24 máj 16, 11:03:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a fórum
Határozottan tetszik! - 256 (75.3%)
Egész jó - 51 (15%)
Elmegy - 9 (2.6%)
Van még mit változtatni - 11 (3.2%)
Nem tetszik - 13 (3.8%)
Összes szavazó: 309

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Fórum?  (Megtekintve 81780 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #270 Dátum: 12 feb 12, 19:31:38 »

Hát azért ennyire nem látom vészesnek a helyzetet. Végre eljutottunk oda, hogy ha 2 hétig nem vagyok ami sajnos megesik elég gyakran mostanában... haza jövök és a játékok részlegben nem kell 40-50 hozzászólást törölni. Nem anyáznak, nem csíterezik egymást és tudnak egymással beszélgetni akkor is a ha véleményük eltérő.
Már csak az a fránya két sor menne nekik.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 19:39:42 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #271 Dátum: 12 feb 12, 20:10:56 »

Félreérted. Úgy értettem, hogy anno mikor még csak a játékok részlegbe garázdálkodtam, akkor tökéletesnek láttam a fórumot, mert nem konfrontálódtak sokat az emberek, kérdezett valaki valamit, kapott pár választ, és kész. Néha a "visszaolvasás no jutsu" szöveget elnyomták az emberek, de nem volt semmi "felháborító" dolog arrafelé.
Erre mikor kiszabadultam onnan és elkezdtem például a csevegőt nézegetni... hát... mondjuk úgy, pislogtam egy párat, mire felfogtam, hogy néhány ember ezen a fórumon milyen "életet" is "él" (gondolok itt a hsz vadászokra, folyamatos kötekedőkre [amilyenné én is váltam mondjuk xD] és a többi "kasztra").
De ezek mellett is szívesebben járok fel ide, mint más animés csapatok fórumaira. Ennek lehet, hogy a barátságosabb kinézet az oka (begolyózik a sok sötét hátterű fórumtól a szemem néha xD), de az is lehet, hogy a megszokás hatalma miatt érzem ezt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #272 Dátum: 12 feb 12, 20:23:24 »

Erre sajnos annyit tudok mondani amit már régóta mondogatunk, hogy a hülyeséget nem tiltja a fórumszabályzat...
Azért nem törölhetem valaki hozzászólását mert hülye.
Amúgy egy pü-ben részletezhetnéd nekem, hogy mi zavar mert tényleg érdekelne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #273 Dátum: 12 feb 14, 15:00:37 »

Én is írnék egy-két megjegyzést, ha szabad.

Amíg el nem olvastam iamhated hsz-ét, addig azt hittem ez is valamilyen idióta számítógépes játék. Szinte mindig ott volt az olvasatlan hozzászólások között, de eszembe sem jutott belenézni a témába. A fórumon szinte csak a Naruto - Manga (lassan már csak a Manga Spoilert), Naruto Shippuuden - Anime és néhány Naruto - Általános témát olvasok (Ki nyerne, Ki is Tobi), ja és néha belenézek a Ki ő? és Anime Ajánló topicba is. Már több mint 1 éve tag vagyok ( Kúl), ennek köszönhetően név alapján tudom hogy kinek a hozzászólásait érdemes elolvasni, reagálni rá. A Csevegőt messze elkerülöm a Játék témákkal együtt. Ez a Perverzes téma sem zavart, de most így belenéztem. Az oké hogy szólás szabadság meg egyéb jogok vannak és engedélyt is kértek (ebben igaza is van Cartnecker-nek), de azért van egy határ. Szerintem valahogy úgy kellett volna megoldani, ahogy a Férfi és a Női topicok is vannak, azaz kiírni hogy 18+os topic (ez ott is van) és azokat a kommenteket kitörtölni, amelyeket 18 alattiak írtak. Az igaz hogy könnyen átírhatják a korukat az adatlapon, de sokan meg sem adnak semmit. Ezeket is lehetne törölni. Az más kérdés hogy néhány 15-16 éves értelmesebbnek tűnik mint 18+ éves társaik. Szóval mindkét oldalnak igaza is van meg nem is. A közös nevezőre jutáshoz pedig a javaslatomhoz hasonló megoldás kellene.

