24 máj 16, 15:01:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 588303 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3660 Dátum: 12 aug 24, 19:10:32 »

Hát ha úgy nézzük... Marcsi már nem tag, ráadásul én a tobi zetsu kombót külön csapatnak is gondolom, akik akatsuki név alatt futnak. Az igazi akatsuki vagy az, ami az eső faluban a forradalmár csapat volt, vagy a shippuuban jól megismert tagok. Nekem konannal együtt meghalt az akatsuki, mert végülis ők 3an( yahiko konan nagato) jelentették az akatsukit.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3661 Dátum: 12 aug 25, 11:10:06 »

És akkor Tobit, Zetsut, Deidarát, Sasorit, Itachit, Kisamét, Kakuzut, Hidant és Orochimarut hova sorolod?
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3662 Dátum: 12 aug 25, 11:19:49 »

Orochimaru kilépett, vagyis nem tag.
"Az igazi akatsuki vagy az, ami az eső faluban a forradalmár csapat volt, vagy a shippuuban jól megismert tagok."
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3663 Dátum: 12 aug 27, 05:20:23 »

JAh... am konannak igaza volt, tobiék csak meglovagoltak egy hullámot. Tobi alapíthatott volna egy bűnszervezetet, ehelyett beépült egy meglévő csapatba, aminek már volt neve, mivel nyíltan bérelték fel az országok... aztán átalakította olyanra ami neki tetszik. Az eredeti akatsukiból meghagyta a 2 legerősebbet akire szüksége volt, és elment új tagokat gyűjteni (lásd kisame)

Szóval nekem az akatsuki az amit yahikoék alapítottak, majd ezt alakította át tobi.

Bár nézőpont kérdése, kire hogy tekintünk:
Az eredeti tagok forradalmárként egy közös eszméért, az eső falu szabadságáért harcoltak.
Ezzel szemben:
Tobi és Zetsu magánvállalkozók az elejétől fogva
Deidara erős ráhatásra lépett be
Kisame ugyanazt csinálja mint azelőtt csak az Akatsuki égisze alatt
Itachi kém volt
Orochimaru a maga érdekében lépett be az akatsukiba, hogy erősebb legyen, majd távozott is.
Sasori az akiről ilyen szempontból nem tudunk sokat (bár az akatsukiba lépése előtt vmiért használnia kellett magát)
Hidan hülye szegény, neki tök mindegy hogy miért öl, bár megvolt benne a hajlam, hogy rivalizáljon kakuzuval, így ő sztem csak kakuzu miatt volt tag.
Kakuzu szintén érdekes, mert a sztori legöregebbjei közé tartozik, szal az ő történetéből valami komolyabbat is ki lehetett volna hozni, azonban ő csak a pénzért csinálja azt, amit.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 05:27:11 írta Zer0 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3664 Dátum: 12 szep 16, 14:44:39 »

... Valaki mindig a manga állítása szerint fogadja el az eseményeket, párbeszédeket és eszerint gondolkodik is ebben a témában, míg más mindig máshogy gondolja mint az író szándéka volt. Mindig keresi azon lehetőségeket amelyekkel képes lehet megcáfolni Kishimoto egyik-másik karakterének állítását. Ilyen volt például az Itachi kijelentése is amit Jirayrával kapcsolatban tett. A Jirayra fanok egy része úgy gondolja, hogy igen. Ezzel szemben az Itachi fanok váltig állítják, hogy csak viccelt Itachi.

De az is lehet, hogy ugye közben kiderült, Itachi jó fiú és már ott is arra játszott, hogy ne kellejen harcolnia Jiraiyával. Mert ha le is győzi, akkor Konoha szegényebb lenne egy erős shinobival. Ha meg ő veszít, az sem egy elfogadható végeredmény, mert akkor ki tartja távol az Akatsukit Konohától és ki lenne az élő biztosíték, hogy a falu vénjei ne bántsák Sasukét? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tobi323
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31


« Válasz #3665 Dátum: 12 szep 16, 18:01:38 »

s maszk alatt a sikás töröt fejü ember van mindenki aszite meghalt és nem mindenki asziszi hogy tobi madara pedig nem obito az és egye gonoszobb lesz Nevet nemojan hülye mint régen   Pojén
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3666 Dátum: 12 szep 16, 19:59:09 »

