24 máj 05, 04:12:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 847 848 [849] 850 851 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277539 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12720 Dátum: 16 jan 10, 10:29:51 »

Hát ez vagy nagyon jó lesz, vagy nagyon szar. Remélem az előbbi, mert a könyv nagyon tetszett. Nem tudod, hogy hány évadosra tervezik?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12721 Dátum: 16 jan 10, 11:02:24 »

Ha csak fele olyan rossz lesz mint a Búra alatt,akkor már pozitív csalódás lesz a vége.Én nem aggódom hogy elkúrják-e, vagy sem
James Franco jó színész,főleg amikor nem eresztik össze Seth Rogan-nel,Abrams már bizonyított egy párszor,és talán Stephen King sem hagyja majd úgy elbaszódni mint a búrát.
Ja és 8 részes minisorozatra tervezik.

Az megvan hogy Idris Elba lesz Roland a Setét torony filmben?Már nem azért,mint ha akkora nagy rasszista nácikok lennék,a csávóval sincsen bajom,de Roland a könyvben nem fehér?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 10, 11:05:08 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12722 Dátum: 16 jan 10, 13:58:31 »

Annak örülök, hogy minisorozatot terveznek. Így talán nem raknak bele töltetlék részeket. A búra alatt-ot nem láttam, mert már a könyv sem tetszett.

Ja Roland fehér, ugyanis Clint Eastwoodról mintázta King a karakterét. Bár manapság nem meglepőek az ilyen casting döntések.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 10, 13:59:54 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12723 Dátum: 16 jan 10, 14:55:51 »

A könyv sem lenne rossz,csak baromi unalmas.A sorozat meg botrányosan szar.
Most néztem újra a Köd film adaptációját.Ez mennyivel jobb ending már ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u4nZUEkAsw8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u4nZUEkAsw8</a>

Anno ugye voltak ilyen-olyan hírek,hogy Kiefer Sutherland lesz Roland,de ezekszerint kamu volt.A film miatt meg tényleg elkezdhetünk aggódni,mert tutira elbasszák majd.
A 63.11.22. meg jövő hónapban startol.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12724 Dátum: 16 jan 10, 16:51:40 »

Nem aggódok miatta, maximum nem nézem meg. Azért azt biztosan megnézem, mikor Detta fehér ördögnek hívja Idris Elba-t Nevet Amit olvastam azok szerint Javier Bardem-et vagy Russel Crowe-ot is akarták már Rolandnak (wikipedia szerint).

A köd vége nekem nem tetszett, jobb volt szerintem a novella vége. Az úgy ér véget, hogy elmennek egy hatalmas szörny lábai mellett, aztán meg elérnek egy részre ahol kezd eloszlani a köd (már ha jól emlékszem Gondolkozik).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12725 Dátum: 16 jan 10, 17:54:36 »

Bevallom,a  könyvet még nem olvastam  smirksweat de egyszer majd eljutok oda is.de az alapján amit írtál,szerintem a film befejezése közelebb áll King stílusához,érdekes hogy a könyv vége "happy end".
A film is jó,messze fogyaszthatóbb mint az Álomcsapda,amit ugyanez a rendező készített.Főleg a gyógyszertáras,pókos rész az ami parás,főleg azoknak akik alapból félnek a pókoktól ikszdé

Detta meg csak simán ördögözni fogja,vagy ő fehér lesz és akkor feka ördög lesz  Gondolkozik de az nem lehet,mert az rasszizmus ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 10, 17:56:32 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12726 Dátum: 16 jan 10, 18:22:19 »

A végén kívül egész hűen követi a könyvet, az a rész tényleg parás (enyhe pókiszonyom van, szóval paráztam rendesen annál a résznél Mosolyog). Az Álomcsapda tényleg borzasztóan át lett írva, nem is tudtam, hogy ugyan az a kettő rendezője.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12727 Dátum: 16 jan 10, 19:01:35 »

Alapjáraton nem lett volna rossz film,Patrick Jane is benne van Damian Lewis az egyik kedvenc színészem,meg állesz cuzámmen mindenki AAA színész,de valahogy még is sikerült összehozniuk egy pocsék filmet.Rossz forgatókönyv,low budget CGI,stb stb...mondjuk,én azután kaptam rá a fogpiszkáló rágcsálásra,miutánmegnéztem ikszdé

btw, lesz majd Susannah dala poszter?  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 10, 19:15:55 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12728 Dátum: 16 jan 11, 17:52:07 »

Pedig tudod, hogy az lesz a végzeted, ha a vécén kéne tartanod a segged Nevet.

Lesz, de előtte még a Callai farkasok jön (örülök, hogy valaki várja).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12729 Dátum: 16 jan 11, 20:34:43 »

Beavert sajnáltam a legjobban.Pete jó arc volt,de fullba tolta a kretént.

Az utolsó részt még mindig nem sikerült elolvasnom,mert kb egyáltalán nem lehet itthon kapni,szóval az valószínűleg mindörökre kimarad.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12730 Dátum: 16 jan 12, 00:40:23 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RYlKhpi--QQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RYlKhpi--QQ</a>
Ez is nagyon erős Sean Penn jelenet. Brutális ez az ember. Ahogy kiabál , beleborzongok. Érzelmek vannak benne, nem csak ordít egyet, mint Stallone a Rocky 1 végén. :'D
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12731 Dátum: 16 jan 12, 19:26:30 »

Csillagkapu 6x10

Hogy a picsába fér bele a goa'uld királynő egy gazdatestbe? Ráadásul nőibe? Akkora az a dög, mint egy mangalica.  ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12732 Dátum: 16 jan 14, 14:29:35 »

Az, hogy meghalt Alan Rickman eléggé elszomorított engem. Szomorú Nagyon nagyon szeretem, mint színész.  Sír Úgy tűnik, ez a 69 az elmúlt héten elég sunyi kis szám.  Neeem
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12733 Dátum: 16 jan 14, 14:30:25 »

Ne is mondd. Szomorú Én is nagyon sajnálom. Szegény Piton professzor.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12734 Dátum: 16 jan 14, 16:42:12 »

Áhh engem megütött a hír. Szerettem azt a színészt nagyon.

Csillagkapu 6x10

Hogy a picsába fér bele a goa'uld királynő egy gazdatestbe? Ráadásul nőibe? Akkora az a dög, mint egy mangalica.  ikszdé

Shiro emlékszel a bolygó neve halálra amikor az alien királynő gyakorlatilag leválik a petezsák??-járól hogy üldözhesse Ripley-t?
Na itt is valami ilyesmi lehetett. Valózsínű ezt akár mikor akár mekkora méretben újra tudja növeszteni. Ha emlékszel Hathor is Goauld királynő volt
És ne Goauldozd le Egeria-t mert ő Tok'ra és nem ugyan az ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 847 848 [849] 850 851 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!