24 máj 05, 04:54:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 843 844 [845] 846 847 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277554 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12660 Dátum: 15 dec 05, 14:00:40 »

Szerintem sokkal jobb eddig de azért nem olyan jó mint a 2. évad.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12661 Dátum: 15 dec 06, 00:03:48 »

Na, pótlólag megnéztem az Interstellart. Ez nagyon jó film volt tényleg. Kiszámítható volt, ez a hátránya, kb. a felénél mindent előre lehetett tudni, beleértve a végét is, de volt amit még korábban. Pl. azt, hogy az apuka a "szellem" valójában, azonnal tudtam, amint a féreglyuk szó először elhangzott. De ennyi, ezen kívül zseniális volt az egész, látványban, történetben, mindenben. Kellemes csalódás, hogy a főhős faszi nem halt meg a végén, pedig ebben biztos voltam.
Ami sajnálok, hogy nem derült ki, hogy az apokalipszis miért tört ki a Földön.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12662 Dátum: 15 dec 06, 16:26:04 »

Ezt a KI VAGY, DOKI rajongóinak küldöm, bár ezen a fórumon már nincsenek ilyenek, mert elüldözték őket  ikszdé

Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12663 Dátum: 15 dec 06, 19:48:05 »

Nem, csak szarok a mostani évadok ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12664 Dátum: 15 dec 07, 18:17:59 »

Ezért kell minőségi sorozatokat nézni.

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12665 Dátum: 15 dec 07, 23:48:22 »

Imádom hogy a Homeland mindig képes előhúzni valahonnan egy amerikát romba dönteni vágyó terroristát.
Bááááár ha azt nézzük hogy mennyien utálják,egész reális.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12666 Dátum: 15 dec 10, 01:36:25 »

Ha az egyik szememmel gyengén látok, akkor gondolom ne is menjek 3D filmre?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12667 Dátum: 15 dec 10, 02:01:41 »

Hát .... a fejed fájni fog a szemüveg miatt. IMAX-nél nem ajánaltos így menni tudtommal. Bátyám pl nem tud menni, mert a fél szemére nem lát.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12668 Dátum: 15 dec 10, 09:58:59 »

A bátyád a sima 3D-t hogyan látja 3D szemüvegben (vagy anélkül)? Úgy mintha csak 2D lenne, vagy annál kissé rosszabbul?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12669 Dátum: 15 dec 11, 15:44:33 »

Hoppácska,mi bukkant fel a jutyubon?
Kaze,vélemény?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=COvnHv42T-A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=COvnHv42T-A</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12670 Dátum: 15 dec 11, 16:49:47 »

Supernatural

Nem tudom ki néz még supnatot, de ez az évad most istentelenül jó, nagyon látszik, hogy Kripke írja megint. Az 5. évad óta nem voltak ilyen true részek mint most. A tegnapi után konkrétan magamhoz öleltem a laptopom, annyira király volt végre jó supnatot nézni ikszdé

Spoilers:
Lucifert nem csak a narratíva miatt volt nagyon tökös húzás visszahozni, de az hogy Pellegrino játszi könnyedséggel az asztal alá színészkedik minden.egyes.főgnoszt. akit valaha, de tényleg valaha láttam a mindenféle (jogosan) agyonhypolt Cumberbatcheket beleértve, az biztos. Az írók is nagyon odatették magukat, nagyon nehéz egy ilyen típusú anatagonistát tisztességesen megalkodni, de amit ez az ember leművel valami eszméletlen Nevet

Valamint fiúk, annak is jó példája, hogy hogy lesz a tehetségtől a nulláról eszméletlen szexi egy negyvenes sörhasú totál átlagos fejű ember is. Nevet

Ja, és aki nem fan az nagyon nézhetett a most trendingelő hashtagek láttán ikszdé
https://40.media.tumblr.com/fa8002ad309acc79eb76f9dc970c50e6/tumblr_nz4drwfgf81u4v5pgo1_1280.jpg

