett aktiváló link után folytatódik.
- Indítsd el a Rangert, addolj minket friendnek és jobb kattintással a friendlisten bármikor tudtok csatlakozni a szobába, ha van kreálva szoba!
- Ez a program elindítja automatikusan a Warcraft 3-at és belép a hálózati játék menübe.
Jó játékot és sok bukást kívánok Ishida miatt!  Faceg
- Tölsd le a TS3 nevű porgrammot és gyere fel a Ts.tauri.hu  - Server Address-re. Ott keresd meg a Fórumfalva nevű szobát és írd be az ÉnkicsiPónim jelszavat. Ha bármi kérdésed van, azzal amit Ishida leírt, felteheted nekünk. Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2345 Dátum: 14 szep 09, 11:10:57 »

Uh, ezt most tök jól megcsinálták.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hR_YtqGV_PQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hR_YtqGV_PQ</a>
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2346 Dátum: 14 szep 09, 17:07:28 »

Na annyira magával ragadott mostanra a nosztalgia, hogy elkezdtem tölteni a wowot. P: Wait for me. (hacsak nem halt már ki minden mert mindenki elment warcraft 3-azni ikszdé)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2347 Dátum: 14 szep 09, 17:45:16 »

Amúgy is csak kb Lew meg én játszunk akik aktívak vagyunk. Meg Morause. XDDDDDDDDDDDD De várunk szeretettel Ritli.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2348 Dátum: 14 szep 09, 17:59:07 »

Oké még töltődik, a jelenlegi rohadt lassú nettel talán holnapra lent lesz. xD Az accountomban meg nem vagyok biztos, hogy azon van-e a karim amivel belogoltam az oldalra. ._. És hála az égnek úgy vettem észre felhasználónév emlékeztetőt nem lehet kérni. :I No majd kiderül. Nevet


Idézet
Meg Morause.
Where's the Ignore Button?
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
BrainBox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 46



« Válasz #2349 Dátum: 14 szep 09, 19:33:17 »

A Lords of Warnak az első része is tetszett bár a Frostwolf klánnak a történetét várom nagyon, meg persze a WoDot *__*
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2350 Dátum: 14 nov 03, 20:36:59 »

http://www.gamestar.hu/world-of-warcraft-tizedik-evfordulo-ion-hazzikostas-interju.html

"Aki anno leült játszani diákként, rengeteg szabadidővel, ma már dolgozó ember, aki próbál egy-másfél óra játékot becsempészni a napjába, miután a gyerekek elmentek aludni."

Az a gond azokkal akik anno diákként játszottak, hogy nagy százalékuk bírta amíg bírta, de már ha vissza megy WoW-zni akkor nosztalgiázni megy vissza. Pár hétre, hónapokra, de nem sokáig. Most magamból indulok ki, de pl. én vissza-vissza mentem a WoW-ba, elég gyakran. Valamikor (főleg régen) baromi sokáig nyomtam és komolyan. Vagyis, természetesen raidek hetente többszőr (mikor sok órán át tartott) és PvP ezerrel. Volt, hogy csak PvP-s szerverre mentem ami direkt BC-nél megállt. Elég sokáig nyomtam ott, úgy, hogy engem és a nővéremet baromira ismertek mind két oldalon. ikszdé

Eredetin és törtön egyaránt rengeteg emléket szedtem össze, amiket nagyon szeretek, de "sajnos" már nem tudom úgy nyomni, mint régen. Bevallom, nem is akarom, de most már pár hét alatt megunom és persze, kezd fejlődni a grafika (ami még mindig kicsit gagyi, de legalább fejlődik xD) és új történet, de szerintem nem fogja bírni még plusz 10 évig. Vagy, ha igen, akkor már nem lesz olyan jó - akár anyagilag -, mint az első 10 év, amiben voltak nagyon-nagyon gáz kiegészítők, és baromi jó kiegészítők is.

Ez nagy eséllyel egy soha véget nem érő játék, de kellene egy szimbólikus befejezés egyszer, esetleg.
Naplózva


Jeadnef
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #2351 Dátum: 14 nov 03, 22:55:01 »

Egyetértek abban, hogy visszatérni tényleg csak hetekre, pár hónapra térünk vissza, mert egyrészt hiányzik belőle valami, másrészt viszont nincs meg már az, amiért régen ráfüggtünk, amiért imádtuk.