Az 1 évemmel aránylag új tag vagyok, így nem tudom milyen volt régen a fórum, de még egy valamit tanácsolnék a Modi Uraknak. Talán ez az oka a annak is hogy néhány vagy lehet hogy sok régi tag emlegeti a "régi időket". Szóval szerintem jobb lenne a minőséget a szem előtt tartani a mennyiséggel szemben. Nekem eddig az jött le, hogy ez a fórum többnyire az animékról, mangákról kisebb részben játékokról szól, mégis a Csevegőbe (főleg a Duma topicba) több hozzászólás érkezik egy nap alatt mint az összes többibe. Nem is a mennyiség az ami nekem nem tetszik, mert volt olyan hogy tényleg jó témáról ment a beszélgetés, de amikor minden 2. hsz ugyanattól a személytől van és abszolút semmi mondandója sincs... (Respect az ott moderálónak  bow)

Közben eszembe jutott még egy apró kérdés/javaslat. Sokszor elhangzik hogy valaki HSZ vadász. Lehet hogy kérdezték már de azonkívül hogy jól néz ki a sok színes jel, miért hoztátok vissza a rangokat? Miért kell egyáltalán a hozzászólásokat számolni? Kb két HSZ elolvasása után lehet látni hogy kivel érdemes foglalkozni és kit kell elkerülni. Ha tényleg csak azért vannak a rangok hogy szebben nézzen ki a fórum, akkor inkább egy default képet kellene beállítani azoknak akiknek nincs avataruk.

Hogy vissza is térjek kicsit a korábbi vita témájához, akit zavar valamelyik topic, akkor azt ne olvassa. Én is így teszek és fogok is, ugyanakkor ahogy írtam, van pár nagyon jó téma ami miatt továbbra is fel fogok ide jönni, hacsak ki nem tiltanak.  Nevet

(Még egy off kérdés, bár lehetne költői kérdés is: A mangát olvasó vagy animét néző lányok 90%-a miért rajong a yaoikért? A 14+ évesek (többnyire lányok) mikor "ferdültek" el ennyire szexuálisan? Bocsi a kifejezésért de jobb nem jutott az eszembe.)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 14, 15:04:36 írta CsukiIce » Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #274 Dátum: 12 feb 14, 15:09:35 »

Az ügyet amiről írsz én lezártnak tekintem, én már itt nem vagyok moderátor.
Csak annyit írnék, hogy a Csevegőbe sokkal kevesebb hsz érkezik, mint az animés topicokba. Érdemes ránézni a statisztikákra. Régen a csevegő sokkalta népszerűbb volt, mára már szinte csak vergődik.
A szigorú szabályzat a minőséget helyezi szemben a mennyiséggel. Lásd: 2-3 soros szabályok, dupla postok ellenzése, minimum 3 szavas szabály, stb.
A rang visszahozás:
Hsz vadászat volt rangok nélkül is. Rangokkal is van. Ha így is, úgy is van, akkor legyenek rangok, amivel élvezetesebbé tesszük a fórumozást, adunk motivációt az embereknek, hogy ne csak 1-1 hsz erejéig ugorjanak fel, hanem maradjanak hosszabb időt is.

(off: Amióta animéket nézek azóta, vannak tömeges rajongói a yaoi-nak. Ez valahogy a tyúk és a tojás esete.)
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #275 Dátum: 12 feb 15, 19:18:53 »

Én még mindig maradok a határozottan tetsziknél, jó a perverzes téma tényleg nem volt jó ötlet, el is szabadult a pokol, az is igaz, hogy a valahova tartozást, meg a családot másképpen is meg lehetett volna oldani. :/ Én is igazából azért írtam oda, mert volt élet egy kissé yaoista vagyok ennyi, de beszélni annyira nem is szeretek róla. Én odamegyek ahol élet van ikszdé Kicsit örültem amikor be lett zárva, mert megnőtt az élet a Duma topicban, de semmi sem tart örökké. Annyiban jobb volt, hogy ez a téma nem a Duma topicba lett elintézve, csak ugye a moderátoroknak ebbe a témába is bele kellett nézni, végülis a rendet ott is kell tartani. Majd aki még szeretne ilyet az kihasználja a trollbarlangot, de egy külső szemlélő szemszögéből, aki ki nem állhatja az ilyet, be sem kell mennie a témába, ha látja engedélyezve az tényleg nem vet túl jó fényt egy ilyen Narutos fórumra. Persze ízlés kérdése.

