24 máj 21, 07:22:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime/Manga jellegzetsségek, visszatérő dolgok  (Megtekintve 44795 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #90 Dátum: 09 aug 27, 10:07:53 »

Hozzászólás áthelyezve a Dalszövegek, Versek, Idézetek, Nyelvtörők... témából:

'' Volt rá okom, hogy ne veszítsek. Mégpedig azért, mert a legerősebb ellenfelem azt monta nekem: << Te nem vagz olzan veytes, mint én... >> ...''
Ezt neji mondta amikor majdnem meghalt a Kidomaru elleni csatájában, és már a végén csak beszélgettek

Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #91 Dátum: 09 szep 28, 15:20:26 »

Nah én is írok egyet-kettőt ide:
  Általában a legtöbb animében adott miniszoknyás lányok^^ Nos azok a szoknyák miből készülte, vasbetonból?! lásd Kagome zuhanásai meg egy halom olyan jelenet van, amikor nehogymá ne mozduljon meg. Főleg harc közben lásd shana első évad.(itt a második évadra javítottak ezen)
A ruházat... a sulis izé az oké, hogy ott uniformis van, de máskor ne legyenek már mindig ua ruhába... persze az animátoroknak kétszer annyi munkájuk lenne, de akkoris. Bleachben legalább van 3-5 ruhája mindenkinek szerencséreXD. És hát igen, mint ahogy már mondták, harc elötti stratégia átbeszélése, eláruljok pontosan hogy pusztítjuk el az emberiséget/várost/XY-t/univerzumot, és hogy miért tesszük ezt (mert elrejtették a klááánomT_T)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #92 Dátum: 09 okt 25, 13:18:19 »

eszembe jutott egy:
-Yoruichi te még az emberi alakodban is macskakaját eszel?
-Miért? nagyon finom.
  Nevet
Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #93 Dátum: 09 nov 05, 02:36:59 »

Stop wailing. All I did was cut off your stupid legs. Summon your demons! Transform yourself! Regenerate your legs! Stand up! Pick up your gun and attack me! DO SOMETHING! The night is still so young and the real fun has yet to start!"(Alucard – Hellsing)

Jet, három dolog van, amit utálok. Gyerekek, kutyák, és a megjátszós nők! Hogy tudtuk mindhármat összeszedni a hajóra? (Spike – Cowboy Bebop)
Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #94 Dátum: 09 nov 06, 17:34:08 »

"Na idefigyelj! Temostígy töklazán beszóltál nekem?" (Magyar Bleach, de az a hangsúly xD)

"What are u so excited about? Is it your snack time? - Miért vagy ilyen izgatott? Itt a nasi időd vagy mi?" - Naruto 134 Suigetsu vs Kisame-senpai Nevet
De ahogy Suigetsu röhög ezen mondat előtt, hátaz LOL xD
Naplózva

Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #95 Dátum: 09 nov 06, 18:48:21 »

az hányadik percnék van mert ezt látni akarom.  Nevet
(már nem kell, megtaláltam Shippuden live-nál 16:40 körül.)
az a röhögés tényleg nagyon nagy.  Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 19:10:11 írta Pachenko » Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #96 Dátum: 09 nov 06, 20:21:18 »

"I'm just gettind ready!" (Toboe – Wolf’s Rain)

„Tudom miért nem tudtátok megtalálni a Paradicsomot. Mert mind kutyák vagytok!” (Kiba – Wolf’s Rain)

„Ha szerencsétlen vagy akkor szükséged van valakire, aki nálad is szerencsétlenebb.” (Elfen Lied)

„ NYuu” (Elfen Lied)

„Végezni vele azt jelenti, hogy egy fegyvert dugok a pofádba, és végignézem, ahogy a fejed szétloccsan!” (Bando – Elfen Lied)

”A másik is csak "nyuu"-zott először, aztán nézd meg mi lett belőle!” (Bando – Elfen Lied)

Mutató és középső ujj keresztbe: „Love & Peace!” (Vash – Trigun)

Vash: Az én nevem Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gambigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre AndrT Charton-Haymoss Ivanovicci Baldeus George Doitzel Kaiser. Csak így röviden.
Milly: Miről beszélsz, Vash az eszeveszett?
Vash: Utálom, ha a teljes nevemen szólítanak!

