24 máj 04, 23:49:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 844 845 [846] 847 848 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277366 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12675 Dátum: 15 dec 18, 22:27:22 »

Naná hogy csak egy felvezetés hiszen ez még csak az első rész.Az új reményben sem az első részben lőttek el mindent.
A fénykard fight tényleg egyszerű de nagyszerű lett,jó látni hogy nem csak nekem volt olyan érzésem mint ha az eredeti trilógiát nézném.
Nekem 2 dolog böki a szemem.

Ezek közül egyik sem spoileres,de nem árt a bizonyosság.




-az egyik hogy ha van egy "csillagpusztító" ami kb 40x akkora mint a halálcsillag,az hogy a fészkes fenébe nem tűnik föl senkinek?Akkora hogy azt még véletlenül sem lehet nem észrevenni,főleg hogy az ellenállásnak is voltak/vannak mindenhol kémei.
-a másik hogy Kylo nem tűnik olyan kiforrottnak még.Nyilván a következő részre már táposabb lesz.Végül is ez még csak az erő ébredése.
Viszont minden más tökéletesen illik az eredeti filmekhez,a hangulat,a látvány,a zene a minden,tökéletesen el lett találva.
J.J. Abrams szerintem most ért el a karrierje tetőpontjára ezzel a filmmel.Viszont már előre félek hogy milyen lesz a folytatás,hiszen a következő részeket már nem ő rendezi.

« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 22:43:47 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12676 Dátum: 15 dec 19, 00:35:02 »

Spoileres


Shiro valószínűleg nem ugyanazt a filmet nézte, vagy véletlenül a 3d szinkronosra ment be ott meg kitelik hogy mást adnak le.

Ami jó volt benne hogy dem feels mondjuk abramsék mocsok mód telitömték nosztalgiával az egészet ha tudtam volna sírni megteszem. Azt meg kell hagyni, hogy a hangulatot teljesen visszahozta, erre  lehet mondani hogy star wars film.

Szerencsére nem erőltették a cgi-t  meg a nagyobb városokat, tetszett a minimalista természetes környezet.

Ami szájhúzás:

Abramséktől nagyon safe bet volt szerintem nem így kell hozzállni hogy felvezetőfilm és majd következő részek..., néha azért kellemetlen volt hogy ez az egyben ráhúzta a negyedik részre az egészet. Nem voltak elég tökösök, nem húztak váratlant nem tértek el a jól bevált sémától, ezért nem fog annyira újat adni vagy emlékezetes maradni mint az eredeti.

Másik, nehogy már nulla kiképzéssel úgy hogy most látnak először fénykardot megverjenek egy habár emós anakinre hajazó képzett harcost lel. A vége elég hiteltelen volt számomra lehet nem kellett volna erőltetnia  fénykardozást még a másik oldalon ahogy még luke sem volt imba az elején.

Szóval dem feels, és végre elkönyvelhetem hogy az 1-2-3 tényleg nem létezik.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12677 Dátum: 15 dec 19, 04:52:16 »

A fénykardozás kb olyan, mintha középkori loagnak adtak volna egy kardot. (vagy az apródjának)

A Feka srácot rohamosztagosként feltehetőleg kiképezték közelharci fegyver használatára is. (lásd egykori társa elleni csatáját)

A csaj meg egész jól bánt azzal a bottal. (ebből gondoltam, hogy neki esetleg olyan lesz, mint Dart Maulnak, de mivel valószínűleg ő Luke apja...

A Csillagpusztító hiába volt nagyobb, mint a Halálcsillag, Az a külsö szemlélőknek egy zöldellő bolygó volt.  Meg hiába nagy, ahhoz oda kellett menni. hogy észrevegyék. Plusz nem hiszem, hogy hitperűrutazás mellett kukkerral kémlelnék az eget, hogy hoppá  a sok millió csillag közt van plusz egy.

Az odatévedő kikíváncsiskodókat a sithek meg csak megoldották.


« Utoljára szerkesztve: 15 dec 19, 15:31:23 írta Shiro » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12678 Dátum: 15 dec 19, 17:20:08 »

Soiler spoiler spoiler




Idézet
Másik, nehogy már nulla kiképzéssel úgy hogy most látnak először fénykardot megverjenek egy habár emós anakinre hajazó képzett harcost lel. A vége elég hiteltelen volt számomra lehet nem kellett volna erőltetnia  fénykardozást még a másik oldalon ahogy még luke sem volt imba az elején.

