24 máj 02, 02:53:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Metin 2  (Megtekintve 276800 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1380 Dátum: 13 máj 26, 07:58:21 »

He,nekem ott van egy 76-os BM-em.Csapkodtam vele mindenkit. Pojén Meg sokat is SÉ-ztem ,mert ott aztán nem lehet úgy megcsinálni egy jó bm-et ha nem SÉ-zel.Szal jah,ott áll egymagában...Aki szeret farmolni annak bejöhet,meg nem egy kamuszero ahol csak 1-2 ember van és nem éri meg farmolni,meg beleölni az időt,jó sokan vannak,és tök élvezetes is sztem,elég oldschool szerver,sokat kell bajlódni dolgokkal pl:hogy kipézd a skilleket,mert a zenbab rohadt drága.De én meg már meguntam ezt az egész metint, elég volt belőle 5 év.Nevet Ha pvp-karit akar ott valaki,akkor vagy bm,az a legerősebb,vagy gyógysámi.Farmkarinak,wp sura,vagy testi wari.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 26, 08:00:04 írta dreamfolow » Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1381 Dátum: 13 jún 05, 14:31:44 »

DREAMFOLLOW VÁLASZOLNÁL KÉRLEK A LEVELEMRE? Már vagy 3x írtam, és nem vagy képes válaszolni, vagy csak nem látod, hogy írtam?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1382 Dátum: 13 jún 05, 14:41:48 »

Bocs,láttam ezelőtt,mondom majd írok de aztán elfelejtődött...Megnézem melyik e-mail-en van,ha megtaláltam dobok egy p.ü-t.
Naplózva

CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #1383 Dátum: 13 jún 24, 03:34:29 »

Az Azorist be fogjuk zárni a Teammal, szóval sok mindent nem veszítettél. Vagy is, már eléggé rossz utakra tévedt a szerverünk. Normális szerver biztos lesz, mert nyitunk egy újat, de ehhez még kell egy kis idő. Most egyelőre örülök, ha a saját gépemhez visszajutok majd (ha újra telepítik, reggel óta ez megy).

http://www.azorismt2.com/
Ha erről beszéltek akkor...  >.<#
Ezek szerint te vagy Wistle vagy Antal?? o.O
Mert ők egyátalán nem terveznek semmi féle zárást... :|
Wistlével együtt vagyok konfigos 1 host cégnél szóval tudnék már róla
De elnézést ha nem erről beszéltek amm
http://www.ssmt2.com/
Ez az én szerom Az oldschool az döcögősen de megy a PvP szervert még készítjük...
Naplózva

Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #1384 Dátum: 13 szep 29, 15:35:18 »

Nemrég újraindult a GGMT2.
Adtam neki egy esélyt.
Engem megtaláltok kékben Alexis, sárgában pedig Hinamorii neveken! Nevet
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1385 Dátum: 14 márc 15, 18:37:15 »

Én az újraindulásánál visszamentem. Azt hiszem... eléggé elfuserálták azt a szervert. Mondjuk a megújulása előtt is voltam fent. Ott egy sura csak úgy tele pakolt smaragd ruhákkal és csomó nagy szintű fegyverrel. Örültem, mint majom a farkának, viszont... fejlődni nem volt kedvem.

Emlékszem, még anno egy 92-es nindzsám volt, és bőven elég volt egy +9-es fekete öltöny, 92-es tőr ahhoz, hogy mindenkit megölhessek. Gondolom manapság ez már nem igen működne. Már ha még üzemel.


(Teljes méretért kattints a képre)

Ayalonon játszottam most egy ideig, de egy-két hét alatt az Arany Isten vértig eljutottam, az volt a fő cél, utána... valahogy meguntam. Most saját szerveren dolgozunk, de 1-2 hónapos meló lesz. Szerencsére minden eszköz és program, fájl és dok' megvan ahhoz, hogy a Metin alapjára akár egy teljesen új MMORPG-t építhessünk. Remélem sikerül, manapság nagyon nem jelennek meg új, értelmes szerverek. Természetesen ehhez nekem is neki kell látnom, egy tonna Quest írásának, és kivételesen most a kliens megjelenésén is dolgoznom kell. Ritka ugyan, de nem SÉ alapú lesz, ami remélhetőleg önmagában sok játékos tetszését fogja elnyerni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 15, 18:39:09 írta Ms. Trager » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1386 Dátum: 14 ápr 02, 23:35:34 »

Ezt a tánc videót a teszt szerverünkön készítettük még a barátommal. Csak a szám miatt kezdtük el, de a vágás nem lett olyan jó, mint amilyen jóra szerettem volna, elsiettem... Ráadásul a szám maga 5 és fél perces lett volna körülbelül.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sQVySEwRFVU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sQVySEwRFVU</a>

...de mindenképp feledhetetlen élmény volt, jól elszórakoztunk tánc közben. Nevet
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #1387 Dátum: 14 ápr 05, 19:18:16 »

Szerintem nagyon rossz játék! Copy az egész! Nem lehet benne gyorsan fejlődni stb.    Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés

Moderátor: Bár az értelem lenne annyi a hozzászólásodban, mint a hangulatjel. Vegyél vissza belőle a jövőben, különben nem sokáig fogsz hozzászólást vadászni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 06, 17:56:23 írta Bastian » Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1388 Dátum: 14 ápr 06, 09:21:32 »

Mi értelme van egy játéknak, ha két nap alatt kijátszod?

