24 máj 04, 23:58:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 349153 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1185 Dátum: 11 jún 11, 19:59:20 »

Buuuh én is el akarom olvasni a trónok harcát Szomorú Most, hogy ezt a beszélgetést elolvastam, meg különösen felcsigázott. >.<# De olyan csóóóróóó vagyok. Ma voltam a városban, és bementem az alexandrába mert megláttam a kirakatban a könyveket *-* Nem gondoltam, hogy ilyen nagyon vastagok Ohh My God
De sajnos rá fogok kényszerülni, hogy gépen olvassam végig mert tényleg nincs rá egy vasam se Technikai KO Vagy odaköltözök hozzátok egy időre Aes, és kiolvasom a tiéteket ikszdé Seva helye pont megfelelő lesz Nevet Ő meg alszik a kanapén vagy a fürdőkádban vagy a földön vagy valahol Nevet

Rita jöhetsz, tesóm majd alszik a macska helyén. ikszdé A macska meg az utcán. Nevet

Nekem am mákom van apám fantasy rajongó ezeket a könyveket is ő vette meg. És nekem a régebbi kiadás van meg, kemény borítós. Mert ma már asszem csak a puha kötésűt lehet kapni.  Annyira jók ezek a könyvek, és még szépek is jók a borítok. Nevet De egy vagyonba van az tény. És akkor nálam még ott van a Wheel of Time 12 könyve meg egy csomó Feist regény, stb. Szal nagy mák hogy apám szereti ezeket, én beleroppannék anyagilag. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1186 Dátum: 11 jún 12, 14:27:42 »

A szobor ellen csak politikai okokból tiltakoztak. Ennek semmi köze nem volt az írásaihoz. Az a vitatkozókat nem nagyon érdekelte szerintem egyik oldalról sem. ikszdé Wass Albert személye mostanra csak egy újabb frontvonal ebben az országban. Szomorú Az meg hogy mellesleg könyveket is írt, már nem sokakat érdekel. De mindegy, nem akarok itt politizálni.

Igen nem a művek miatt, de akkor se szabad Wass műveibe belekeverni az életét.... ugyanis pont aqzért tiltakoztak ellene, mert tudott, hogy őmiféle életet élt, amely nem épp szobor emelésre méltó, viszont ha a műveit nézzük és belemagyarázzuk, hogy hát igen ő cselekedeteiben is ilyen ember volt, szivessen állíttatnék neki szobrot, ő pont az az író akinél nem szabad összekeverni a életművet az életpályával...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1187 Dátum: 11 jún 12, 16:05:10 »

Hát nem tudom, szerintem semmi olyat nem csinált, amiért kritizálni lehetne. Én legalábbis semmi olyat nem hallottam még, amivel baj lenne, és ami megalapozottnak számítania. Persze nem vagyok a téma szakértője, szal nem lehetek biztos a dologban. Mindenesetre akik megvádolták, azok olyanok voltak akik rengeteg teljesen ártatlan embert küldtek a bitóra. Szóval, ha máshogy nem is, akkor statisztikailag igen valószínű, hogy Wass esetében is csak a gyűlölet és a bosszúvágy vezette őket, és nem a jogszerűség.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1188 Dátum: 11 jún 13, 12:55:16 »

Alsóban a kötelezzőkkel rendesen megutáltatták velem az írott szöveg minden formáját, csak manapság jövök rá, hogy miről maradtam eddig le. Szomorú
Aes meg noe beszélgetése NAGYON felkeltette az érdeklődésemet a Trónok harca iránt. *-* Csak kár, hogy itt nem tudok hozzájutni a kölyvekhez... Szomorú
Odáig vagyok az ilyen történetekért és rajzokért. Biztos, hogy beszerzem, legfeljebb digitálisan (:/). Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1189 Dátum: 11 jún 13, 13:16:34 »

A-chan, miért te, hol vagy, ahol nem lehet hozzájutni? Minden nagyobb boltban kapható. Mosolyog Mondjuk az ára az más kérdés, elég komoly akadálya a megszerzésének. Szomorú De a sorozatot elkezdhetnéd nézni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 13:25:24 írta Aes Sedai » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1190 Dátum: 11 jún 13, 13:27:44 »

Külföldön Aes, külföldön... Magyar nyelvű *rendes* könyveket itt nem nagyon lehet kapni. >.<# Azért, ha haza megyek, már csak 15 km választ el a határtól, úgyhogy ott nagyobb rá az esély, hogy találok. (Esetleg meg tudnám rendelni... Gondolkozik) De még majdnem 2 hét, mire hazamegyek... Szomorú
Árban merre mozognak? Egyik barátnőmnek megvettem szülinapjára a Da Vinci-kódot, az volt körülbelül 3000 forint...
Nincs HBO-nk... smirksweat
Ha meg le akarom tölteni, akkor előbb ki kell írni a gépről az újonnan felhalmozódott 100 gigát, mert már csak 5 giga helyen van a D-n. >.<#
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1191 Dátum: 11 jún 13, 13:50:10 »

A-chan, határon túli magyar vagy, vagy csak most épp külföldön vagy? Amúgy, ha erre jársz, akkor esetleg szerezd be a könyveket. Mondjuk elég zúzós áruk van. Most enm tom mennyiért mérik, nekem régóta meg vannak már, de többezerre számíts. :F 3k felett. (Ez amúgy akkora parasztság... mindenki mondja, hogy milyen keveset olvasnak az emberek, de basszus 4-5 ezer forintos könyvárak vannak. -.-)

Ami meg a letöltést illeti, nem tudom mi van a gépeden, de kevés olyan dolog képzelhető el, amit ne érné meg letörölni, hogy helye legyen a Trónok Harcának. Itt ugyanaz van mint a Gyűrűk Uránál. A film és a könyv is kiemelkedően jó, ha az egyikkel volt dolgod, akkor a másikat is fel fogod keresni. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1192 Dátum: 11 jún 13, 14:12:57 »

Neten 2800 ft körül van. (előrendelhető)

Ha jol veszem ki, akkor
ISBN: 9789633707784   ez a puha táblás, borítón sárkányfej
ISBN: 9789633683804    ez pedig a kemény táblás borítón  Aes aláírása ikszdé


A-chan, a film eddig megjelent 9  része ráfér az 5 gigára.

