24 máj 16, 08:37:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a fórum
Határozottan tetszik! - 256 (75.3%)
Egész jó - 51 (15%)
Elmegy - 9 (2.6%)
Van még mit változtatni - 11 (3.2%)
Nem tetszik - 13 (3.8%)
Összes szavazó: 309

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Fórum?  (Megtekintve 81778 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #255 Dátum: 11 dec 21, 07:44:01 »

Mi már bannoltunk ki nem egyszer több ezer hozzászólással rendelkező tagokat, annak ellenére, hogy személyesen ismertük őket. Úgyhogy az ismeretség és a hozzászólásszám/rang nem jogosít fel senkit semmire és semmilyen befolyással nincs sem az adminokra, sem a moderátorokra. Mosolyog Persze, nekünk is vannak hibáink, de próbálunk mindig ésszerű döntést hozni, aztán ez vagy sikerül... vagy sikerül. Ördögi ikszdé

A kezdő fórumozók "betegsége" ez a "sok hozzászólás menő" hozzáállás. Nem egy embernél láttam - nálam is volt ilyen -, hogy hsz vadásztam még egy jóóóó régi animés fórumon... persze ott nagyon nem is voltak szabályok. ikszdé
Mindenesetre kinövi az ember az ilyet (már akinek ki kell). Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #256 Dátum: 11 dec 21, 13:59:16 »

Nálam is pont az van, hogy nem érdekel ikszdé már a régi fórumon kinőttem ezt. Csak attól félek, hogy valait meg igen, és ezért feljogosítva érzi magát arra, hogy basztasson. Amíg nem volt ez a színes rangrendszer, azt se tudtam, hogy hány hsz-em van Nyelvesít
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #257 Dátum: 11 dec 21, 14:38:34 »

Én is csodálkoztam most a háromezren (vagyis annyin, ami akkor volt, mikor visszajött a rang, mit tom én), de Cart' hsz-számán is. Its over 9000!!!!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 21, 14:39:09 írta STM » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #258 Dátum: 11 dec 28, 11:05:33 »


Hát ha ez megnyugtat, engem annyira nem érdekelt a rang, most is csak annyit változtat, hogy aktívabb leszek, de nem spammelek, ugyanúgy betartom a szabályokat, és hála ennek felfedeztem olyan témákat amiket eddig még nem is láttam O.o pölö tegnap a fanfictiont ikszdé a játékot ismertem de nem tudtam hogy ilyen itt van. Ilyenkor az ember azért jobban körbenéz, mert nem tagadom, tényleg érdekelnek ezek a rang dolgok, de persze trollkodni max a trollbarlangban, sok mod örömére ^^"
Nekem ez a rang még arra jó, hogy végre tehetek, kun, san, sama, senpai meg ilyen megszólításokat anélkül, hogy bemennék az illető adatlapjára és megkeresném a korát ^^" így azért egyszerűbb.
Meg persze az is tetszik, hogy közkívánatra még be is tesznek 1-2 szmájlit, lásd Faceg ez nagyon nagy ötlet volt, de sajna nem emléxek ki mondat.. talán CsiziDani

Igaz nem vagyok sok ideje itt, de amíg itt vagyok/voltam, azt élvezem Nevet és persze ennyi idő alatt leszoktam a dupla hsz-ekről is. Eleinte fura volt, mert egy régi fórumon valaki elbeszélgetett magával 2-3 oldalon keresztül, és egész megszoktam a 2-3 hsz-t egymás után. De persze erről már sikerült leszoknom. Ha véletlenül megesett, küldtem p.ü-t egy modnak, vagy beleszerkeztettem az előzőbe a 2.at, az utóbbit meg kitöltöttem vmi ilyesmivel, hogy elénézést, dupla hsz, vki légyszi törölje  smirksweat na de ilyen vagyok.
Szóval ne félj itt, mert nem bántanak, ha jó vagy, egy embertől félj viszont, az Hiei, ő szereti ha félnek tőle Mosolyog
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #259 Dátum: 11 dec 28, 20:51:11 »

Én ha újra tehetném a voksom most erre tenném: "Határozottan tetszik!"
Nekem azzal lett teljes mértékben elnyerve a tetszésem hogy a mostani ünnepek előtt idáig mindig csak meleg évszakokon jöttem erre a fórumra tehát a troll barlangról a 'most' kivételével mindig lemaradtam (mert ugye említettétek páran hogy már volt ezelőtt) rohadt régóta tag vagyok de még ezzel a rang rendszerrel is feldobtátok a hangulatom!

