24 máj 02, 05:04:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Metin 2  (Megtekintve 276806 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1365 Dátum: 13 jan 05, 23:35:08 »

Na, jöhet tőlem egy kis helyzetjelentés. Egyenlőre 50-es ÁK-t próbálok berakni a fegyómba Azorison, szereztem egy Alastair Kardot, már csak ez kell ahhoz hogy jó mob elleni legyek. Aztán már csak ZT-ig akarok fejlődni menni, és ütni jópár rögöt. Sajnos holnap után koli, de remélem azért téged megtalállak még a szerón Masashi drága. ^^ Hiányolom a társaságodat már. Pirul
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1366 Dátum: 13 jan 06, 19:13:04 »

Valóban, az optforgató picit ellustítja az embert, de mondjuk szerintem az ilyen nagyobb optoknál kell is. Másik szerót nem találtam mostanában, ami érdekelne. Talán a barátok hiánya miatt, végül is Azorisra is haverom miatt jöttem, de nem bántam meg. Mosolyog Caballal meg sok sikert! Én még ma farmolgatok egy kicsit, aztán pénteken, ha hazajöttem, folytatom. Nevet
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1367 Dátum: 13 jan 28, 10:33:15 »

Lehet hogy nem új szerver, de azért beírom, hátha nem ismeritek.

IWM2 ( ImperialWar2 )

Az ImperialWarM2 megnyitotta kapuit.Szeretettel várunk minden lelkes játékost aki szereti az újdonságokat. A szerver NONSTOP működik. Alapjában véve PVP jellegű de azért fejlődni is kell. Ehhez 250 lvl és 4CH áll rendelkezésedre. Ezen a szerveren minden a birodalmak közötti háborúról szól! Mindössze 3 Map1 áll rendelkezésre és hétvégén a háborúkhoz a birodalmi War mappok. Minden hónap elsején indul a birodalmak közötti háború és a hónap végéig tart. Aki megöl egy ellenséges birodalombeli playert az pontot szerez e birodalmának. A Hó végén a győztes birodalom 5 legaktívabb játékosa jutalmat kap. Ezen a szerveren nem találkozol vadkutyákkal és hasonló mobokkal... itt óvatosan kell közlekedned mert mindenhol komoly veszélyek lesnek rád! 37 Boss lesi a mozdulataidat 37 féle Boss ládát zsákmányolhatsz és még 3 féle szerencse láda is lehet jutalmad. Metinkövek várják a végzetüket! Gyere és próbáld ki!

A játékban nincs olyan hogy '' full sés '', mert minden itemshop-os tárgy kiüthető.
A kitartás a lényeg.

Kevesen vannak még a játékban, ezért is írtam ide, hogy jöjjetek többen. Remélem a Mod nem harapja le a fejem a '' hirdetgetésért '', persze mivel ez a metin2 téma így gondolom szabad egy '' metin2 '' szervert beírni ide. smirksweat

A játékban megtalálok Carlos néven. Ha unatkozol kékekhez gyere. Ott legalább vannak 1-2-en. Néha...
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1368 Dátum: 13 jan 28, 17:00:01 »

Kaphatnék egy linket esetleg? Mert nem találom sehol.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1369 Dátum: 13 jan 28, 18:22:19 »

Parancsolj: http://www.iwm2.hu/
Nevet

Ajánlani tudom csak. Még kevesen vannak, ezért unalmasnak tűnhet, de ez lehet egy előny, mert előbb lesz meg a cuccod mint másoknak. Nevet
Naplózva
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #1370 Dátum: 13 jan 29, 11:33:52 »

Sziasztok!
Szerintem elkezdem az AzorisMT2-t. Mivel érdemes kezdeni? Régen játszottam a rendes metinnel, de mióta feltörték, azóta nem igazán játszottam a játékkal. Tudtok kicsit segíteni? : )
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1371 Dátum: 13 jan 29, 18:41:01 »

A szerver nem tűnik rossznak bár elképesztő árak vannak a boltban és elég nehéz kis szinten fejlődni :/ D3VON mire gondolsz? Kasztra? Az tök mind1 Nevet A lényeg az hogy tudd a jó helyeket és legyen 1-2 barátod aki ha szükséged van rájuk bármiben segítenek.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1372 Dátum: 13 márc 10, 22:20:11 »

Hmm... Látom kissé kihalt a topic...

Nos én Azorist abbahagytam egy jó időre, kezdett monotonná válni az egész. Van egy 200as ninjám, ki tudja, vissza térek-e még rá. Ha nem, hát eladó lesz, egy pár 100 ft-ért. Nevet

Jelenleg 2 szerveren játszom, kicsit bebiztosítva a 2 kategória (PvP, PvM) szisztémáját.