----
Válasz Aes fenti hsz-ére:
hdtv xvid fqm
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 14:27:46 írta Shiro » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1193 Dátum: 11 jún 13, 14:18:58 »

Shiro te milyen formátummal nézed? 5 gigára :O Nekem mindegyik rész pont 1.4 GB. ikszdé
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1194 Dátum: 11 jún 13, 16:48:37 »

mindenki mondja, hogy milyen keveset olvasnak az emberek, de basszus 4-5 ezer forintos könyvárak vannak. -.-)

Na jah, 250 oldalas könyveket is árulnak közel 3000 Ft-ért (!) amiket ha ráérek, három-négy nap alatt el tudok olvasni. Ha nincs önálló kereseted, akkor nagyon nehéz dolog beszerezni a könyveket. Egyébként, mikor mostanában láttam embereket akik könyvesboltokban vettek könyvet, akkor egy, maximum két könyvet láttam, hogy hazavisznek. Az antikvár könyveket is megemelték, sok helyről csak ezer forint fölött lehet a kötetekhez hozzájutni, amiket anno 600 forintokért lehetett megvenni.     
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1195 Dátum: 11 jún 13, 16:52:41 »

Ezért járok én könyvtárba.
Szeretem a kisvárdai könyvtárat, sok a fantasy, illetve a jó regény, viszont a darren shan kötetekből mind a vámpíros, mind a démonos foghíjas.  Szomorú
Naplózva



 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1196 Dátum: 11 jún 13, 16:57:55 »

Oh én is járok könyvtárba, itt nálunk van egy kis aranyos művház ami könyvtár és egyben még sok-sok minden. Nevet Héten minimum egyszer lemegyek vagy 2x és ott állok a sok polc elött, hogy most mit vegyek ki. Múltkor elhoztam 3 Agatha Christie. Már ki is szemeltem mi lesz a következő könyv Packom. De amúgy én mindig mikor könyves boltba jutok, vagy 10 könyvvel jönnék ki onnan minimum.
Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1197 Dátum: 11 jún 13, 17:40:32 »

Valahogy én is, ha megtehetném.  Nevet

Könyvtárba én is járok, most már ugyanis kialakult bennem az, hogy szeretnék meggyőződni arról, hogy amit olvasok az megérje a pénzét. Ezért is kezdtem bele Philip K. Dick életművének begyűjtésébe.  Nevet Eddig kiadták vagy 24 könyvét, úgyhogy még hosszú út áll előttem.  ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1198 Dátum: 11 jún 13, 18:37:07 »

Én nem nagyon szeretek könyvtárba járni, mert régebben mindig elfelejtettem visszavinni a könyveket, kisváros révén meg a könyvtáros néni rám uszította a mamámat, hogy szerezze vissza amikkel tartoztam. Miután meg visszavittem, ők elkeverték valahova, és megint rajtam keresik MÉG MINDIG... >.<# Szóval, inkább megveszem ha lehet... smirksweat

Aes, igen, külföldi vagyok, de ha meglesz végre az útlevelem, első dolgom átmenni Szegedre és beszerezni legalább egy könyvet.
Shiro netes rendelésével meg megint az a gond, hogy külföldre nem hiszem, hogy kiszállítják (vagy rátennének még egy szép summát postaköltség gyanánt.) >.<#
A kis könyvesboltunkban otthon nem olyan nagyon húzósak az árak, úgyhogy még mindig abban reménykedek, hogy ott megtalálom. ^^
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1199 Dátum: 11 jún 21, 21:14:22 »

Legutóbb olvastam:

Arthur C. Clarke: A Mars titka

A könyv maga igényes, de a fordítás... nos, nem tudom milyen lehetett a régi, de talán ennél biztosan jobb. Helyesírási hibák, magyartalan szövegek... A sztori amúgy remek volt, szokásos A.C.Clarke minőség.

Frank Herbert: A Dosadi kísérlet

No, ez viszont minden téren csalódás volt. Amennyire jó volt a Csillagkorbács, ezt a történetet annyira gyengének találtam. Herbert már túlságosan is sokat részletezte a világot, amibe belehelyezte a történetet. Ennek végül az lett az eredménye, hogy a több, mint 400 oldalas könyvből a 155. oldal magasságában sem történt sok izgalmas, ezért hagytam is a francba.

Most olvasom:

Robert A. Heinlein: A Hold börtönében

Már a címfordítás sem tetszik, de majd meglátjuk, mennyire illik a regényre. Heinleinhoz még nem volt szerencsém, de mivel a sci-fi egyik kultikus alakja, ezért illik olvasnom tőle valamit. A borító mindenesetre bitang jól néz ki.  Mosolyog

Vernor Vinge: A szivárvány tövében

Mivel William Gibsonhoz és Neal Stephensonhoz hasonlítják a jövőről alkotott képeit, ezért felkeltette az érdeklődésemet. Talán élvezni is fogom.    
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 21:15:30 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!