„Totális mészárlás, totális mészárlás, senkit se fogok életben hagyniiiii lalalala népííííírtáááás lolololo vértenger, kezdődjék, kezdődjék a vérontááás vérfürdőőőő” (Vash – Trigun)

„Tanulás! Tanulás! Tanulás!” (Golden Boy)

„Urameshi, hol szerencsétlenkedsz már megint?” (Kuwabara - Yu Yu Hakusho)

„Menten megállok egy évre a növésben” (Kuwabara - Yu Yu Hakusho)

„Nárciszt vagy tulipánt kérsz a sírodra?” (Koenma – Yu Yu Hakusho)

„Bocsánat de nem tartunk magunknál Hiei darabkákat” ( Kurama – Yu Yu Hakusho)

„Remélem nem veszed sértésnek, hogy nem veszem fel, miután a szádban volt.” (Hiei – Yu Yu Hakusho)

„Make me Alpha, then make me Omega. Make me first, then make me last. Make it the beginning, then make it the end." (Aion – Chrno Crusade)

'Pirate girl': -It's... it's strange that they're so pretty... even though I'm so sad.
Mugen: -They don't see anything. Looking down from there, we're like grains of sand.
(Samurai Champloo)


Naplózva

Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #97 Dátum: 09 dec 12, 21:56:25 »

Minden ember azt ítéli meg helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok, így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
A Narutóban volt úgy emlékszem Pein mondta

Amikor egy ember gyűlöl és nem ismeri el a másik létezését, a szeme, amivel ránéz, ijesztően hideg tud lenni.
ez is Naruto  Pirul azt hiszem ez már Naruto mondta
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #98 Dátum: 09 dec 14, 18:06:09 »

A szoknya már nekem is feltűnt és a hajuk se kócolódik ha megfigyeled:D én is szeretnék olyan hajat meg szoknyát:D
ami nekem mindig szemet szűr, az az amikor a Naruto anime részeiben a nagy jelentőségű dolgok
(pl.: az maradt meg nagyon amikor még nem is a Shippuudenben hanem amikor még kicsik és vizsgán vannak az erdőben Sakura levágja a haját...)
na mutatják egyszer az egész jelenetet aztán még egyszer lassítva meg még egyszer de közelebbről aztán még egyszer nagyon közelről Nevet
és ezt minden megdöbbentő jelenetnél eljátsszák:D márpedig a Narutonak sok megdöbbentő része van:D
szerintem akkor is sok van mikor a Shippuudenben Naruto és Sasuke találkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 14, 18:09:08 írta Nauzika » Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #99 Dátum: 09 dec 19, 21:32:54 »

A vasbetonszoknya a Shangri-La főszereplőjén a legdurvább. Ultrarövid, de mindent takar. Pedig ugrál ugrál össze vissza repülőkről épuletekről meg minden.

S még egy klisé ami szinte minden animében ott van már.
A szemüveges gyerek megigazitja az okulárját és mond valami (szerinte, vagy legalább is nagyon reméli, hogy) menőt.
(pl: Ishida, Kabuto..stb)
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #100 Dátum: 09 dec 19, 21:34:07 »

Azt kifelejtetted, ahogy a fény megcsillan a lencséken Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #101 Dátum: 09 dec 19, 22:02:44 »

És harc közben se esik le soha, akkor se, ha szaltókat ugrál Mosolyog
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #102 Dátum: 09 dec 20, 00:46:06 »

Már harmadik animében hallom ugyan azt az ufó nyelvet. (vagy legalább is nagyon hasonló)

Macross:
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.833
Crest in Space
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.430

és most az Ar tonelicoban
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.320
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #103 Dátum: 10 jan 18, 00:10:46 »

Azt veszem észre, hogy egyre több klisét vesznek át sajnos az amcsiktól, anno amin már a haverokkal röhögtünk, hogy a Pokemonban Pikachu volt a végső megoldás, mikor minden veszni látszott, jött, villámlott egyet-kettőt, és minden ok lett... Vagy a Rurouni Kenshinben csak villant a kard, és már hullott vér nélkül az ellen. Néha már érthetetlen volt, hogy vajon miért haldoklik vki, hisz épp csak megkarcolva lett. A ruházat tényleg gáz.
Az 1-1 elleni harcról csak annyit, hogy bármennyi fájna, nem rohannék oda, ha egy barátom gyepálja egymást a másikkal, mert ezzel az becsületébe gázolnék, igaz ez náluk egy harcművészeti tradíció is.

És essen már le végre valamelyik szoknyája...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #104 Dátum: 10 ápr 12, 22:32:21 »

S még egy klisé ami szinte minden animében ott van már.
A szemüveges gyerek megigazitja az okulárját és mond valami (szerinte, vagy legalább is nagyon reméli, hogy) menőt.
(pl: Ishida, Kabuto..stb)
Mert mi szemüvegesek így vagyunk menők:P

Nekem csak az egész-sorozaton-keresztül-ugyanabban-a-ruhában-vagyok dolog zavaró. Azt hiszem ez sok animében visszatérő dolog.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!