24 máj 03, 20:25:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zeref  (Megtekintve 36437 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ichirou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #75 Dátum: 13 nov 25, 20:34:09 »

Hi.
Ez érdekesen fog látszani, de az én feltevésemhez Zeref állt a legközelebb. (Azért érdekes, mert Zerefről beszélünk xD)
Tehát, ha beírjátok google-ba, hogy Zeref, olyanokat ad ki, hogy ő Natsu apja és stb.
Nos, ebbe lehet igazság, mégpedig:
Valamilyen kapcsolatban áll Zeref Mavis-sel, talán egykor egy pár voltak és az ő gyerekük Natsu.
Az igaz, hogy Zeref állítólag 400 évnél is idősebb, akkor talán Mavis is idősebb, de emlékeztek, amikor Freed olyan rúnákat rajzolt, amik (azt hiszem) a 80 évesnél idősebbeket nem engedi át, és Natsut sem engedte át, ez lehetett azért mert Natsu tényleg több mint 80. (Bár ez ezért lehet baromság, mert azt hiszem Gajeel-t se engedte át, de nem baj csak figyeljetek)
Ugye a 3 nagy Fairy Tail varázslat között ott van az, amivel Mavis a Tenrou-szigetet védte (bocs nem jut eszembe a neve xd) és ez a varázslat 7 évig "megállítja" az időt, és a benne lévők nem öregednek, így maradhatott Natsu olyan fiatal.
Zeref lehet azért papol annyit a szeretetről és minden másról, mert megölte az egyik hozzá közel állót, lehetett ez Mavis is, ezért olyan fiatal a "szelleme". Majd ezek után Zeref elvitte Igneelhez Natsut, hogy tanítsa meg rá, hogyan tudja majd megölni, mert csak ő lesz majd rá képes.

De az időutazós dologról is lehet szó, benne lehet a pakliban.

[SPOILER] Elvégre ha Rogue is vissza tudott jönni "arra" a napra, megeshet ez az esetőség is. [SPOILER VÉGE]

Elég érdekesnek tűnik ez is, bár ki tudja, csak találgatok, de remélem nem így lesz mert akkor eléggé előre lelőttem magamnak és annak a poént aki ezt elolvasta.Nevet
Naplózva

Λиιмε ғαп
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #76 Dátum: 14 júl 01, 19:12:03 »

Húú én végigolvastam mindent, és meg kell mondjam, remek kis elméletek vannak itt Nevet

Eleve kerestem egy olyan topikot, amiben feltehetem a kérdésem. Mivel Zerefhez kapcsolódik, ide tévedtem. Aztán azért kezdtem el végigolvasni, hátha már valaki feltette. Utána meg szimplán érdekeltek a hsz-ek. xD

Akik nem olvassák a mangát,  vagy még nem járnak a 340. fejezetnél, azoknak spoiler tartalmú!

Tehát:
Van az a kis lény, akit Obrának hívnak. Nem a kék színű figurára gondolok, hanem arra az apró kis teremtésre, aki a Mágia Játékok előtti napon megtámadta Wendyt.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/265/15
Én Zeref patkányának hívom, de állítólag Obra a neve. xD
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20131220044131/fairytail/images/thumb/9/90/Obra.png/300px-Obra.png

Nem kerestem vissza a manga témájánál, hogy szó volt-e erről, de itt leírom. Ő egy Raven Tail tag volt, nem igaz?
http://fairytail.wikia.com/wiki/Obra
Na de mit keresett a Raven Tail-be? Ő nem Zeref csatlósa?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/11


Az értelmes része itt véget is ért... lássuk mit szül még a fantáziám hozzá xD :

Továbbá... pár oldallal később, látjuk Zeref és Mavis ,,beszélgetését". Ott elhangzik Mavistől, hogy ,,végignézted a mágiajátékokat, nem igaz?"
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/13

Mi van, ha ő maga volt az a patkány izé? Nevet (Tudom hülyeség, ez már csak bónusz, fentebb a lényegesebb. Mit keresett a Raven Tailbe Zeref patkánya?)

Továbbá... érezték a Zeref szerű mágiát is. Persze, persze, tudom arra azt mondták, hogy Jövő-Lucy, meg hogy nem is pontosan Zeref, csak hasonló. De ha Zeref valóban végignézte, és feltehetőleg közelről, nem egy lacrimán, akkor akár ténylegesen Zerefet is érezhették. ...Vagy a kis patkányt. Nevet Annak is lehetett Zeref szaga, vagy ahhoz hasonló. Nevet


Elég sok mindent fűzhetnék egyébként a Zeref ki kinek a kicsodája témához, így, hogy jelenleg a 390. fejezetnél járunk már... de még itt is a sötétben tapogatózunk xD
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 01, 19:45:50 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #77 Dátum: 14 júl 03, 13:51:37 »

Az a kis bigyó akkor is Zeref vállán ül, amikor az Mavissal beszélget. Vagyis az az "imp" egy külön élőlény. Talán az is egy démon Zeref könyveiből.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #78 Dátum: 14 júl 05, 12:16:17 »

Igen tudom, hogy a vállán ül, csak azt nem tudom, hogy mit keresett a Raven Tailben? Erre ma napig nem kaptam választ a mangából, pedig már bőven elhagytuk a mágia játékokat Nevet
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #79 Dátum: 14 júl 05, 16:51:37 »

Az a bigyó tudtommal maga Obra, az amit láttunk hogy elvittek az csak egy bábu volt.
Hogy miért volt a Raven Tailben az jó kérdés, lehet hogy Zeref valamilyen információt akart gyűjteni feltűnés nélkül (talán pont a Lumen Histoire-ról, ami feltehetőleg Mavishez vezethető) arra meg jó volt Obra. Talán azért a Raven Tailhez küldte Zeref, mert tudta, hogy az a Fairy Tail ellensége.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 16:55:47 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #80 Dátum: 14 júl 15, 10:58:02 »

Vagy egyszerűen csak meg akarta nézni a Nagy Mágiajátékokat. Látni akarta, hogy milyen erős a FT, ill. Natsu.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #81 Dátum: 15 szep 07, 20:46:46 »

Zeref említett most valami olyasmit hogy szeretné látni holtan az öccsét.............akkor mi van?Nevet

Ez Ancselam átka. Az Ellentmondás átka. Zeref szereti az öccsét. Viszont az átok miatt szeretné... holtan látni. ^^" Zeref kb. olyan, mintha tudathasadása lenne.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
catgay13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #82 Dátum: 16 feb 22, 09:59:26 »

Viszont eredetileg visszavezetve Zeref jó karakter nem? Elvégre Igneelék azért szövetkeztek vele hogy megöljék Acnologiát (aki egyértelműen gonosz).
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #83 Dátum: 16 feb 22, 14:32:57 »

Yup, és szerintem neki nem is negatív vége lesz a történetben. Kell kapjon valami kiutat ebből az átkozott sorsából (szó szerint is).
Mert amúgy rendkívül jó karakter, nagyon ritka, hogy ilyen összetett és többrétegű gonosza legyen egy mangának (legalábbis amit én olvastam, azokból).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!