24 máj 09, 22:30:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 6. mozi  (Megtekintve 143596 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nerik
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #615 Dátum: 13 ápr 26, 20:08:47 »

Megvan szép minőségben, itt most a mérettel szenvedek igazából, mert HD-ba mentettem le, és alapon a fájl 85Gb, ezt kell 500Mb-ba belesűríteni, mivel annyit enged feltölteni az indavideó, és mind ezt úgy, hogy a minősége ne nagyon sérüljön...Nevet Ezen felül, van még egy olyan probléma, hogy alapból van rajta felirat, amit nem tudtam eltávolítani róla, mert égetett, ezt valahogy meg kell oldanom. Gondolkodom egy fekete takaró csíkon, mert ha így hagynám, csak egybefolyna a 2 szöveg.

EDIT*
Bár ahogy elnéztem így is elég szépen kivehető, lehet inkább bent hagyom.

Minden esetre remélem hamarosan jön a naruto-kun csapat munkája is! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 26, 20:11:52 írta Nerik » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #616 Dátum: 13 ápr 29, 14:43:44 »

Moderátor:
Pár hozzászólás törölve. Kérlek, ne itt reklámozzátok a saját felirataitokat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aaron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #617 Dátum: 13 ápr 30, 07:10:14 »

Sziasztok,
Nem tudnátok egy linket adni ahonnan a film értelmes minőségben lehetőleg angol felirattal letölthető?

Előre is köszi.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #618 Dátum: 13 máj 01, 22:03:27 »

Nos én is megnéztem, tetszett, de kicsit jobbra számítottam. Vagy nem is tudom, talán picit nagyon csöpögős volt, több vicces részt gondoltam bele, hogy például több időt fognak eltölteni a többiekkel, Hinata párszor kinyírja Narutot mert nem megy el vele randizni, Kiba megszállottan kergeti a kóbor cicákat, Shino menekül egy kis bogár elől, Chouji-t le kell fogni és tömni a szájába a kaját, stb... Na de mindegy. Talán az egészben Gai alakítása tetszett a legjobban. ikszdé Meg a Kyuubi vs. Kyuubi.  Szóval nem volt rossz, sőt kifejezetten jó volt, csak túl soknak tartottam a csöpögést egy idő után. Nem ilyesmire számítottam, és nem mondanám kellemes csalódásnak. De ennek ellenére élvezetem. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
pataialex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #619 Dátum: 13 máj 02, 10:09:21 »

A naruto-kun csoport készíteni fog erre feliratot?  Mosolyog
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #620 Dátum: 13 máj 02, 18:02:04 »

Már vártam, hogy fönt legyen és most akkor végre elmondom mit is gondolok a filmről!

 smirksweat Csalódás! az ötlet kiváló volt, hogy egy másik valóságban vannak, de mit is mondjak, nekem annyira össze csapottnak látszott. A kisebb pofonoktól jöttek a nagyobbak  >.<# Például mikor átkerültek, Kibáék találkozása sztem remek kezdés, aztán Chojiék, ahogyan megtudják tőlük, hogy Sakura apja az evilági hős. Aztán ahogy Sasuke belépője... nos.. azt hittem lesz benne valami több, például hogy Chojit tömni fogják kajával, vagy Shikának azt mondják viselkedj normálisan, vagy Sasuke... nos.. no comment...
+ Az viszont tetszett, ahogyan Naruto eleinte nem kedvelte ezt a valóságot, míg Sakura igen, aztán ahogy rájött, hogy a szülei itt élnek, látszott rajta, hogy ami eddig hiányzott az életéből, azt most megkaphatja, és én ennek örültem. Viszont Sakura ""nyavajgása"" mert rájött milyen szar magányosnak lenni, szinte bele sem gondolt Naruto helyzetébe, milyen lehet neki, itt meg úgy mond tönkre vágott mindent.  Gondolkozik egy önző tyúk, akinek az kell ami neki jó.
/s mikor vissza kerülnek az eredeti világba, simán faképnél hagyta Narutot, aki  "megint" elvesztette a szüleit./ bow

Naruto másik énje.. nah az nagyon bejött, na meg Gai és Kakashi!  ikszdé hát az volt a legjobb.
Azt viszont sajnáltam, hogy Ero-senin ebben a világban is meghalt  Neeem pedig arra számítottam, hogy itt tud vele "újra" beszélni, és talán ő fogja vissza téríteni az útjára.

Mindenek előtt, jó mozi film volt, de lehetett volna ebből kihozni több mindent is.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 02, 18:05:52 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #621 Dátum: 13 máj 03, 17:30:10 »

Én is megnéztem, és hát...

