24 máj 04, 04:27:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gajeel Redfox és Wendy Marvel  (Megtekintve 20203 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #30 Dátum: 11 júl 22, 15:17:42 »

Én is kedvelem Wendy-t csak egy kicsit félénk:)

Különben Shiro akivel összehasonlítottad Wendy-t, az elég hülyén néz ki, ne haragudj  Nevet Tehát Wendy sokkal szebb számomra ikszdé

Azért kíváncsi lennék hogy hogy harcol amikor a teljes erejét beveti...Mosolyog
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #31 Dátum: 11 júl 22, 22:46:58 »

Rin? Hülyén néz ki? Ohh My God
It doesn't make sense!  smirksweat


Amúgy a mangát nézve én vagyok az egyetlen, aki aggódik miatta?(Monnyuk a mangás topicot nem nézem Nyelvesít)
Amúgy nem hinném, hgy túl erős lenne teljes erővel se.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 09:30:18 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #32 Dátum: 11 júl 22, 23:49:53 »

Hát Harag nem ismerem az animét, ahonnét a csaj való, szóval ez egy ilyen előítélet volt.
Kép alapján mondtam véleményt. Ezen a képen nekem nem igen jön be... Hümm-hümm De hát sosem kinézet alapján kell ítélni Mosolyog

Különben én nem olvasok mangát, de most belenéztem egy picit a mangába nem rég, mivel nem bírtam kivárni a mai napot Nevet
Majd meglátjuk mi lesz az animében, aztán ha gond van, aggódhatunk érte.
Aztán még az is lehetséges, hogy olyan szinten van mint a Natsu vagy Gazille:D - ki tudja... Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #33 Dátum: 11 júl 24, 11:47:29 »

Wendy nem erős? Ha ö nem lenne Erza már alulról szagolná az ibolyát =D

Ráadásul Wendy még fiatal. Nem volt annyi csatában része mint Natsunak és Gazille-nak ezért akkora harci tapasztalata sem lehet. + Wendy mágiája teljesen más típusú mint az eddig látottak. Wendy úgymond "buffolja" a társait ezáltal azok erősebbek lesznek. + az égi sárkány üvöltése elég ütös kis cucc. Meg azért ne várjunk tőle olyan támadásokat mint Natsutól és Gazille-tól. Ők ugye a mágiájuk mellé még a testi erejüket és közelharci képességeiket is használják. Főleg Natsutól látni néha egész érdekes harcmüvészeti mozdulatokat. Wendy aki gyengébb fizikailag és nem is jártas közelharcban nem fog úgy harcolni mint az elöbb emlitett 2 sárkányölő.

1 szó mint 100 szerintem Wendy 1v1-ben símán kikap bármelyik komolyabb karaktrtől de 2v2-ben ha oda teszi magát és mondjuk 1 Natsu van az oldalán nagyon kemény ellenfél tud lenni.
Naplózva


rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #34 Dátum: 11 júl 24, 13:16:25 »

Egyetértek veled. Wendy jelenleg támogató típusú mágus. Azt viszont nem gondolom, hogy ahogyan idősebb lesz nem fog hasonló képességekkel bírni mint a többi sárkányölő. Most még ebben gyenge, de majd beletanul ahogy megerősödik és képes lesz komolyabb harcokra is a támogatáson kívül. Ezek a képességek illetve támadási formák mindegyik sárkányölőben meg kell, hogy legyenek, természetesem a típus szerint eltérőek.
Naplózva
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #35 Dátum: 11 júl 24, 15:35:27 »

Teljes mértékben egyetértek a két előző hozzászólóval. Wendy támogató típusú mágiáját láthatod a mangába is...
Értsd.: Fairy Tail manga, 191. fejezet 5. oldal.
Nekem tetszik az efféle mágia, a FT céhbe úgy sincs még ilyen mágus, ráadásul sárkányölő így szerintem valamikor láthatunk majd tőle valami váratlant is Mosolyog
Naplózva

Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #36 Dátum: 11 júl 27, 14:52:50 »

Szerintem leveri Erzát ha idősebb lesz! Gerard mondta neki, hogy nem számít milyen természetű vagy elemű a sárkányölő mágia mindig hatalmas pusztító erővel bír! Csak Wendy még nem tudja használni!
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #37 Dátum: 11 okt 06, 17:11:09 »

modi törölheti
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 21:29:11 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #38 Dátum: 12 jún 07, 18:20:38 »

Amúgy Iwan még mindig azt hiszi, hogy Gazille neki dolgozik, mint kém? Sajnos elfelejtettem, én úgy tudom hogy azóta nem is hallottunk erről az ügyről... ha ez igaz akkor vajon 7 év után is még "megbízik" Gazillében?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 12 jún 14, 12:49:55 »

Mivel Ivan, csak annyit mondott, hogy "Gazille..." amikor meglátta Gazille-t, így erről semmi infónk nincs. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Orphan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8


« Válasz #40 Dátum: 12 okt 24, 20:39:39 »

Nekem az 1. favom az FT női karakterei közül. És ez kettős Copfal nagyon aranyos, bár az igaz, hogy félénk...

Spoiler!

Nagyon tetszett, amint Sherria ellen csinált a nagy mágia játékokon, bebizonyította, hogy tud Ő harcolni és elég erős is, hisz még is az égi istenölő volt az ellenfele és képes volt döntetlent is elérni... Ezér ez nagy szó...

A szerintem az istenölő mágia jóvál erősebb, mint a sárkányölő mágia... Ti mit gondoltok?
Naplózva
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #41 Dátum: 12 okt 25, 14:19:02 »

Lányok közül Ő az 1. kedvencem    Mosolyog Saját magamra emlékeztet (félénk, kedves  Nevet ) És a mangában már láthattuk, hogy nem csak támogató típusú mágiákat tud, hanem erős is.
Naplózva
dbx123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #42 Dátum: 13 feb 17, 13:26:17 »

Gazille nagyon nagy arc ,ő a kedvencem. Nevet   Nevet  Am. ez a vasárnyék cucc nagyon odab***!  Mosolyog   Jól elverte  rogue-ot. Kiüt Kiüt Kiüt Kiüt
Naplózva
syren007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


« Válasz #43 Dátum: 13 feb 27, 22:20:48 »

Nekem a kedvenc karim Gazille...Mosolyog Imádom a rosszfiúk, akik jók lesznek kategóriát, de eddig ő a legjobb amit animében és mangában láttam...A Phantom Lord idején elég kemény és gonosz volt, bár megvolt az oka hogy olyanná vált....Ezen is gondolkodtam, nyílván, hogy eltűnt Metallicana a sárkánya...De mint tudjuk a marcona külső, érző szívet takar, ami aztán meg is tud kedvelni "valakit"...Mosolyog Levy-chan-ra gondolok, bár kapcsolatuk indulása finoman szólva sem indult "zökkenőmentesen"...Hihetetlen, hogy pár fejezettel később már saját testével védi Laxus támadása ellen...Mosolyog Nem semmi volt olvasni tök jó páros igazán kiegészítik egymást...Mosolyog Tök cukik együtt, szerintem a legjobb anime/manga páros...Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!