Amúgy mostanában elég sokszor látom én is a 2 soros szabályra felszólító hszeket, mér kicsit idegesít, szerintem 2 sort nem nehéz csinálni, ha van elég mondanivalója az embernek Nevet nem tudom miylen rég vagyok itt, biztos nincs 1 év, de ezalatt már nekem is leesett, hogy a 2 sor az 2 teljes sor Hümm-hümm

Szóval én törzsvendég leszek leszek itt a fórumon Nevet ki kell használni amíg még lehet Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 15, 19:20:11 írta ^^ » Naplózva

robcsi22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 7


Ninja


« Válasz #276 Dátum: 12 ápr 06, 16:22:14 »

Ahogy az oldal is, ez is egy király dizájnú, jól kezelhető fórum.  Yóóóó
Naplózva

"Ami nem öl meg, az csak megerősít!" Nyelvesít
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #277 Dátum: 12 máj 26, 15:40:33 »

Nekem nagyon tetszik Nevet Profi munka Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #278 Dátum: 12 máj 26, 17:09:14 »

Nekem nem tetszik mert nincs benne zöld.
De amúgy király a fórum. ^^
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Morause
Vendég
« Válasz #279 Dátum: 12 máj 26, 17:13:58 »

Lina ez szerintem kicsit nagyon gyenge jellemzés... ha tetszik akkor azt is megtudod mondani miért, nem? A társaság, a kezelhetőség, átláthatósága, rengeteg téma amihez hozzászólhatsz! Mégis mi az ami miatt ennyire tetszik a fórum?

Az én részemről kár hogy nem tudok változtatni az a "Határozottan tetszik!"-re mert már nagyon megváltozott a véleményem azóta mióta voksoltam a 3. lehetőségre! Rengeteg témát találtam amibe bele tudok ugatni, ráadásul sok mindenről tudok infót gyűjteni! Vhogy kellemesebben is érzem itt magam mint egy szánalmas troll barlangban ahol mindenki mindenkibe beleköt!
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #280 Dátum: 12 máj 26, 17:20:47 »

Nagyon összetett. Akár milyen témában szeretnék kommentelni, van rá lehetőségem. A szabályzat is teljesen értelmes és elfogatható. A társaság barátkozó és szimptikus. Sokkal jobb a bunkó és a normális emberek aránya mint más fórumokon. Minden rendszerezve van, csportokra osztva. Ezért tetszik ez a fórum. Nevet

UI:Így jó lesz? Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #281 Dátum: 12 máj 27, 17:18:29 »

Persze mert itt minden bunkó ember moderátorXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #282 Dátum: 12 máj 27, 23:43:23 »

Amennyire nem tudtam ezt-azt, utána ha kérdez az ember, segítenek, már is egy pozitívum. kacsint Teljesen jó, akarom mondani, első pont. Meglepő, hogy nem kötekednek az emberek, vagyis még nem tűnt fel, épp ellenkezőleg, ahogy már az első sorban is említettem, segítőkészek. Igaz sok témához hozzá se tudok szólni, mert nem ismerem az animék nagy részét, de még ennek ellenére is akad bőven, ahova lehet, s tud az ember írni. Külön nagyon örülök a dragon ballos témáknak!!!!!!!!!A fórum kezelhetősége sem, egy nagy was ist das szerencsére, de természetesen tuti, hogy mindig lesz olyan, amit meg kell tanulnom. (Állandóan kérdezek.) Színekben nincs kifogásom, teljesen mindegy, csak átlátható legyen, na jó nem, mert egy rózsaszín nem lenne az igazi. Külön tetszik, hogy a kedvencem is szerepel fölül a fejlécen!!!
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #283 Dátum: 12 jún 02, 16:42:57 »

Fantasztikus oldal. Könnyen kezelhető, és jó beütésű. Érdekesek a témák, jók a posztok. A moderátorokkal sincs gondom, habár, ha lenne is, sem jelenteném ki ki az Mosolyog

Összevéve: 9,5 pont.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #284 Dátum: 12 szep 08, 07:39:01 »

Nekem nagyon tetszik az oldal. A Kép az oldal tetején meg, hogy mindig változik... Nagy ötlet volt! Nevet  A fórum pedig.. Ennyi smile sehol nincs. Meg ezt legalább sikerült megtanulnom.(mármint kezelni kép meg ilyenek) A kinézete meg vidámabb mint a többi nem olyan szürke/sötét. Szóval remélem továbbra is ilyen marad az oldal és gratulálok hozzá! Nevet
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!