24 máj 02, 12:37:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grand Theft Auto sorozat  (Megtekintve 39390 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #15 Dátum: 08 jún 15, 18:23:24 »

Ugyanígy csináltam kivéve a sorrendi dolgot, szal megpróbáltam a eírásod alapján is, de így se sikerült.
Naplózva

Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #16 Dátum: 08 jún 20, 17:21:04 »

Én csak belerakom a C:\Documents and Settings\Neved\Dokumentumok\GTA San Andreas User Files\User Tracks  mappába a beálitások Hang rádió állomásnal a balrol a legutosolra kattintasz Track player  Zene szám beálitások:
Lejátszás :rádió
Zenekeresés : Be



Zene Keresés re kattints és kész
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
AVENGER
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 136


« Válasz #17 Dátum: 08 jún 23, 20:01:44 »

kössz misi94.pls tudna valaki adni ajánlani 1 oldalt ahonnan letudnám tölteni a gta vice city
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #18 Dátum: 08 jún 26, 08:22:46 »

Hát letöltheted sok helyen pl mybittorrent, thepiratebay, mininova
Naplózva

misi94
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #19 Dátum: 08 jún 26, 08:35:24 »

http://gtadownloads.extra.hu/index.php?option=com_wrapper&Itemid=63
http://www.gtamods.de/gtasa_maps.php
http://www.gtainside.com/download.php?do=cat&id=132
itt vann sok gtas cucc én is innen alakítottam át a játékot talátam egy naruto módot is de az egy kicsit kezdetleges volt de már nincsmeg  valahol a három oldal közül az eggyikben találtam meg
Naplózva
Amaterasu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #20 Dátum: 08 júl 03, 12:54:31 »

Ezek a sorozatok közül a legjobb a 2. >.<#

Mindegyiken játszottam már, most a IV nagyon király lesz.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #21 Dátum: 08 júl 30, 09:36:11 »

Ez az végre sikerült megcsinálnom azt a hülye repülős köldetést. Azt amelyikben egy repülőrőél egy másikra kekell ráugrani a levegőben. Emlékeszem azelőtt vagy ötvenszer vétette el azt a fránya kört, ami után unins lett a vége, ja igen, SA-ról rizsálok.
Naplózva

Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #22 Dátum: 08 júl 30, 10:51:46 »

huh az meik szigeten van ez a küldetés shiro ?
Én PC-n nem vidtem végig me újra kellet rakni a gépet de már rég de ez LAS VENTURAS-ba volt ?
Naplózva
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #23 Dátum: 08 júl 30, 14:30:00 »

én ezzel a játékal mostmár csak neten játszok! valaki nem játszik neten?
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #24 Dátum: 08 júl 30, 14:36:48 »

SA:MP-ozni szoktam!
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #25 Dátum: 08 júl 30, 14:44:19 »

Aszem Las Venturas, Kaligula kaszinójában lehet megkapni lehet megkapni.

S megvan az a küldetés, ami az idegbajt hozza rám. Nem nem a nehézsége, hanem...

Ceasarnak kell segítezni egy bandaháborúban (ez akkor van, amikór káosz tonból San Fierróban)

Toborozni kell bandatagokat, legalább kettőt.
Majd Ceasart és a spanokat elvinni az állomásra.
Csakhogy Groow Street rettenthetetlen fiai félúton besz*rnak, majd kiugranak a száguldózo kocsiból, s rohannak mint a mérgezett egér.
Szal lehet visszamenni utánpotlásért. A másik ezzel kapcsolatban, hogy a bandatagok követnek ugyan, de a kocsiba ugyan be nem szálnának.

Ha ikerült eljutni az állomásig, jöhet a csata, összessen hatan (vagy több) vagytok,
-Látom hogy Ceasar eggyik sapnjánál van egy katana, há mondom ez kell nekem, legfeljebb újrakezdem aküldetést. Lövöm sörétessel, a gyerek full immortál.

