24 máj 04, 22:06:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 846 847 [848] 849 850 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277261 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12705 Dátum: 15 dec 28, 19:07:14 »

Jogos, elírás volt, de úgy szoktam mondani, igaz. ikszdé
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12706 Dátum: 15 dec 28, 22:09:06 »

Hős című propaganda filmet látta valaki? Ha kivesszük ezt a faszméregetést Tibettel szemben, akkor egészen korrekt és kiváló kungfu film. Ha valaki látta, akkor lehetne róla beszélni... Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12707 Dátum: 15 dec 28, 22:17:31 »

Én láttam,de mivel nem Sonny Chiba film,ezért nem jött be.Akkor már inkább a Repülő török klánja,amit szintén oszkárra is jelöltek.Igen tudom hogy az egyik kínai,a másik japán.
Az egész film legjobb jelenete.
http://www.youtube.com/watch?v=dcwKEA1UwaA
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 28, 22:20:13 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12708 Dátum: 15 dec 28, 23:11:05 »

Én láttam és nem is egyszer. Gyönyörűen megkreált film.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12709 Dátum: 15 dec 29, 04:13:13 »

The Expanse első 4 rész megnézve Nevet  aztapicsa Nevet  nagyon össze lett eddig rakva Nevet Mi lesz ebből Nevet  remélem nem buknak vele mert kiba rég nem láttam ilyen sorozatot Nevet Az a Csata a 4. részben Nevet a BSG legjobb pillanatait idézte csak még realistább volt Nevet Csak így tovább, ha ez a szint marad ez instant klasszikus Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #12710 Dátum: 15 dec 29, 23:37:32 »

Pfúúú, ezt de megnézném. Állítólag április 31-től lesz Magyarországon.
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a97MZAZ_700b.jpg
Naplózva

....................................................................................................................
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12711 Dátum: 15 dec 30, 10:24:41 »

Spoiler!


Na én is megnéztem az (a régi) új Star Warst. Egyszer nézhető volt. Nekem túl kiszámítható volt. Története majd remélem a másik két résszel lesz neki, mert itt igen egyszerűre és néha régi módira sikerült.
Han Solo fia egy arab bevándorló volt. Luke meg mikor megfordult hangosan kifakadt belőlem a moziban, hogy ez bizony be van baszva.
Az általam előre gyűlölt bantut meglepő módon megkedveltem nagyon hamar. Még azt is elkezdtem magamban emészteni, ha esetleg Jedi lesz belőle. A csaj is jó választás volt tetszett. Jó volt, hogy Piton megsérült és úgy harcolt a sunával. Ráadásul a csaj nem igazán forgatta azt a kardot csak izomból csapkodott. A negatívum, hogy Piton nem vágta izomból fához az erejével. Ennek ellenére a veresége így nekem nem meglepő. Az már igen, amennyiben nem a midiklóriánok nemzették, hogy miért tanulja meg pár óra alatt használni az erőt. Bár gyanítom lecsúszott Luke lánya lesz.
Örülök, hogy maradtak a régi hajók és felszerelések és nem hívták Sitheknek őket, hanem kitaláltak inkább egy harmadik nevet. Így nem csináltak hülyét a legrégebbi verzióból.
Csubakka lehetett volna legmenőbb az egészben, mikor azt hittem felrobbantotta magát Solo halála után. Erre nem így lett. Ma már nem tudják, hogy kell badassé válni:(

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Jah igen és Voldemort miért olyan nagy?ikszdé Jah még annyi, hogy Dart Vaderék a régiben is a harmadik birodalomról lettek mintázva. Így ne lepődj meg, hogy itt is náci érzeted volt.
Tényleg jó lett volna, ha önálló történetet találnak ki és nem remakelik a régit. Így csak egyszer nézhető lett.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 10:29:59 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12712 Dátum: 15 dec 30, 20:05:58 »

SW:
De legalább egyszer korrektül megnézhető, ellentétben a Klónok Támadásával. :'D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Megnéztem tegnap éjjel a Dead Man Walkingot. Hát nekem nagyon... "furcsa" volt. Kicsit úgy éreztem, hogy a szélsőjobboldalnak is szól a film, egyfajta fityisz nekik. Sean Penn zseniálisan alakít, viszont a történet egy olyan propaganda amivel épeszű ember nem érthet egyet! Én igenis amellett vagyok, hogy a halálbüntetés a legjobb módszer az olyan bűncselekményre, ami a filmben is történik. Nem hiszek abban a balliibcsi eszmékben, mint Sean Penn és Tim Robbins, hogy a halálbüntetés barbár dolog. Ha van bizonyíték, akkor nem eltartani kell az embert, hanem kivégezni. A film főszereplője Susan Sarandon annyira semmilyen, annyira irritáló, hogy az fáj. A filmben kizárólag a halott fiatalok szüleivel lehet azonosulni és együtt érezni. Ezt a filmet csak Sean Penn alakítása tudta nálam 3-asról 6-osra tornázni.

Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12713 Dátum: 15 dec 30, 20:39:11 »

Asszem hogy nem mondják ki de egyértelmű hogy sean penn elkövette amivel megvádolták.

De legalább végre már nézel értelmes filmeket és nem csak lolozol. : (((
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12714 Dátum: 15 dec 30, 21:27:10 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xQyYa3DBhNA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xQyYa3DBhNA</a>Kivégzés előtt elmondja a nővérnek, hogy a fiút ő ölte meg. Ezért is üdvözülhet meg, ezért is távozhat békével, mert elmondta a bűneit és imádkozott értük. Igazából ez az egyetlen lényeg ebben a két órában, ez a pár perc.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 21:32:21 írta Ishida » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12715 Dátum: 16 jan 04, 11:08:15 »

Fuhuhúúúú, de szeretem én ezt a filmet, és most adni fogják moziban. *-* https://www.facebook.com/events/441220726078628/
És pont szülinapomkor, meg környékén. Nevet Bár leszarom a szülinapomat, de ilyenkor mindig tök jó ezt mondani.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12716 Dátum: 16 jan 04, 12:15:04 »

Én a Hetedikre mennék el, bár kevés esélyt látok arra, hogy a Bemben levetítsék miközben a másik opció a Ponyvaregény... Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12717 Dátum: 16 jan 07, 17:17:07 »

Hú mind a kettőt jó lenne moziban látni, igazából.
Na de most emiatt jöttem: http://welovebudapest.com/elmeny.kultura/8.film.amelyre.erdemes.beulni.januarban
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12718 Dátum: 16 jan 07, 17:19:07 »

Na akkor nem nézem meg a Creedet torrentesen, azt hittem csak tavaszra hozzák be.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12719 Dátum: 16 jan 09, 19:48:06 »

Shiranai itt az első igazi előzetes a 63.11.22-hez Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NXUx__qQGew" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NXUx__qQGew</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 846 847 [848] 849 850 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!