24 máj 04, 23:03:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 852 853 [854] 855 856 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277311 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12795 Dátum: 16 feb 05, 20:19:38 »

Ha ez betelik legyen már külön film és sorozat topic, mert mindig remélem, hogy valami jó filmről lesz szó, de általában csak egy hülye sorozatról.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12796 Dátum: 16 feb 05, 20:40:14 »

Jajj, Gdat téged itt mindenki bír, ne baszd el ilyen Syzygys kötekedő beszólásokkal. ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12797 Dátum: 16 feb 05, 21:19:55 »

Köszi az infókat így tisztább Nevet és haj http://expanse.wikia.com/wiki/Fred_Johnson_(Books)
Fred Feka lett Nevet Ezek szerint a könyvben nem az volt ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12798 Dátum: 16 feb 06, 00:06:19 »

A könyvben nem derül ki, de eszembe se jutott volna, hogy feka. ikszdé

-----

Na megnéztem a Maze Runner 2. részét. Az első tetszett, a második is jó lett, de nagyon más stílusú volt. A zombis részek elég sablonosak lettek, de ezzel együtt is jó volt. Csak azt az áruló picsát lelőhették volna a végén.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12799 Dátum: 16 feb 06, 19:39:14 »

Jajj, Gdat téged itt mindenki bír, ne baszd el ilyen Syzygys kötekedő beszólásokkal. ikszdé
Ezzel azt mondod hogy őt nem bírja mindenki? ikszdé

Amúgy abban igaza van Gdat-nak, hogy rég volt ilyen hosszas leírás filmekről. Emlékszem a Téglát pár éve megígértem Sevának, azóta nem ment ki a fejemből. Pirul ikszdé Uh meg te is tök jó véleményeket írtál a Batmanről miután mondtuk hogy lesd meg. Nevet

Btw, még nem láttam a Hunger games utolsó két részét, érdemes meglesnem? Milyen lett?
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12800 Dátum: 16 feb 06, 19:58:46 »

Egynek elmegy, de nem lett jó. A könyv hangulatából szinte semmi se jön át, egy sima akciófilm, aminek egy kurva jó csaj a főszereplője. Ilyenből meg azért akad elég sok. THG-ből igazából csak az első két film volt jó. Sajnos utána elrontották. Az utolsó könyv két részre darabolása nagyon nem tett jót neki. Ha gondolod nézd meg, mert a látvány szép, meg jó színészek (is) vannak benne. Kb. ennyi.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12801 Dátum: 16 feb 06, 20:11:58 »

Más is nézi a Flasht? Azt tudom, hogy a középszerű zöld arcot igen. De a Flash nagyon király, csak nehezen vettem rá magam, hogy elkezdjem. Jól sejtem, hogy az első részben a megölt anyja körül ő harcolt valakivel?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12802 Dátum: 16 feb 06, 20:46:32 »

Jól sejted.

A Flash első évada zseniális. A második évadra meg úgy elfáradt az egész, mint más sorik 4 meg 5 évad után. Szomorú Sajnos. Pedig még így is sok potenciál lenne benne.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12803 Dátum: 16 feb 06, 21:55:30 »

Annyira nem rossz a második évad, csak éppenséggel az első évad nagyot csapott az asztalra. Nevet
Amúgy abban igaza van Gdat-nak, hogy rég volt ilyen hosszas leírás filmekről.
Én mindig bedobok morzsákat annak reményében , hogy elindul valami beszélgetés, de mindig áttér a téma Walking Deadre, vagy egyéb Bkat sorozatra. :/
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 21:58:11 írta Ishida » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12804 Dátum: 16 feb 06, 22:00:44 »

Megnéztem az Elveszett gyerekek városát.Zseniális a képi világa az egyszer biztos.

Btw, még nem láttam a Hunger games utolsó két részét, érdemes meglesnem? Milyen lett?
Az előző két részhez képest meglepően jó.Ettől függetlenül szar.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 22:06:10 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12805 Dátum: 16 feb 06, 22:17:51 »

Annyira nem rossz a második évad, csak éppenséggel az első évad nagyot csapott az asztalra. Nevet

Néha a második évadban is felsejlik az első évad zsenialitása, de aztán visszatérnek Iris, Joe és a majomképű csávó szappanoperájára. (A majomképű nem rasszista kifejezés akar lenni. Annak a gyereknek szó szerint majomképe van.) Az előző évadban is volt Irissel picsogás, de az még legalább belesimult a a történetbe, itt meg mintha két filmet néznénk párhuzamosan.

Na, de The Man In The High Castle: az első rész meg volt. Jó lesz ez. Tetszik, hogy a csávó valójában titkosügynök, enélkül eléggé egyszerű lett volna az egész. Csak pár dolog nem hiteles szerintem: a nácik sose hívták magukat nácinak, sőt sértőnek gondolták ezt a szót. Biztos nem nevezték volna így az országukat. Az még logikus, hogy már nem német birodalom a nevük, hiszen a fél világot uralják. Valószínűleg árja birodalomnak nevezték volna, vagy valami hasonlónak. És egészen biztosan nem engedték volna át az egész Nyugati partot a japóknak, nem hagyták volna, hogy fehér emberek felett uralkodjanak. xD Meg az is marhaság, hogy a japánok az urak ott, de mégis ők a boltosok, pincérek stb. nem a meghódított jenkik. Meg ez a semleges zóna is nehezen értelmezhető, hiszen itt kb. továbbélhet a régi Amerika. De legalább az amerikai náciknak Árpád-sávos karszalagja van, mint a nyilasoknak. ikszdé A náci Concorde meg nagyon menő.

Ja, és eddig csak egy kevés holokauszt sablon jutott, mondjuk az is irreális, hogy emberpor potyog az égből, és tök leszarják. ikszdé

De amúgy miért készülnek ki annyira azon a filmen, amiben nem a nácik hanem a libsik meg a komcsik nyerik meg a háborút? Nyilván akinek ez bejön, annak tetszeni fog, de ettől még nem fog minden megváltozni.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 23:43:04 írta Aes Sedai » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12806 Dátum: 16 feb 07, 12:48:57 »

Inkább nézd a Legends of tomorrow-t mert Sarah van benne és nem Laurel vagy Iris.
Naplózva


 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12807 Dátum: 16 feb 07, 12:55:18 »

Ja, meg Rory is Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12808 Dátum: 16 feb 07, 12:59:28 »

http://45.media.tumblr.com/00db6bb1793b499763e1af668273106d/tumblr_o1dr86TcyI1u3x97bo1_540.gif

És csak úgy dúl láv meg a csapatszellem.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12809 Dátum: 16 feb 08, 21:03:43 »

Nézem a Man in the High Castle-t és látom, hogy a repülőteret George Lincoln Rockwellről nevezték el, és büszke vagyok magamra, mert tudom, hogy 100 nézőből 99nek fingja sincs ki az, és hogyan kerül oda a neve, de tudom. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 852 853 [854] 855 856 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!