A "sima" Metin 2-vel nem a szintelés a baj. Hanem az, hogy mennyire SÉ központú lett, és mennyi mindent elcs*sztek a szint emelés, az új map betevése óta.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 06, 09:23:03 írta Ms. Trager » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1389 Dátum: 14 ápr 06, 16:28:33 »

Ennyi erővel akkor minden MMO koppintja valamelyest a másikat, mert lehet benne fejlődni, meg vannak benne képességek... Nevet Amúgy a sima Metin annó nagyon is jó volt, csak egyrészt idő kell hozzá (2009 körül én se nagyon voltam benne magasabb szintű, mint 38, aztán abbahagytam) meg már akkoriban is kellett hozzá sok esetben sé-zni. Aki gyorsan akar fejlődni az minden MMO-hoz, amivel játszani akar, fun szervert keressen, mert az MMO-knak nem az a lényege, hogy 2 nap alatt fullos vagy, mert akkor otthagynád. Ez egyrészt üzletpolitika szerintem, másrészt meg a játékosok megtartása. Kibővítés, néha picit több XP, de a központja az egésznek az, hogy rajta maradj a játékon!
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1390 Dátum: 14 ápr 06, 17:36:14 »

Az Ingyenes MMORPG játékokra való regisztráció és fellépés (látszólag) csak azért ingyenes, mert ezáltal több ember fog játszani rajta, mert eleve nem kell fizetni azért, hogy játszhasson. Minél több ember megy fel, annál több ember zuhan bele a játékba, és a későbbiekben, szép lassan olyannyira felemészti, hogy eleinte kisebb tétekben költ, majd sokkalta nagyobbakban. Sokakra ez a jellemző. Eleve kevesebb játékos lenne, ha nem lenne ingyenes a letöltéstől kezdve a regisztrációig semmi. A pszichológia ismereteknek köszönhetően, amíg végképp meg nem unják a Metint, és több bevétel van belőle, mint kár, addig úgy is megéri.

Egyébként a Metint elrontották. Úgy gondolom, ez nem kérdés. Rengeteg dolog értéke, ami régebben sokat ért, rémes, hogy teljesen értéktelenné vált. +7 és +8-as Fekete vérteket/ruhákat/öltönyöket/lemezvérteket és vérteket látok szerte heverni a mapokon, mert az új metinek bekerülése óta semmit nem értek, hisz ennyi +osan esnek eleve. Más fejlesztői tárgyak viszont ritka drágák, van amelyik a 160 milliót is megéri, a fehér gyöngy jelenlegi ára 45 és 50 millió között mozog, a vörös és kék gyöngyé aligha akad 10 millióban.

Továbbá a szint emelést is teljesen feleslegesnek tartom, jelenlegi állás szerint. Bár tény, hogy az új helyszínek bekerülésével nyilvánvalóan jár a szint emelés is.

A SÉ jegyek szintén 160 millió Yangért elérhetőek, de gyakran akadnak tárgyak, amik milliárdos nagyságrendűek.

Egy optforgatás 20 millió/db áron van átlagosan (Legalábbis Pegazuson a barátnőmnél mindenki forgat, és ennyiért vállalja). Továbbá az 1-5 bónuszos itemek eleve rengeteget érnek, főleg nagy szinten.

Senki ne mondja azt, hogy SÉ nélkül egyszerű a boldogulás. És itt nem csak a szintről beszélek. A bányászat és kohózás Mennyei könny darabonként 800k-t ér, viszont a fele elvész, és ezt összeszedni rengeteg idő, plusz akkor a temérdek kő, amit meg kell venned hozná. Rengeteg munka, idő és rohanás.

Hozzáteszem, emellett ugye ott a magánélet... ha nincs megfelelő itemed, amiket beszerezni SÉ híján ritka kemény munka és csillagászati összeg a Metin világban (nagyobb szinten), akkor éveken át is próbálkozhatsz, mire sikerül összegyűjtened annyit, hogy boldogulj, de mire sikerül, ismét gigantikus változásokat fognak rávágni a Metinre.

Nem, egyszerűen el lett rontva, és kegyetlenül SÉ központúvá vált, másképp ugyanis, ha csak nincs milliomos vagy kiváltképp kocka, nagylelkű ismerősöd, nagyon kemény lesz boldogulnod hosszú távon.

Ahogy halad előre a játék, annál több és annál értékesebb Item bukkan fel. Nem is lenne vele gond, ha a Yang szerzés is egyszerűbb lenne, de nem így van. Sajnos manapság is Itemekkel vagy Yanggal kereskednek, esetleg SÉ-vel. A játékkészítők pedig tudják, ahogy halad előre az egész sztori, úgy betegszik bele mindenki a SÉ rendelgetésbe, és vannak akik már több százezreket költöttek rá. Egy ember, több százezret... És akkor hány millióan is játszanak rajta (mondjuk nem valószínű, hogy Magyar GF-en annyian)? Elég sokan.

Chilliboy egyébként erősen hozzászólásfarmer szagod van. Ha ennyire ellenzed a Metint, miért nyitsz más témát neki egy szavazással? Főleg egy, erkölcsileg is rémesebb szerverről?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 06, 17:38:48 írta Ms. Trager » Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1391 Dátum: 15 feb 28, 14:32:46 »

ÚÚÚÚÚ anno vagy 4 éve mennyit metineztem Nevet igaz a karakterem megállt 105ös szinten de segáz ikszdé "barátnőm" lecsupaszította szegényt és most pucér....  Gondolkozik nem mintha valaha visszamennék rá játszani Nevet

Egyetértek amúgy az előttem szólóval. Többek között ez volt az egyik legnagyobb érv ami miatt meguntam... bár van nála rosszabb (mu online 2 számomra még ennél is lentebb van) de elég rossz játék lett, számomra unalmas. ( Semmit nem vettem anno SÉ-ből és minden arany áron volt). De volt idő, amikor még élveztem. Nevet

Része volt a tinikoromnak Nevet jó volt szép volt, elég volt Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 91 92 [93]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!