Nekem ez főleg a társaság volt, az emberek, akiket megismertem és máig tartom velük kapcsolatot, maga a játék számomra másodlagos volt, (de ez a megismert embereket emeli magasabbra, nem a játékot szidom), pedig minket is ismertek a szerverünkön, amikor TBC-ben megcsináltuk az első PvP klánt, ami kitartott Cataclysmig és az RBG-ken is aláztak, bár én azt már nem követtem végig, mivel a klánvezetésen kívüli, körülöttem lévő kemény mag nagy része WotLK végeztével és két hónap Catával befejezte. A PvE engem nem foglalkoztatott, elég volt látnom, hogy bátyám HC-n kiütött mindent, maximum a trinketek miatt volt szükségem a raidekre vagy funból toltam.

A cikkben azt írták, hogy most végeztek a Warcraft 3-ban lefektetett történetekkel, de a probléma az, hogy a legtöbb játékosnak az WotLK-nál véget ért, mivel Deathwingről annyit hallottak könyv olvasás nélkül, hogy Malfurion megemlítette a kampány során, amikor Illidant mentek kiszabadítani (illetve csak Tyrande ment), viszont a WoD visszahozza sokaknak (nekem is) a TBC hangulatot, hogy hátha lesz olyan jó, mint az, amikor még kevesebben tudták végigcsinálni a raideket, mint WotLK-ban és bejött az aréna.

A történethez és a befejezéshez, szerintem az utolsó kiegészítő, ami lehetséges, hogy már WoW 2 név alatt fog menni, valószínűleg Sargeras legyőzéséről fog szólni, amihez viszont valamit ki kell találniuk, mert erőviszonylatban a közelében nem vagyunk egy istennek sem, eddig maximum avatárokkal harcoltunk, valamint ott volt a csodálatos Dragon Soul, Deathwing hátán (inkább hagyjuk).
Andruin is fontos szerepet fog játszani, jelenleg ugye még pap, de valószínűleg paladint akarnak belőle csinálni Turalyonnal, szóval még Ők is hátra vannak Alleriával, valamint van egy kidolgozatlan Sylvanas és egy lehetséges Jaina is.

WoD-ra visszatérve, én is erősen gondolkozom, hogy visszamenjek-e eredetire, de bennem van a kétely, hogy nem fogom azt érezni, amit régen és egy jó, egy csodálatos emléket vennék el magamtól.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2352 Dátum: 14 nov 25, 22:35:32 »

WoD-ra visszatérve, én is erősen gondolkozom, hogy visszamenjek-e eredetire, de bennem van a kétely, hogy nem fogom azt érezni, amit régen és egy jó, egy csodálatos emléket vennék el magamtól.
Teljesen egyet értek. Most, hogy ki jött az új WoW, egyik ismerősöm már fel is ment rá és mutatott múlhéten szerdán pár dolgot belőle. Mivel akkor pont a másnapi prezentációm miatt aminek a témája a WoW volt, eléggé WoW lázban voltam/vagyok, rám jött az, hogy 1 hónapra lehet felmegyek. Főleg télen. A tesóimmal mindig ősszel és télen jön ránk a WoWhatnék, de mostanában inkább rám. Az ismerősöm aki mutatta a WoD-ot is mesélte, hogy rá és a párjára is az évnek ennek a szakában tőr rá a játszhatnék.

Szóval nagyon gondolkozom, hogy lehet felmegyek, de mostanában tuti nem, cska kicsit játszom a gondolattal. Nevet
Naplózva


Jeadnef
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #2353 Dátum: 14 nov 26, 01:23:41 »

Azóta már befizettem és játszom is.  Nevet
Kicsit fura volt, olyan emberekkel beszélgetni, akikkel négy éve nem beszéltem.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2354 Dátum: 14 nov 26, 02:15:14 »

S milyen? én csak az új várost láttam amit mindenki saját magának épít vagy mi. Vagyis mindenkinek van saját városa amit fejleszt. Hogy tetszik? Mi a tapasztalatod? Mesélj már. Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!