Nekem is ez volt az egy bajom vele. Oké, hogy megsérült, és jó sokszor ki is emelték, hogy menni is alig bír, meg lelkileg is felfokozott állapotban van az apahalál miatt, de wtf, mi volt ez? Simán emlékekben turkált az Erővel, és a végén nem bír el egy csajjal, aki kemény 10 perce ismerte fel, hogy amúgy neki van ereje, meg egy fekával? Nevet

Ja, amúgy nagyon bírtam a fekát, nem gondoltam, hogy így lesz. ikszdé

Összességében szerintem nagyon jó lett, Snoke meg nagyon Darth Plagueis (ha valóban, szegény Palpatine tényleg nem tudott befejezni semmit ikszdé), viszont meglátszik az egész Első Renden, hogy sok a nagyorrú Hollywoodban, és minden gonoszt nácivá kell tenni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 19, 17:21:40 írta Saphira » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12679 Dátum: 15 dec 19, 17:24:47 »

Már nem volt csak BB-8 és Rohamosztagos pohár a moziban ezért újra meg kell néznem majd. Amúgy nagyon élveztem, volt pár kameraállás ami szokatlan volt  meg amiket Syzy mondott de egyértelműen pozitív a mérleg sőt. Az új szereplő triót meg megkedveltem bár nekem a feka pont az utolsó a rangsorban.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12680 Dátum: 15 dec 19, 17:26:21 »

Oké, nyilván nekem sem az első, de ahhoz képest szerethető, hogy csak lihegést vártam tőle. Nevet

Ha Darth Plagueis lenne, akkor lenne benne még egy kis irónia is, mert a muunok köztudottan a zsidók. ikszdé

Ja, a fekától meg kicsit gáz volt, hogy a véres tenyeres jelenet hatotta meg annyira, hogy kibontakozzon lelkében a lázadás, aztán meg szarrá lövöldözte a korábbi társait. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 19, 17:29:29 írta Saphira » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12681 Dátum: 15 dec 19, 20:08:50 »

De lehet hogy a jó nácikhoz méltó tömegmészárlás is közrejátszott benne.
BB-8 baromi aranyos ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 19, 20:11:24 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12682 Dátum: 15 dec 20, 16:06:06 »

Na szóval. Star Wars. Igen. Természetesen egyből ezen akadt meg a szemem. Miért kell nácikat tenni bele? Miután a tábornok tökéletes Hitler mimikával és hanghordozással elmond egy beszédet a rohamosztagosoknak, akik úgy vannak felsorakozva, mint a Wermacht és a végén... Igen. A végén náci karlendítettek. Komolyan. Miért fontos ezt beletenni és eszünkbe juttatni a mi világunkat? A filmről is mondanék dolgokat, de igazából rám csak ez volt hatással. Nem volt olyan nagy szám.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12683 Dátum: 15 dec 20, 18:16:52 »

Igazából semmiből sem derült ki, hogy ez az "első rend" rosszabb kormányzási forma lenne a galaxisra nézve mint egy köztársaság. lel

Sőt egy központosított birodalmnak nagyobb esélye lenne rendet teremteni ilyen hatalmas távolságok között, de nyomatni kell a köztársasági rendszert ész nélkül.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12684 Dátum: 15 dec 21, 00:18:02 »

Jó most lehet benne ilyeneket keresni de akkor eleve, mi ez az egész Dark Side-nyomulás? Hogy szereznek ennyi embert, mikor már a NEVÜNKBEN benne van, hogy ők a gonoszok? Röhej. Eleve fel van osztva, hogy ki a jó és ki a rossz, és ezt mindenki röhögve elfogadja. Rendes esetben a gonoszok a saját szemszögükből hősök legalább, de itt kezdettől fogva sötét oldal van és hellóka. Ki a franc akarna úgy gonosznak állni, hogy nesze itt a kitűző, hogy az vagy. Mekkora PR katasztrófa lehet ez a toborzóknak, uramisten Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12685 Dátum: 15 dec 21, 00:22:06 »

Daniel Craig játssza azt a rohamosztagost akit átbasznak az erővel. Wtf
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12686 Dátum: 15 dec 21, 00:35:30 »

Ez nem igaz amúgy Sabaku. A való életben is vannak pl. sátánisták.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #12687 Dátum: 15 dec 21, 01:24:44 »

Na szóval. Star Wars. Igen. Természetesen egyből ezen akadt meg a szemem. Miért kell nácikat tenni bele? Miután a tábornok tökéletes Hitler mimikával és hanghordozással elmond egy beszédet a rohamosztagosoknak, akik úgy vannak felsorakozva, mint a Wermacht és a végén... Igen. A végén náci karlendítettek. Komolyan. Miért fontos ezt beletenni és eszünkbe juttatni a mi világunkat? A filmről is mondanék dolgokat, de igazából rám csak ez volt hatással. Nem volt olyan nagy szám.

Azt ugye tudod, hogy Lucas anno a Hitleri Németországról mintázta a Birodalmat, innentől kezdve nem meglepőek az általad leírt dolgok. Mosolyog
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12688 Dátum: 15 dec 21, 01:29:14 »

Az még oké, ha így is volt. De azért van egy szint. Elvárnám egy moziélménytől, ami egy messzi-messzi galaxisban játszódik és réges-rég, hogy ne a 20. század valós történéseire utaljon, ami teljesen kivesz a sztoriból és megszakítja a belefeledkezést.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12689 Dátum: 15 dec 21, 01:46:23 »

Miért a Gyűrűk Ura is egy második világháborús eposz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 844 845 [846] 847 848 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!