Ha nem az Akatsukival reklámozzák, akkor azt mondom, ez egy olyan elmegy, egyszer megnézős movie. Azt, hogy Sakura egy ingerlő, irritáló karakter, az már eddig is lejött, itt meg aztán pláne. A másikvilágos Ino tetszett, Hinata kevésbé, de attól még szerintem mindenki egyénisége vicces volt, főleg hogy Naruto itt nem Naruto volt Nevet

Viszont, azt hittem, ha már kiplakátolják az Akatsukival, meg a traillerbe is igencsak belerejtik őket, akkor nem 5 rohadt percet kapnak, hogy elsüssenek 1-1 mondatot, vagy még annyit se -.-"

SPOILER A MANGÁBÓL!!!
Amit még nem értek, hogy ha itt Sakura szülei védték meg a Kilencfarkútól a falut, és ők haltak meg, attól még az Akatsuki mivolta nem kéne, hogy változzon. Hiszen Obito volt az aki megtámadta a falut, ergó akkor már találkozott Madarával, és ki is tervelték az egészet, nem? Ha meg ebben a világban nem létezik Madara, valaki akkor is megtámadta a falut, amiről nem tudunk semmit,Meg ha volt 1,2,3 Hokage, akkor miért pont Uchiha Madara nem volt? Sajnálom azt is, hogy Itachiról sem tudtunk meg semmit, meg Sasuke karaktere gyakorlatilag teljesen jelentéktelen volt...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #622 Dátum: 13 máj 05, 12:06:26 »

találtatok valami HD verziót? én csak 480p-ket látok :/
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Aaron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #623 Dátum: 13 máj 05, 14:51:08 »

blackfire: Szia, itt van egy 720p-s verzió:
http://www.nyaa.eu/?page=view&tid=430642

Angol felirat nem tudom van e mert én is most töltöm torrentel.

Pillanat kép:
Naplózva
Madgamer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #624 Dátum: 13 máj 05, 22:28:05 »

http://hatsuyuki-fansubs.com/
480pixeles van már égetett angol felirattal.
Elvileg lejár a 24 óra amit mondtak és lesz 720-as és 1080-as is
Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #625 Dátum: 13 máj 06, 20:04:13 »

Nekem tetszett az új film, bár szerintem a témához képest keveset hoztak ki belőle, ahogy már sokan előttem is mondtátok. Nekem Hinata durva személyisége nagyon adta ikszdé Sakurát pedig, mint mindig, most is utáltam, nagyon rossz személyiséget adtak neki. De egyébként nem csalódtam, csak szerintem ahhoz, hogy ebből egy igazán, ütősen jó filmet csináljanak, kellett volna még 1-2 rész. Sokkal izgalmasabbá lehetett volna tenni, és viccesebbé. És egyébként az érzelmes részek, szerintem kellettek, sőt néha kevés is volt, mert nem tudtuk teljesen átérezni Naruto helyzetét, ami ha belegondolunk eléggé furcsa és kellemetlen (a minap pont néztem egy mesét/animét, amiben nagyon realisztikusan elkapták egy édesanya utolsó pillanatait, és ehhez hasonlítva ezt a filmet most kicsit kevésnek éreztem valós éreztem kinyilvánítás szintjén, magyarán nem kapták úgy el a dolgokat, ahogy azt kellett volna). Mindent összevetve, a többi shippuuden filmhez képest szerintem jó volt, nem tökéletes, de jobb. Én mindenkinek ajánlom. Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
freekz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #626 Dátum: 13 máj 06, 21:41:04 »

angol felirat Hi10P, 720p BD

http://tokyotosho.info/details.php?id=651488

3GB

nosza...Nevet
Naplózva
kisboresz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #627 Dátum: 13 máj 12, 10:49:23 »

hali valaki meg tudná mondani hogy nagyjából mikorra várható a magyar felirat? Előre is köszi a választ
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #628 Dátum: 13 máj 12, 11:08:22 »

Kint van a főoldalon nem?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Morause
Vendég
« Válasz #629 Dátum: 13 máj 12, 13:14:14 »

Szóval végre, érthető nyelven sikerült megnéznem ezt is... hát nem volt rossz, nem rossz. Kifejezetten élveztem is bár ez lehet annak is köszönhető hogy unatkozom így minden francnak örülök ami elvonja a figyelmemet. Viszont annyira nagy durranás sem volt a film, vhogy kezdem úgy érezni hogy a shippuden mozik már nem olyanok vagy nem tudnak olyanok lenni mint sima narutoba. Sőt még a fillerek is rosszabbak, mint a régiek. Ahhoz képest hogy Kishimoto csinálta reméltem hogy átfedésben lesz az eredeti sztorival, de rohadtul nem. Ez most olyan mintha naruto bijuu edzése közben amikor javában folyik a háború, így benyomnak egy szünetet hogy hoppá álljunk csak meg, és mintha misem történt volna mindenki visszamegy konohába, abba a konohába ahol még csak véletlenül sem látszik a felújításnak jelei, pedig Iruka meg is jegyzi hogy mekkora hős Naruto hogy Peint legyőzte. Arról nem is szólva hogy a 1.0 verziós tsukoyomi-ban meg beeről beszél és hogy a bijuu formát akar használni... az ilyet sosem szerettem mert olyan értelmetlenné válik az egész. Viszont ha önmagába nézem a filmet jó volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!