Gratulálok. Kérlek, a továbbiakban alkalmazd a magyar nyelvtan nevű, iskolában oktatott tudományt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3667 Dátum: 12 szep 23, 06:36:25 »

Ezt a kérdést nem értem.Mivel összességében az akatsuki tagok miatt jutott el ide az összes megmaradt tag.(obitobi,zetsu) Az akatsukinak volt egy terve amit véghez akartak vinni,és ez ugye valamilyen szinten sikerült is nekik,szóval szerintem igyis-úgyis feloszlott volna.Mivel szerintem edos madarán,tobin,ha élne ,nagaton kivűl mindenki az örök genjutsuba esett volna (Talán...)
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3668 Dátum: 12 szep 23, 06:57:27 »

Az eredeti akatsuki, feloszlott, vagy valami történt, szóval alapból nem a válasz. Ráadásul az az 1 pár rinnengan nem lett volna elég. Az új akatsukiban hidannak meg hiába mondta pein el hogy fegyvert akarnak készíteni, egyértelmű, hogy az új-akatsuki célja madara feltámasztása+hold szeme terv.
Ha sikerült volna összegyűjteni a bijuukat, akkor vagy végeznek az akatsuki tagokkal, vagy ők is a mugen tsukuyomiba esnek. Szertinem inkább megölték volna őket, mert egy Itachi kaliberű genjutsu használó problémás lehetett volna.
Sőt szeritnem még madara szövetsége is kérdéses Obitoval. Ha világméretű genjutsuról van szó, szerintem csak 1 maradhat a főnök. És talán itt lesz a sztoriban a csavar egy obito vs madarával. Mert azért a jelenlegi madarával nem sokan veszik fel a versenyt erőben.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #3669 Dátum: 12 szep 24, 23:22:43 »

Itachi - Szerintem ennek a történetnek a  legintelligensebb leg megnyerőbb alakja. Maga az egész személyisége
               nagyon megnyerő nekem főleg mikor bevágott 1 humort ( Nagato Itachi vs Naruto Bee ) és ami a legfontosabb                nem olyan eszemet beképzelt alak mit a többi Uchiha.
Hidan - Hát ez az alak úgy ahogy van 1 idióta, azt sem értem mit kereset eben a csapatban. Minden egyes tag a maga
                módján kimagaslóan intelligens ravasz de ö csak 1 általa kitalált isten megszállottja amivel sokra nem ment
                vele ( lehet akiben Hidan hit az Rikudou-sennin  Nevet ).
Sasori - Ö a másik Itachi mellet akit okosnak agyafúrtnak látok (Sakura elenni harc miatt ). Bár a báb teknika amit      
               nyomat nem nagyon jön be de azt elismerem h tényleg nagyon nagy dolgot vitt végbe ezzel a teknikával
               ( 3kage és a bab sereg ). És az utolso cselekedete is tecet  Mosolyog
Kakuzu - Kíváncsi lenék a pénz mániájával h boldogulna a mi világunkban  Mosolyog Maga a csávó nekem telesen normálisnak
                tűnik ( ahhoz a világhoz képest ) bár erősen kétlem de jó lenne ha a mester kitérne ara a bizonyos csatára  
                közte és az elő hokage között.
Kisame - Valahogy nekem az e alak semleges nem kedvelem de nem is utálom, az átalakult formája viszont nagyon
                király. Kicsit azért hiányolom a beszólásait Mosolyog
Zetsu - Na ö az akiről egyáltalán nincs semmi véleményem csak kérdéseim. Mi lehet ö pontosan? Ezek szerint a fehér
             eredeti végleg meghalt? Mi van a feketével?
Orochimaru - Na öt sose kedveltem mindig feszít de semmit nem mutatót fel ami nagyon nagy dolog lenne ( talán a
                       túlélési képessége ami kimagasló ).
Deidara - Ez a csóka nálam 1 szinten mozog Hidanal (na jó 1 kicsit okosabb nála ) a művész mániája eleinte még
                 érdekes is volt de mostanra már  fullasztóan unalmas szerintem ( azt viszont igaz h a halálával az utolsó
                 BUUM nagyon nagyot alkotót bár h Kabuto visszahozta ennek az alkotásnak az érték csökkent).
Nagato - Azon h Uzumaki meglepődtem na meg a szemek kölcsönadásán is. Igazat megvallva Nagato olyan mint 1
                tizenéves befolyásolható gyerek.
Konan - Ez a csaj a papírokkal elégé jól nyomja kár h olyan mit 1 kiskutya aki a szeretet gazdáját mindenhova követi.
Tobi/Obito - Ö a legnagyobb csalódás számomra az egész történetben abból a fain kis csávóból létrejött 1 ilyen  
                     idegesítő s*g.
Madara - Vicces h isteníti a fórumon mindenki miközben csak 1 hátalómániás agyatlan fószer. Nem tudom h a Hold
                 szeme terv tényleg a békére épül e vagy csak egyesuralomra de úgy ahogy van hülyeség. Pár kérdés
                 Mi van azokkal akik vakok? Mit gondol meddig lehet ezt az illúziót fenntartani? Örökre? nevetséges.
                 Mi lesz a új generációval? Ö fogja eldönteni h ki kivel legyen? Ha nem lesznek gyerekek az emberiség kihal.
                 Narutot tartják naivnak akkor Madara mi? Itachi, Jiraiya, Naruto, Bee, Nagato egyesével  többre tartom őket
                 mint Mariskát.

