24 máj 04, 05:12:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gérard, Siegrain és Mistgun  (Megtekintve 32625 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #15 Dátum: 11 jan 04, 02:07:53 »

nagyon sajnáltam Mystogunt, ő volt a favorit erre természetesen kiszedték a történetből, remélem hogy azért még valahogy vissza fog térni, még ha nemsok esély is van rá.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 jan 04, 03:24:36 »

Még van egy Gérard-unk is, aki 50-50, hogy vagy életfogytiglant kap, vagy kötelet. ^^" De én azért reménykedek benne, hogy látjuk még a történetben.
A Tíz Szent Mágus egyikét csak nem ítéli halálra olyan könnyen a Tanács. ^^ Ráadásul az "csak" Siegrain volt. Vagyis már a fele erejével is az említett tíz varázsló közé tartozott. kacsint

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #17 Dátum: 11 feb 06, 20:01:52 »

Egy kérdés Gérard-ról kapcsolatban. Az, hogy hogyan vesztettel el emlékeit amikor Wendy meggyógyította és csak az Erza szóra emlékezet?
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #18 Dátum: 11 feb 06, 20:10:42 »

Azért vesztette el a memóriáját mert egyesült az aethernanoval Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #19 Dátum: 11 feb 06, 20:18:19 »

Tényleg így már beugrik, ám remélem szerepelni fog jó lenne kiegedné a tanács és jól lenne ha Erzához csatlakozna vagy alapítana egy saját új céhet.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #20 Dátum: 11 feb 06, 22:34:02 »

Off: Hát, ha új céhet alapítani, azt a Tanács illegálisnak nyílvánítaná, szerintem ha lenne eszük az FT-vel is már rég ezt tették volna, de nem, azt nekik fel kell oszlatni Nevet és maximum megszöktetik, de kiengedni tuti nem fogják. Főleg azért, mert köze van az FT-hez... szóval ennyit erről.
On: Számomra pozitív érzéseket váltott ki, még ha a karakter sokszor negatív is volt :3 tetszik a megjelenése, ahogy megrajzolták, mind animében és mangában is, animében a gyerekkora is elég ütősre sikeredett, tetszik a személyisége maga, szóval úgy egyben. Elfogadnám ...  Pirul  Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 feb 07, 14:59:51 »

Ó, ha Gérard-t annyira ki akarná írni a mangaka, már rég megtette volna. kacsint Most csak "félretette". ^^
Fog ő még szerepelni, legalábbis naaagyon remélem.

Nem vagyok Gérard fan, sőt először kifejezetten utáltam. Aztán az Oración Seis-es kaland alatt szimpatikusabb lett. ^^ És persze az edolasi kiruccanás alatt Mistgun is rásegített a hatásra. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 11 márc 15, 23:23:48 »

...
Sőt, az a kevés eltérés is lényeges, amit kiemeltél, ugyanis pl. Gérard és Mistgun is totál egyformák voltak. Sőt, külsőre mindenki ugyanúgy nézett ki Edolasban, mint a Földön, max stílusbeli eltérések voltak.
...

Nekem pl. valahogy sosem folyt össze Gérard és Mistgun karaktere. Az edolasi történések során egyszer sem támadt "Gérard-érzésem" Mistguntól. Pedig Faust papa szövegéből kiderült, hogy Mistgun edolasi neve is Gérard. Nevet
Mashima-sensei-nek valahogy sikerült egy apró, de lényeges különbséget tennie kettőjük között. Azt persze ne várjátok, hogy elmagyarázzam, mi az, mert én sem tudom. Nevet
Valszeg mondjuk az is bejátszik, hogy Gérard-t eredetileg rosszfiúként ismertük meg. Mistgunról meg lövésünk sem volt, hogy kifene. Az animések persze itt is idióták voltak, mert a Luxus vs. Mistgun harc alatt, már az arctakaró kendő elszakadása előtt is látható volt a tetkó Mistgun szeme körül és persze felismerhető volt. Így a lelepleződése nem ütött akkorát, mint mangában (1 oldalas kép powa ikszdé).

« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 23:29:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #23 Dátum: 11 márc 22, 10:32:34 »

Itt külső tulajdonságokra gondoltam, nem belsőre. ^^ Amúgy nálam is ez a helyzet, Gérard-t utáltam, de Mistgun. Ámor Én úgy tudnám leírni, hogy Mistgunt szerényebbnek, lágyabb szívűnek érzem, kicsit Minatósnak, Gérard-ból pedig árad az a hűvös elegancia, még akkor is, ha már nem gonosz. Nevet (Talán Neji-szerűség, de nem a legjobb hasonlat.) ^^ Itt vagyok, létezem, hűvös vagyok, erős vagyok. xD Mistgun meg "langyosabb", persze nem búza értelemben. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 22, 10:33:23 írta Nikkie » Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #24 Dátum: 11 márc 23, 08:32:18 »

Őszintén kíváncsi vagyok, hogy Gérardból mit fognak még kihozni. Van egy olyan érzésem, hogy vissza fog térni a sorozatba, és nem lesz örökre elzárva. Viszont az egy jó kérdés, hogy a memóriája vissza fog-e térni, és ha igen, akkor marad-e a jókkal, vagy visszaáll gonosznak?
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #25 Dátum: 11 márc 23, 18:19:33 »

Hát végül is "nem saját magától" állt be gonosznak, hanem Zeref Urtear miatt. Így remélem, hogy beáll jónak, de azért megőrizhetne magából "egy kis gonoszat", olyan cuki volt úgy Nyelvesít Meg valamivel többet is érnek vele, mint az érzelgős, csöpögős, hősszerelmes Gérarddal...
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #26 Dátum: 11 márc 23, 21:04:08 »

Nekem jóként se volt vele bajom, de főként akkor, amikor Natsura dobta rá a tüzet, ott kifejezetten szimpatikus volt Mosolyog Maradhatna valahogy úgy ^^ A technikái meg kifejezetten érdekesnek tűntek (főként erre az Arany Lángra lennék kíváncsi, hogy mit tud, azon kívül, hogy Natsunak finom hami volt Nevet), szóval szívesen látnám, hogy mit tud még ezeken kívül. (saját vélemény, de) Szerintem lesz egy olyan nagyongonoszjajjdekemény guild/szervezet/akármi amit egymagukban nem tudnak leverni, a tanács is kevés, és kénytelenek lesznek Gérard segítségét kérni, és mivel jól végzi dolgát, ezért visszakapja a szabadságát/enyhítik a büntetést (vagy esetleg egy alternatívaként bekattan a küldetés alatt, és visszatér az őrült énje ^.^)
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 11 márc 25, 22:40:41 »

... remélem, hogy beáll jónak, de azért megőrizhetne magából "egy kis gonoszat", olyan cuki volt úgy Nyelvesít Meg valamivel többet is érnek vele, mint az érzelgős, csöpögős, hősszerelmes Gérarddal...

Amíg úgy harcol, mint a Mennyország tornyában tolta, addig mindegy. Nevet Elza legalábbis biztos nem bánja. ^^(Igen, véletlen írtam helyesen ikszdé)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #28 Dátum: 11 jún 09, 08:36:43 »

Kíváncsi leszek, hogy Gérard vajon dutyiban marad-e...?
Mert ugye úgy tudjuk, hogy vagy kötelet vagy életfogytiglant kapott. Mivel még él, így valszeg "csak" életfogytot kapott. Persze a Tanács van olyan sumák, hogy még tervet(het) vele valamit és csak eltették befőttnek. Egy (szerintük) ekkora veszélyforrást csak nem hagynak életben, ha nincs vele céljuk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #29 Dátum: 11 júl 14, 12:20:43 »

Egyébként más is észrevette, hogy Mystgun milyen magas? Wendy tök kicsi mellette és még Lucy is egy fejjel kisebb.  ikszdé

http://images.wikia.com/fairytail/images/f/f7/Mystogan_meets_with_Wendy.jpg
http://images.wikia.com/fairytail/images/8/80/Mystogan_met_with_Lucy.jpg
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!