24 máj 12, 05:34:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: OVA-k  (Megtekintve 41814 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #105 Dátum: 12 márc 03, 20:38:29 »

Hát azt énse tudom mi lehet az sírás, de szerintem Sasuke azért nevet mert amint láthatjuk átalakul a szem, és sztem vmi olyan alakú lesz majd az ő Enternal mangekyuja , mert ugye a mangában megkapta Itachi szemeit.
   

Szerintem az a sírás valaki akit megölt Sasuke, vagy valami bűn amit el fog követni. Gondolkozik
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #106 Dátum: 12 ápr 30, 18:08:21 »

Itt van a legújabb OVA. Nekem tetszett, ahogy Naruto szivatja Konohamarut, de hogy neki is annyi csakrája legyen, hogy ugyanannyi klónt hozhasson létre, meg oodama rasengan.. ennyire azért nem kéne Naruto 2.0-t csinálni belőle.. Ami viszont nagyon tetszett, hogy Sakurát végre beoltották, éppen itt volt már az ideje. És jól volt megcsinálva, hogy egyszerre több képernyőn láthattuk a bunyót. A végére meg valami hasonlóra számítottam.. tipikus Naruto fail..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kmf_E3jRApw
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #107 Dátum: 12 máj 01, 16:16:31 »

Ezeket sose szabad komolyan venni , de igazad van . Na meg senjutsut nem használhat,  rasenshuriken-t meg engedték volna ? bi... please
 Kis beképzelt Konohamaru meg rögtön odama rasengannal indított , mit csinált volna ha tényleg eltalálja Narutot és meghal ?  ikszdé
Ennek ellenére szórakoztató volt ,  a senjutsu átváltozás tényleg fail volt , de csak azért mert 1 pofon után nem használta volna .
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #108 Dátum: 12 máj 01, 23:28:40 »

Áááá behaltam ezen az OVA-n!  ikszdé Végén mikor mondja Konohamaru, hogy you are my subordinate hát azon kifeküdtem! Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #109 Dátum: 12 máj 02, 00:08:31 »

Ez az OVA többet ért mint a legutolsó összes filler epizód. Most sem tudom megérteni, hogy a fillereket miért szúrják el olyan idétlen sztorikkal, míg látható, hogy tudnak jó ötleteket is megvalósítani.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 02, 00:09:17 írta rini67 » Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #110 Dátum: 12 máj 04, 14:59:09 »

Szerintem is királyra sikeredett. Szegény Naruto maradt egy pici genin. Nevet Még a tanítványa is lehagyta őt. Ettől persze továbbra is ő a hős, de így nem lesz kage egyhamar. Bár feltétele a kage kinevezésnek, hogy jounin legyen az illető? Vagy elég az, hogy a korábbi kage vagy a vének tanácsa őt nevezi ki?
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #111 Dátum: 12 máj 05, 18:05:28 »

Hello

Azt szeretném kérdezni hogy, ehhez az OVÁ-hoz fogtok feliratot csinálni(?), nem mintha nem tudnék angolul, de még is könnyebb lenne.

béke
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #112 Dátum: 12 máj 05, 19:14:07 »

Ez az ova kicsit agyzsibbasztó lett azért, grafika a helyén volt, a sztori is okés, csak nem tudom.. Konohamaru ennyi klónnal? Na ne már... Nevet
Gaara "Baka"-ja rohadt jóra sikeredett, az egész OVA leghatalmasabb pillanata..  ikszdé
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #113 Dátum: 12 máj 10, 08:29:30 »

Mondjuk ennek a technikának a tiltása elég hülyeség, persze csak a sztori kedvéért találták ki, de akkor is. Mindenesetre jót szórakoztam rajta. Abban azért reménykedtem, hogy Konohamaru ellő egy Sakura harem jutsut, ami kifekteti kicsit Narutot  Mosolyog

A 4. volt azthiszem az olimpiás rész. Szakadtam rajta az elejétől a végéig.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 16:41:36 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #114 Dátum: 12 máj 10, 09:09:24 »

Mekkora poén lett volna ez az ötlet Daishi. Tényleg, ez kicsit kimaradt. A két perverz sexy jutsu-ja összemérhette volna az erejét. Pedig anno amikor a shippuden elején, hosszú idő után újra találkoztak Naruto azt mondta, hogy az ő technikája sokkal ütősebb, de mire megmutatta volna Sakura-chan levert egy anyai maflást. Azt is megnéztem volna később a sztori folyamán valamikor.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #115 Dátum: 12 máj 29, 15:27:58 »

várható lesz a felirat az ova 9 hez.? mert nem nagyon tudok angolul...Pirul
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #116 Dátum: 12 jún 14, 21:04:22 »

--SPOILER VESZÉLY---

Most a 8. OVA végére mikor Konohamaru bejelenti, hogy ezen túl nem ő lesz a tanítvány hanem Naruto a következő jelenetet csináltam volna meg: Naruto kézpecséttel felold egy klónt (ekkor bevágják a klónt ami eltűnik a Myoboku hegyről) ezáltal Naruto sennin formában lesz, majd krákog egyet és szemközt köpi Konohamarut aki a kapott lendülettel lyukat üt a földbe ezzel leképezve az erőviszonyokat, a folytatást pedig mindenki találja ki magának. Nevet
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #117 Dátum: 12 jún 15, 20:13:24 »

Nagyon tetszett, hangulatosra sikerült. Jó volt, hogy Naruto első pillanattól komolyan vette és Kankura meg is magyarázta. Gondolom ennek köszönhető, hogy a végén megmutatta, hogy van még hova fejlődnie Konohamarunak Mosolyog

Viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy hol vannak az eddigi OVA-k? Az oldalon 4-ig vannak feltüntetve, linkelve. Ez elvileg a 8. (néhol 9.-nek írják). De az előző 3-ról tudtok valamit? Mert sem az oldalon, sem youtube-on nem lehet rájuk akadni, max valami spanyol hangos több részre vágott gagyiságot dob ki a kereső. Szóval linkeket tud valaki adni, esetleg tervezitek azokat is lefordítani, ha már 1-től 4-ig +8. megvan?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #118 Dátum: 12 jún 16, 17:00:59 »

Az ova 5 asszem a CGI-vel kreált rész. Ez ki volt postolva az oldalon is.
Az ova 6, hát ez közel nem 100%, de szerintem a Naruto vs Sasukes kis szösszenet.
Az ova 7 meg a Jines, a 4. mozifilm végén.
Naplózva

Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #119 Dátum: 12 jún 17, 18:23:27 »

ÁÁhh ez az OVA 8 haláli xDDDD Azt de birtam.....Hülye...Hülye...Hülye...Te nagyon hülye xDDDDD és még gaara is lehülyézte xDDDDD  Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem lehet Senjutsut használni.:DD De ez adta meg a poént az egészhez Nevet  A végén Konohamaru merész kijelentést tett xDD Meg a Chuunin "mellény" egy kicsit nagy volt rá nem? Nevet De Narutonak már simán megadhatnák az AMBU szintet is.:DD Hiszen Kakashi is az volt, és azt mondta, hogy erőben már rég túlszárnyalta.Nevet Csakhát...észben még egy kicsit érnie kell.. >.<# >.<# >.<#  ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!