24 máj 04, 02:49:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gérard, Siegrain és Mistgun  (Megtekintve 32620 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:47:57 »

Gérard, Siegrain, és Mistgun.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 20, 21:55:57 »

Kedvenc karim Gerard, ha jól tudom őt a mangaka még az előző mangájából adoptálta át a FT-be, hát jól tette Nevet
A mágiája is nagyon ott van, milyen cool lehet már ha vki olyan gyors meg erős mint egy meteor Nevet
Kíváncsi vagyok mi lessz vele, nagyon remélem hogy nem a börtönben fog r*hadni az idők végezetéig.

Mitsgun pedig a 2. kedvenc, mikor lejött a kötése kimentem rágyújtanixD
Neki is tetszik a mágiája, lazán elaltat egy egész céhet Nevet
Most remélem kap vmi szerepet Edorasban is, mert eddig nem sok jutott neki.

Off: Remélem itt nem kell áthúzni a spoilert, ha igen bocsánat Mosolyog
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 23, 12:07:55 »

Gérard tényleg nagyon jó szereplő, van egy eléggé elvont kis története, de szerintem nagyon jól ki lett találva.
Mistgun meg egy hatalmas húzás, már az első megjelenésénél is hozta a maximálisan sejtelmes formáját. Nevet
Aztán Luxus ellen az az illúzió, hát nagyon ütött. A maszk leesése még annál is jobban, csak kár, hogy utána nem folytatta a harcot.
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 24, 12:16:45 »

Nos igen, kár azért a harcért.
És az volt a durva abban az illúzióban hogy az csak egy elterelés volt, hisz az igazi támadás az az altató spell volt...csak hát Luxus se kispályás, pedig azt a támadást kb. a szereplők 95%-a lazán benyelte volta.
Épp ezért is mondta Luxus hogy mindenki pedzegeti hogy vajon ki az erősebb, ő vagy Mistgun, mert tényleg nagyon hasonló szinten vannak...majd talán egyszer pontott tesznek ennek a végére.

Kicsit más:
Elég elborult dolgon gondolkoztam mostanában.
Ugyebár tudjuk hogy az edorasi ének azok az earthlandi ének ellentétei. Így ugyebár a gonosz Gerardnak egy kedves, segítőkész  Mistgun az ellentétje.
Csak ugyebár itt jön be az hogy Gerard alapvetően egyáltalán nem gonosz, láthattuk ezt mielőtt megszállták volna, hiszen mindig védte a barátait és segíteni akart nekik, továbbá a céh szövetséges arcban is láthattuk hogy nem rossz arc ő. És itt ötlöt az be hogy hoppá, mi van akkor ha Mistgun pedig a jófiút játsza, közbe pedig gonosz mint atom Nevet Igaz hogy Wendy-t megmentette de lehet hogy csak kellett egy sárkányölő a céljaihoz, az anima ellen pedig azért küzdött mert gátolta volna a céljaiban...nah jó erre kb 1% az esély mondjuk, de mind1 azért leírtam, hogy majd ha esetleg ez bebizonyosodik mondhassam hogy én megmondtam Pojén

Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 24, 12:19:15 »

Ez így nem feltétlen igaz szerinte, mert ahogy pl. a másik Natsu a mién ellentéte volt azért nem volt gonosz...
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 24, 12:24:10 »

Igen, ezt én is oda akartam írni de már dobálta a szövegemet a kép Nevet
Épp ezért is mondtam hogy 1%, ha Natsuék lennének odaát a gonoszak akkor 50-60%-ot írtam volna.
Az 1% pedig az edorasi Erza miatt van.
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 24, 20:14:32 »

Hm... Már nem emlékszem pontosan melyik részben, de valaki egyszer mondja, hogy az edolasiak nem ellentétei a földvilágiaknak, csak mások.

Gondolom ez leginkább a más múltból/tapasztalatokból adódik. Szóval előfordulhat, hogy mindkét oldalon egyaránt pozitív, vagy negatív egy karakter.