Az egyik az FnaticMt2, amire haver cipelt fel azzal az indokkal, hogy erős karija van ott, menjek én  is, és megcsináljuk az enyémet is olyasmire. Nos való igaz, erős karija van, legalább 200 röge, vagy mi is az az izé, amit ölések után kapsz.

Másik a Vortex2. Keresgéltem szerók után, és megtaláltam ezt. Videók alapján ratyinak tűnt, de kipróbáltam, és eddig egész jó. Oldschool, jó optokkal, fair PvP rendszerrel, meg egész jól dobja a cuccokat is. Ott éppen 42-es vagyok. Pedig csak egy órája kezdtem körülbelül.
Naplózva

jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #1373 Dátum: 13 márc 13, 18:49:30 »

Jééézusom mik történtek míg nem játszottam... Kihagytam két évet és addigra kijött 2000000000 szerver meg 6000 új item :DD Valaki meg tudná nekem mondani mik az újitások? Ha teszenek lehet visszatérek rá Nevet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1374 Dátum: 13 márc 13, 18:51:52 »

Alapra vagy melyikre gondolsz? Már mindenhol új cuccok vannak,főleg az olyan szervereken amivel törődnek is egy picit.Hol van már a régi jó metin..Nevet
Naplózva

jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #1375 Dátum: 13 márc 15, 14:00:46 »

Igen simára gondoltam, de ha elkezdem megint biztos nem ott fogom Nevet:D
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1376 Dátum: 13 márc 25, 01:12:08 »

Nagyszerű... PvP-zni Fnatic-on mostanában nincs nagy kedvem, a Vortex meg egy pár napja megszünt. Pont amikor már kezdtem egész jó lenni benne. Letöltötem a Frozen-WorldMt2 kliensét, de felrakni még nem raktam fel. Visszamentem GF-re, de nem ám a magyarra, Metin2.ph-ra! Amiket ezalatt a hétvége alatt láttam azzal nagyon megtetszett a dolog. Jó öreg metin feeling.

- Pénteken kezdtem egy karit, de nem játszottam vele, csak szombat délutántól. Lám, +7-+8-as cuccaim vannak, megvan a lovam, (vagyis, holnap 15:00-ra lesz kész a lókép), LvL 30, (nemsokára 31) van 12 lómedálom, (ami fejenként 250000-ret ér) Orkfog, Áldásteki, (2 millió 500.000-t ér)  meg még sorolhatnám. A baj csak annyi hogy a kard aurája KK amit ütöttem, nem akart sikerülni. :/

- Az emberek egész kedvesek, eddig KS-elővel nem volt dolgom, és összehaverkodtam egy sráccal, akivel tényleg lehet is mókázni.

- Kapsz 1 hétre jó pár bónuszt, ha elkezded.

A GM-ekről meg annyit, hogy aki hackelt, vagy próbált, annak bizony rögtön osztották a ban-t. (Olyan 10 embernél láttam, hogy a GM elküldte pihizni.)

Tehát nagyon sok minden van, nehéz elmondani minden dolgot, így nem is próbálkoznék vele. Ja, meg még annyit hogy az item shop is olcsó szerintem (legalább is olcsóbb, mint a GF szerókon.) Van Ox kedden, és csütörtökönként, pénteken nemzeti háború, vasárnap PvP event (sajnos a maiban buktam) És azt el ne felejtsem, hogy a kliens angol, és chatbe csak angolul szabad írni!

Egy szó mint száz, szerintem megérné ha pár magyar feljönne erre a szerverre! Aki esetleg keresne, kékben megtalál General néven. Mosolyog
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1377 Dátum: 13 máj 19, 16:25:18 »

Ezzel én is így vagyok, Darv. Azorist is abba hagytam. Nem volt hangulatom se, fent sem láttalak, szóval odaadtam a cuccaimat haveromnak, de ha találsz valami jó szervert, mehetnénk rá. Skype-on nekem még mindig fent vagy úgy is. Csak mostanában nem nagyon mászkálok fel oda. Mosolyog
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1378 Dátum: 13 máj 19, 21:03:18 »

Akkor, ha készen lesz az új szerver, majd írj egy üzenetet, hogy mi újság. PM, vagy Skype is jó.
Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #1379 Dátum: 13 máj 25, 23:12:45 »

Sziasztok, ahogy olvasgatom ezt a témát, azt látom hogy mindenki utálja a mostani újításokat meg a szint emelést, ezért aki nem ismerné, van egy nagyon jó magyar szerver, de szerintem sokan ismeritek, a neve : Oldmt2
Én már nem játszom vele, de nem azért mert nem tetszik vagy meguntam volna, csak nincs sok időm a "kockulásra" Nevet
Aki nem ismeri a szervert, az nyugodtan nézzen utána, próbálja ki.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!