24 máj 04, 23:24:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 854 855 [856] 857 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277347 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12825 Dátum: 16 feb 11, 12:45:14 »

Ja, Cisconak nem ártana egy kis tápolás, de itt biztos lesz rá lehetőség. A legjobb akkor is a duma volt hozzá: "You're Cloud City Vadering me now?" Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12826 Dátum: 16 feb 11, 21:45:29 »

Deadpool, no spoilers

Na, ma néztem és nagyon élveztem. Nevet Tudtam, hogy kb. mire számítsak, mert én is olvastam a képregényeiből, és nem csalódtam semmiképpen sem, legalábbis nem első körben. A humor csilalgos ötös, én mindig is imádtam a Marvel öniróniáját, de erre a filmre még a PG-13 láncait is sikerült lerázni ugyebár, nem is beszélve hogy a karakter jellegéből adódóan fel kellett még pluszba tuningolni. Konkrétan már az elején lévő krediteknél szakadtam, amiket nem lövök le, de mindenképpen olvassátok el majd őket. ikszdé Apropó, angolul néztem persze, felirat nélkül, nem tudom magyarul kiírják-e majd őket, ha valaki úgy nézi, de amúgy se nézzétek magyarul. A plot nem túl agysebész, de itt nem is az volt a lényeg nyilván, tele volt utalásokkal az MCU-ra, X-menékre meg meg persze ott törték a negyedik falat, ahol csak lehetett, szóval hozta a Deadpool comic-ok nagy részének a hangulatát.

Azonban, ugye az elején írtam, hogy 'nem volt csalódás elő körben(=filmben)', szóval ugye Deadpoolról beszélünk, aki persze, vicces, de közben az egyik legnyomorúságosabb karakter is egyben igazából, amit 1-2 jelenet nagyon erősen bemutat a képregényben. Itt ez nem kapott hangsúlyt, legalábbis hangulatilag nem. Persze, voltak benne ép ésszel elgondolva nagyon brutális dolgok, sajnáltad is, de ezek természetesen majdnem mind el lettek viccelve jó kis fekete humorral így az első filmben. Ennek viszont én kifejezetten örültem, hogy őszinte legyek, mert ha tényleg lesz még egy második film Cable-el ahogy a post-credit mondja, hupsz, spoilers, akkor erre lesz lehetőség bőven, meg eleve nem is ez a lényeg. Szóval, aki valami tragikomédiát vár, ahol nem tudod sírj-e vagy nevess, akkor annak így szólok előlegbe, hogy röhögni fog, efelől nincs kérdés.

Hozzáteszem, szerencsére, mert eleve a Deadpool féle tragikum azért olyan erős amilyen, mert amúgy 99%-ban beleszarik mindenbe, szóval nekem nem is tetszett volna, ha ezzel kezdték volna. Úgy is lesz elég sírás-rívás idén a Civil War-on. Nevet Ott is úgy indult az ember, hogy eleve meg se nézte a First Avangert, mert hát az a  Captain America de egy béna szarság lehet csak, aztán ez be is bizonyosodott az Avengersbe, ahol ugye háttérsztori meg ilyen jelenetek kivágása miatt az ember nem értette, hogy mi a fasz baja van ennek a szerencsétlennek, akinek még a ruhája is kurva béna. Aztán jött a Winter Soldier, ami után leesett a népnek, hogy jé, Steve Rogers mégis menő, és egy lendülettel vissza is nézett mindent vele, csak azért, hogy aztán megvilágosodva azért imádkozzon  várván a Civil War-t, hogy azért túlzottan mégse kövessék a képregényt, na. Ezt a féle építkezést én nagyon bírom a Marvel-ben, mert intelligens, szóval a Deadpoolra is ez várhat majd szerintem. Azzal a különbséggel, hogy itt az első film is azonnal volt nagyon fasza, nem csak utólag Nevet

tl;dr: Nézzétek meg, kurva vicces, imádni fogjátok.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12827 Dátum: 16 feb 11, 22:40:47 »

Man in The High Castle évadzáró spoilerekkel

Capac neked ez miért nem tetszett? Szerintem fasza volt. Végre volt Hitler, és nem is nyírták ki, pedig arra számítottam. Így még lehet vele valami kavarodás. Wegener halálát sajnáltam, meg azt is, hogy Joe jófiúvá vált, bár ezt amúgy is lehetett előre sejteni.
Az utolsó jelenet meg kellően érdekes és rejtélyes volt ahhoz, hogy nagyon várjam a folytatást és idegesítsen, hogy nincs még itt. ikszdé Valami misztikus izé lesz itt a megoldás úgy nézem.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12828 Dátum: 16 feb 12, 01:51:25 »