Lehet ti kinőttétek de nekem ezzel adtatok vmi célt a fórumon, hogy érdemes fórumozni, márha nem legalább azért ne legyek lusta írkálni hogy legalább több hsz-em legyen és én legyek mondjuk Rikodu Sennin! Nevet
Persze ezzel nem akarok okosabbnak tűnni mert nem is leszek az, csak pusztán a szám többlet ilyenkor az érdekel engem! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 20:53:18 írta Morause » Naplózva
Targenor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4



« Válasz #260 Dátum: 11 dec 31, 23:11:00 »

Tetszik a fórum, határozottan hívogató.  Mosolyog

Bocsi a szőrözésért: a Genin-t nem egy n-nel írják?  Gondolkozik
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #261 Dátum: 12 jan 01, 11:32:43 »

Én a "Határozottan tetszik!"-re voksoltam, mivel ez így is van. kacsint
Egy szuper közösség alakult itt ki, ami számomra alap, hogy lehessen barátokat szerezni. Mosolyog
A régi fórumot nem is ismertem, nem tudtam, milyen volt. De ha ez jobb, akár már nem is akarom tudni. Mosolyog
(Gondolom észrevettétek, hogy "lépcsőzetesen" írtam, és mindegyik végére tettem egy smiley-t. Szép lett, vagy nem?) kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 01, 11:33:19 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #262 Dátum: 12 jan 13, 15:38:15 »

Bocsi a szőrözésért: a Genin-t nem egy n-nel írják?  Gondolkozik

Én is úgy tudtam, de most ez nem oszt nem szoroz Mosolyog
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #263 Dátum: 12 jan 13, 15:58:56 »

Ez olyan mint a Shippuuden, meg a Shipuden, meg a Shippuden, és a Shipuuden. Mindenhol máshogy írják.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #264 Dátum: 12 jan 24, 15:40:49 »

Nekem nagyon tetszik, jó a közösség, lehet mangákrol/animékrol dumálni, s duma topicban bármi másról, kell ennél több?
Kell.1 jó sör, aztán tökéletes minden!  Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #265 Dátum: 12 feb 12, 14:37:06 »

Olyan opciót sajnos nem találtam ami megfelelőbb lenne, de toltam egy nem tetszikeskedést...
Évek óta mindig van valami hülyeség amire az adminok engednek.. oké aláírom kell egy-két marhaság, de ez a mostani azért keményen meglepett.. Régi olvasóként elismerésem, hogy 12-15éves csitri p*csák trollbarlangoskodnak egy +18as topikban, ez most vicc ugye ?? ( Avatarokat meg se említem, hogy erősen GAY képek készülgettek... nincs homofóbiám, de ez azért a jéghegy csúcsa Mosolyog
Hsz növelés minden formáját láttam már, de ezt nem észrevenni és engedélyezni, gz..


ui : törölhető eme kommentem mert igazság szerint nem ide való 100%osan, csak azért kérnék egy isteni jelet, belemoderálkodni az aláírásomba, hogy valaki elolvasta és nem a vakoknak írtam ki... Mosolyog Tisztelettel
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #266 Dátum: 12 feb 12, 15:16:08 »

Köszönjük a véleményed. Leírtad, megkönnyebbültél, én meg nem írom le az enyém, mert nincs rá időm és eltér a tiedtől.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #267 Dátum: 12 feb 12, 15:32:19 »

Maga a topic, tényleg fura, de az off-topic, az off-topic. A 18+ meg ki van írva, nem mondhatja senki sem hogy nem.
Eleinte én is furcsálltam, de ha nem tetszik akkor rá lehet nyomni az olvasottnak jelölésre Nevet
 
Hsz növelés minden formáját láttam már, de ezt nem észrevenni és engedélyezni, gz

Hsz növelés? Most komolyan mi értelme van annak? Ha valaki arra élvez azt csak sajnálni tudom, de alapból szerintem a legtöbbeket hidegen hagyja az egész.

+ összehozza az embereket az egymással való beszélgetés, ezért plusz pont Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #268 Dátum: 12 feb 12, 17:18:02 »


Köszi szépen, hidd el nem csak te érzel így.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #269 Dátum: 12 feb 12, 17:36:09 »

iamhated:
Az a topic valóban hülyeség, de ha belenézel a duma topic-ba néhanapján (főleg, mikor az utolsó hsz egy "bizonyos személy"-hez tartozik), akkor ugyanilyen cifraságokat láthatsz. Annyiban igaza volt Cartnecker-nek, hogy ezt a réteget elkülönítette a többiektől, így nem kell állandó jelleggel Naruto karakterek péniszéről olvasgatnom.
Viszont abban neked van igazad, hogy ezeknek az embereknek az e fajta eszmecseréjét el kellett volna fojtani. De ez olyan, mint a kutyanevelés: ha az elején nem fegyelmezted, később b*szhatod.
Hsz. vadászok pedig mindig is voltak, és lesznek, ha nem akarod az "üres" hozzászólásaikat olvasgatni, akkor csak az olyan topic-okba térj be, ahol valami miatt nem képesek a szokásos dumájukat lezavarni (például: Ki nyerne? [bááár....].)

Más:
Anno 2-3 éve a "Nagyon tetszik"-re szavaztam, meg is látszik, hogy nem dugtam ki a fejemet a játékok topicból. Azóta rendesen megváltozott a véleményem a fórumról. Nem mondom, hogy nem tetszik, mert ez hazugság lenne, viszont lenne még min javítani. Pozitívumként kiemelném, hogy anno volt egy moderátor, aki eléggé fölényesen viselkedett a fórumozókkal, viszont ez manapság már nem túl jellemző (gondolom véget ért a kezdeti "bemutatkozó" időszaka.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!