Ellenfélből akad vagy háromtucat mind géppisztolyal felszerelve, de olyan bambák, hogy simán el lehet intézni őket.
Ha ez megvan akkor Ceasart követve át az úton. Első alkalommal mikor idáig jutottam, na mitörtént? hát a kardos gyerek az átkelés folyamán életét vesztette, küldetés vége (legalább van kardom)

Következőre sikeresen átjutott mindenki, majd egy videóbejátszás, majd köldetés sikertelen, Ceasar meghalt. Na ne mondom intró közben meghalt...

--

Ez előtt még volt, egy számomra nem ulzottan kedvelt küldetés(ek).
Alaphelyzet Sweettel együtt kell visszaszerezni/elvenni a Ballastól terület(ek)et.

M4-esssel küldöm az áldást az ellenség felé, erre az a hülye Sweet beáll a puskacső elé, arébb megyek, aminek köszönhétően kapok pár golyót, majd ujra olomszórás, majd megint ott denszel a célkeresztben.



« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 14:46:49 írta Shiro » Naplózva

Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #26 Dátum: 08 júl 30, 18:27:37 »

M4-esssel küldöm az áldást az ellenség felé, erre az a hülye Sweet beáll a puskacső elé, arébb megyek, aminek köszönhétően kapok pár golyót, majd ujra olomszórás, majd megint ott denszel a célkeresztben.

Lol ezek a kifejezések nagy kemények Nevet
Amúgy én az első idegrángató külsit ps2-n elöbb toltam le ! Mosolyog
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #27 Dátum: 08 júl 30, 18:39:38 »

Gta-val sokat játszottam ,majdnem végig vittem ,de újra kellet rakni a gépet.
Volt egy olyan változat a Vice City-ben ,hogy vagi autok voltak benne ,de ott csak azon volt a lényeg.Volt benne ,merci ferrari ,dacia logan xDDD nah meg ilyenek.
Engem san adreasba az a küldetés idegesitett amikor a motorral a vonatra kellet ugrani ,és lelöni a másik bandából tartozóakat ,áhhh annyit idegeskedtem azzal.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 18:40:15 írta ipirike » Naplózva

TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #28 Dátum: 08 júl 30, 18:40:53 »

nekem a legidegtépőbb részek az összes gta-ban az volt amikor üldőzni kellet valakit, az addig oké hogy gyorsan kell menni meg ilyesmi de........ a forgalom a halálba idegesített . Mindig nekem jönnek stb...... Ezt képzeljétek el a GTa 4-ben csak mert eddigi részekben ha autóval üldőztél valakit és neked ment egy auto akkor max arrébb pattantál de ebben most arréb is pattansz de közben meg repülsz ki az auto szélvédőjén és az esetek 90% hol köt ki az ember ? .................... egy másik auto motorháztetőjén vagy kereke alat.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #29 Dátum: 08 júl 30, 19:34:54 »

A motorl vonatra, az réfebben nekem se ment, de aztán megoldottam, először is fel kell vinni a motor skillt.

Az üldötéseket is legjobb motorral végezni. CAngával mégjobb lenne, csakhát szegég CJ-ben nincsa annyi szufla, hogy végre lehessen hajtani, pedig akkor nem lenne előtte semmi akadály. Mindig azon szórakozok, hogy forgalommal szemben kettes-hármas kocsisorokat ugrok átt.  Nevet.

Repülős köldik...

Sikerült már valakinek károsodás nélkül landolni?

A "legjobb", az amikór radar szint alatt kell repülni...
A domborzat miatt a magasság folyton változik..
Röpködök, kerölgetem a fákat a sziklákat, meg minden, erre hopp egy fa... bummm, hopp egy villyanypózna... bumm.
Néhány sikertelen próbálkozás után támadt egy jóóó ötletem... víz felett fogok repülni.
Kiérek a tenger felé, máris villog a túl magassan vagy dolog, lejebb megyek, még mindig villog, még lejjebb, még mindig, még le... már a vízben vagyok.
Aztán végül a sékeres változatnál egyáltalán nem érdekelt a radarszint, csak putty előre a cél felé. Az üdvahdsereg máris küldött két-három madárkát. Ezzel kellett vólna kezdenem, de tényleg. Immelmannal, meg néhány forgással olyan szépen ki lehet kerülni a rakétákat, bhogy az valami elképesztő. Hümm-hümm

S amit utoljára hagyok, az Zero rc-s küldetései.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!