Vajon az edolasi Erza és Gerard ismerték egymást? Lehet Edolasban is barátok voltak, csak míg Földvilágban Gerard-t kísértette meg a "gonosz", addig Edolasban Erzát.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
łin@
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19

Jounin


« Válasz #7 Dátum: 10 júl 01, 20:17:46 »

szóval akor tisztázuk mert nagyon nem vok képben xDDD
Mitsgun az ki? Siegrain És Gérard ikertestvérek odáig vágom ...Mitsgun az a csaj aki Ur lánya?mert akkor az tök vicces lenne ha találkozna grayelxD
-Gray Fullbusterhez van szerencsém?
-Haa? és ha igen?
-Ur lánya vok Mosolyog mi a szitu? Hogy viselted mikor meghalt?
ikszdé
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #8 Dátum: 10 júl 01, 20:30:45 »

Nem, Ur lányának a neve az Urtear.
Mistgun az a Fairy Tail egyik S osztályú mágusa.
Naplózva

łin@
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19

Jounin


« Válasz #9 Dátum: 10 júl 08, 15:14:57 »

Igen azóta már vágom ^^ kkicsit nagy marhaságot írtam le  Pojén
Szóval Meteror ember xDDD áhh szakadtam xD mongyuk én angolul szoktma megkuksizni a mangafoxon Nevet azért Erza odavág xD Mitsung meg Gerard ikertesók :O? mert azt már ugye vágom hogy Siegrain csak a gonosz Gerard kivetített mása de akkor Mitsungal mi van ?
Másik : szerintetek az edorasiak mennyire különböznek earthlandtől? mert pl mondtátok  hogy gerardot igézte meg Zefer a öldön akkor edoraisban meg Erzát de akkor az ottani Gerard meg Mitsung jó? mert ha belegondoltok akkor lehet hogy ott megigézte őket de akkor Edoraisban Mitsung jelleme is megváltózik úgy mint NAtsué aki ott autót vezet és egy gyáva nyúl aki mindentől fél Lucy aki akkorvagyány lett hogy mikor megláttam hogy üdvözli a földni Natsut  leestem a székről döbbentemben vagy Gray aki tömérdek ruhát hord magán
Meg hogy ott a varázslat is teljesen máskép jön elő de komoylan Elméelt: nmíg a földi világban a külső energiákat használják fel a varázslathoz és persze a magukban lévőt addig edoriasban  ez megfordul és csak kivetíteni tudták különböző dolgokon nem :o? szóljatok ha baromságot íratm
Naplózva
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 júl 26, 20:43:02 »

Igen azóta már vágom ^^ kkicsit nagy marhaságot írtam le  Pojén
Szóval Meteror ember xDDD áhh szakadtam xD mongyuk én angolul szoktma megkuksizni a mangafoxon Nevet azért Erza odavág xD Mitsung meg Gerard ikertesók :O? mert azt már ugye vágom hogy Siegrain csak a gonosz Gerard kivetített mása de akkor Mitsungal mi van ?
Mystogan, azaz Gérard... nos ő Gérard Edorasi verziója.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #11 Dátum: 10 aug 07, 23:58:17 »

Ja, de azt "még" Siegrain mondta. Nevet

Lehet én értelmezem rosszul vagy a hsz-t,vagy az animében a részt,de nem úgy volt hogy Siegrain nem is létezett,ő csak Gérrard gondolati kivetülése?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12 Dátum: 10 aug 08, 00:01:01 »

De, jól tudod, ezért is volt a "még" idézőjelben. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13 Dátum: 10 okt 31, 11:11:47 »

Most akkor hogy is van? még csak a 34 . résznél tartok, de kicsit ösze zavarodtam.
Van siegrain, ő 1 szent mágus nem ?
Gerard  meg a gonosz énje vagy hogy van?
És mistgun? most akkor ő kicsoda is? Mert ugy tudtam siegrain iker tesója.

Nha jó akkor hülyeséget irtam
most néztem meg a 34 . részt.
Tehét
Gérard és sigrain, tesók? Mitsgun meg 1 alteregó ?
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 11:24:38 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #14 Dátum: 10 okt 31, 12:25:23 »

Nézd tovább, és megtudod, mi a helyzet gérarddal és siegrain-el, mistgun majd később derül ki, de benne lesz minden. Mosolyog
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!