Hát ez a nigger csaj hihetetlen a Flashben. Megkéri őt Barry, hogy ne írjon róla. Nem érdekli. Megkéri maga a Flash, hogy ne írjon róla. Nem érdekli. Ő majd tudja mi kell az embereknek.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12829 Dátum: 16 feb 13, 12:40:41 »

Nah Deadpool, hát összeségében gyenge lett. A poénok tényleg ütnek, stan lee cameo is pipa, a jókat már elmondták előttem, szóval azt írom ami nagyon zavart:

1: Nincs története, ami van meg zs-kategória, tipikus bosszúsablonfilm de közben megkapom a csajt is, nagyon gáz, hiába mondjátok rá hogy nema  történet a fontos, nem tudom elnézni neki. Kellett volna egy jó forgatókönyv és sokkal nagyobbat szólt volna.

2: Gyakorlatilag Wade hisztije azon alapult hogy eltorzult a bőre de főleg az arca annak az eredményeképp hogy meggyógyítottáka  rákból? :DDD lellelelel, ráadásul úgy hogy a bőrgyógyászaton sokkal gusztustalanabb arcú emebreket lehet látni fekéllyel meg más bőrhibákkal, egyszerűen nem hittem el hogy ez annyira szörnyű volna főleg annak tekintetében amit kapott cserébe.

3:Ellenfelek megint egysíkúak voltak, miért csinálom? because fuck you. Köszi!

Szóval egyszer nézős a poénpok miatt ami tényleg kurva jó a credit, post credit  de egyébként nincs más említésre méltó momentum.

+1: Az viszont tetszett amikor a random mercenary csávóval akivel harcolt megismerték egymást :DD Nekem ez úgy jött le hogy beszólás azért a sok random személytelen ellenfélnek akiket halomra ölnek a film közben. (persze ők meghalhatnak de a főgonosz csávónak az életét hagyjuk meg by colossus fuck logic)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12830 Dátum: 16 feb 13, 12:44:37 »

Az elég gáz, ha a bőre a motiváció. A képregényben nem érdekli. Viszont a bűnözők motivációja igenis nagyon gyakran kimerül abban a való életben is, hogy because fuck you.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12831 Dátum: 16 feb 13, 12:57:51 »

Ja, de remélhetőleg az lesz amit az előbb is írtam, hogy itt most csak a poénokra mentek az alaphangulat miatt, és később lesz majd súlya is a dolognak.

De am a képregénybe is érdekli a bőre, csak általában vállat von a dologra Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12832 Dátum: 16 feb 13, 16:55:44 »

Man in The High Castle évadzáró spoilerekkel

Capac neked ez miért nem tetszett?
Azért mert a sorozat teljesen ellent mondd önmagának.A könyvben is,meg a sorozatban is többször mondták hogy Hitler milyen szar állapotban van,haldoklik ( a könyv végére talán már is halott volt,és asszem Goebbels vitte tovább a boltot) alig él,ennek ellenére egy tökéletes fizikumú 70-es éveiben lévő Hitlert kaptunk aki majd kicsattan az egészségtől.Az oké hogy ebben a világban nem esett úgy össze mint a valóságban a háború végén,de akkor is ugyanúgy élt,ugyanolyan elmebajainak kellett volna lenniük.Ha meg nem is őrül meg, a fizikailag kellett volna megbetegednie.Nem azt mondom hogy nem tetszett a vége,mert jó volt,de ez akkor meh...viszont Tagomi miniszter ugrása baromi jó volt.Hogy megkönnyebbült amikor a mi valóságunkban találta magát Nevet

Most kezdd el a Törvény emberét.Azon jót fogsz szórakozni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 13, 16:57:34 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #12833 Dátum: 16 feb 13, 17:44:10 »

Na tegnap megnéztem én is a deadpoolt ofc, a cselekmény tartalma összességében tényleg elég üreskésre sikeredett, de ez a tipikus nem az számít mi, hanem hogyan történik dolog, szóval valahol elnézhető.