Van még valaki? Nem emlékszer több tagra   Nevet Kicsit hosszú lett bocsi.      
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 23:24:56 írta naru-kun » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3670 Dátum: 12 szep 25, 09:08:58 »

Moderátor:
Totális OFF hsz-ek törölve.
iamhated, TsunadeHime, Saphira, drszabi! A következő ilyenkor kaptok egy hosszabb kimenőt a fórumról. Az ilyen privátban intézzétek. Vagy ha tisztában vagytok vele, hogy OFF (és igen, hiszen beismertétek), akkor ne írjátok le...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3671 Dátum: 12 szep 25, 12:29:47 »

...

Elméletileg fekete Zetsunak is annyi, Chojuurou vágta ketté.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #3672 Dátum: 12 szep 29, 16:31:44 »

Szerintem egyértelmű, h az akatsuki minden idők az animék/mangák világában az egyik legjobban eltalált zsoldos csapat volt. Hát igen sajnos már csak volt  Neeem Az hogy, egy 10 fős csapatban ennyire különbözőek legyenek a tagok szinte zseniális. A karakterek személyisége is tökéletesen illik a technikáikhoz, az már pláne plusz pont, hogy egyes tagok jobban szeretnék inkább egymást halottnak látni, mint mondjuk az adott célpontjukat  Nevet szóval mást nem tudok hozzáfűzni, mint véleményem szerint ez volt kishi egyik, ha nem a legnagyobb durranása a mangában Mosolyog
Naplózva
reynysteri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #3673 Dátum: 12 nov 07, 19:10:17 »

...

Elméletileg fekete Zetsunak is annyi, Chojuurou vágta ketté.
Tudja valaki, hogy melyik fejezetben történt ez? Köszönöm előre is.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3674 Dátum: 12 nov 07, 21:44:19 »

Szerintem egyértelmű, h az akatsuki minden idők az animék/mangák világában az egyik legjobban eltalált zsoldos csapat volt. Hát igen sajnos már csak volt  Neeem Az hogy, egy 10 fős csapatban ennyire különbözőek legyenek a tagok szinte zseniális. A karakterek személyisége is tökéletesen illik a technikáikhoz, az már pláne plusz pont, hogy egyes tagok jobban szeretnék inkább egymást halottnak látni, mint mondjuk az adott célpontjukat  Nevet szóval mást nem tudok hozzáfűzni, mint véleményem szerint ez volt kishi egyik, ha nem a legnagyobb durranása a mangában Mosolyog

Teljesen egyetértek. Számomra például ahogy kezdtek fogyni az Akatsuki tagok, úgy kezdett laposodni az anime. Szerintem hiba volt Kishitől, hogy az összeset kinyírta, valahogy olyan jó hangulatot adtak az egész Narutonak Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!