Ami érdekel, én nem olvastam sose a képregényt, szóval lehet faszságokat kérdezek, de akkor ugyebár ezeket a mesterséges mutánsokat ők "gyártották" konkrétan, aztán mégsem találkoztunk az erősvagyok nőcin kívül egyel se, ami amúgy nem is akkora baj, mármint nem mondom, hogy lendített volna a filmen, ha tele van szuperképességekkel rendelkezőkkel, akiket ugyan úgy levernek, de legalább említés szintjén, vagy nem tudom.
Na mindegy, ami még érdekel, hogy hogyha levágja egy részét, mint ahogy a kezét levágta, és az visszanő, akkor ugyan olyan bőrhibákkal nő vissza?
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12834 Dátum: 16 feb 14, 11:25:10 »

Hogy még egy ilyen mocsokmód, beteg szarság létezzen, mint az ,,A fiú" című film. Hihetetlen. Nem a legdurvább trancsírozós cucc, de az a fura értelembe vett perverzség, ami árad belőle az annyira feldühített, hogy ilyet még film nem tett velem. Ennyire még nem akartam kinyírni egy film főszereplőjét. Az Emberi százlábú nem így perverz. Az primitív módon. Egy dimenzóban undorító. Ez egyszerre több síkon és ezek együttes ereje adja meg a dolog erejét. Úgy jöttem ki a moziból, hogy még 1 óráig pörögtem mérges voltam a film készítőire, hogy ilyen egy kurva creepy dolgot ki tudtak találni.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12835 Dátum: 16 feb 15, 18:54:12 »


A könyvet nem olvastam, de itt szerintem simán lehet hogy maga Hitler az 'ember a fellegvárban'. Egy csomó utalás van erre. És az jócskán megkavarná a dolgokat. xD

Na, kijött közben az új The Walking Dead. Végre megint egy igazi fasza TWD rész. Ez az évad eddig bukdácsolt, de most sikerült elkapni a dolgot rendesen. Igazi hangulat. Persze Jessie és a családja halála az várható volt, képregény alapján is. Én azért sajnálom őket így is, főleg a csajt, a gyerekei elég lúzerek voltak. ikszdé

Azt meg jól megsejtetettem, hogy a Negan embereivel való sakkhelyzetből Daryl a rakétavető segítségével jut majd ki. ikszdé Bár egy RPG7 rohadtul nem szól ekkorát.

A sötétben kergetőzés a zombikkal nagyon jól sikerült. Csak Glenn-nek ne lett volna egy újabb majdnemmeghalása. Ez már kezd uncsi lenni. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12836 Dátum: 16 feb 16, 18:26:29 »

A könyvet nem olvastam, de itt szerintem simán lehet hogy maga Hitler az 'ember a fellegvárban'.
Nem ő az.

Shiranai a várva várt pillanat:
11.22.63.
Nos,én ezt a sorozatot úgy vártam kb mint gyerek a karácsonyt.Minden előzetesét megnéztem jó párszor,minden létező hírt elolvastam róla,ízlelgettem magamban hogy James Franco vajon tényleg helyes döntés volt-e Jake szerepére...és ja.
Maga a kezdés abszolút megfogott.A hangulat retro, a díszlet tökéletesen visszaadja az 1960-as évek hangulatát.Majdnem minden klappol,legalábbis eddig.Van néhány kisebb eltérés,de eddig semmi komoly.
Jó kis fölvezetést kapott,remélem nem jut  az Under the Dome sorsára.Baromira várom az új részt.
Ja és Sadie Dunhill 10/10
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 16, 18:27:54 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12837 Dátum: 16 feb 16, 19:02:00 »

Köszi, el is felejtettem, hogy már kezdik is smirksweat.
Én direkt nem néztem előzeteseket, csak azt amit te küldtél, így nem lesz akkora a várakozásom. Majd meglesem valamikor a héten.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12838 Dátum: 16 feb 16, 23:30:10 »

TWD

A szöszi família halál szomorú volt, de ebből a helyzetből leginkább Rick-et sajnáltam, főleg, hogy utána Carl is összecsuklott. De para lenne ha már csak a zombifi fogta volna meg a kezét Nevet
Gabriel végre jellemfejlődött!
A Glenn majdnem meghal rész meg wtf. Tök jó hogy kilövik róla a zombikat de őt egy golyó se közelíti meg Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12839 Dátum: 16 feb 17, 12:34:56 »

Na már vártam hogy megdögöljön valaki a Flashben megint.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 854 855 [856] 857 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!