Xmen trailer

Látom most valaki rá szólt a Foxra, hogy legyen már valami plot azon kívül, hogy Charles meg Erik szerelmetesen bámul egymás szemébe, szóval előszedték ezt az Apocalypse dolgot. Nem ismerem a comics-os történetet, de a mind controll az midig elég szívás, főleg ha erős embereket kapnak el vele, és úgy tűnik, hogy a világvége személyesen sorozta be az exfavágó Magnetot is az egyik lovasnak Nevet

A zeneválasztásért meg jár a keksz, jó látni, hogy felkapják a Snow Ghostot.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 12, 15:25:15 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12671 Dátum: 15 dec 14, 18:16:43 »

Hoppá most meg egy Star Trek előzetes is?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XRVD32rnzOw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XRVD32rnzOw</a>
Tömören ezt gondolom az egészről.


szerk
Bár ez csak engem,és a minőségi gamerek egy szűk körét érinti,de Assassin's Creed film forgatási képek is jöttek.
http://therealstanlee.com/peace-in-all-things-including-movies
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 14, 19:23:00 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12672 Dátum: 15 dec 15, 00:18:15 »

Remélem ezt még senki sem linkelte sehova a fórumon. ikszdé
https://www.facebook.com/DavidAntunesMusic/videos/10153818263782375/
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12673 Dátum: 15 dec 18, 20:47:40 »

Sztar Warsz

Ezelőtt elég régen voltam moziban, de maga az élmény még most is eszméletlen fasza.  ikszdé
Az viszont kizárt, hogy én oda éveken belül még egyszer belépjek. Nem lehet elférni, begörcsölt  a lábam. >.<# Hát igen, az élményt meg kell fizetni.  Nyelvesít

Az új rész egyfajta tisztelgés a régi trilógia felé. Felturbózva, felnagyítva, látványosabbá téve, kibővítve... Hát igen részben ribút.

A játékidő hosszával ellentétben úgy éreztem hogy nem igen tudtak túl sok mindent beletenni. A vége felé úgy gondoltam, hogy ez még csupán a felvezetés, és van még vagy más fél óra hátra filmből, de nem.

Szereplők:
A feka csávó rendben van szerethető meg vicces. Mondhatni ő vagyunk mi. Igen te egy feka csávó vagy.  ikszdé

A csaj nagyon tomb rider. főleg az egyik környezetben. Azt tudtam, hogy a lányoknak nem okoz nagy gondot az idegen nyelvek megtanulása, mert szorgalmasak. Na de? Na de? Nade? Na.. de..? Na de, nem mondom meg.  Nyelvesít

Shit Lord hát ő szpojler: "Nem egy raid boss" Ránézek, és az öreganyám is megverné.  Később én inkább egy Loki féle szarkeverőnek tudom elképzelni, mint sem Tört Vödör örököseként.

Sith Nagyúr van. szpoiler: Kár hogy az úgy csak hologram


A fénykardal való vívás szerintem nagyszerűen volt megcsinálva. Leginkább az első trilógiában látottakon alapszik, és kerüli a második trilógia bohóckodását.

A készítők mertek alkotni, és szerintem többnyire sikerült.


Úgy néz ki a netre valami buzi már fel is körmölte elszpoijlerezve mindent. A barátnőd oldalát messze kerüld el.


----
ui
Szokás szerint volt pár trailer. Murika kapitány, meg Alice begombázott. Viszont ami trailer alapján tényleg valami fasza mozis élményt nyújthat ez:
https://www.youtube.com/watch?v=7vGKP_XOKpQ


« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 20:58:32 írta Shiro » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12674 Dátum: 15 dec 18, 22:12:38 »

A bátyád a sima 3D-t hogyan látja 3D szemüvegben (vagy anélkül)? Úgy mintha csak 2D lenne, vagy annál kissé rosszabbul?
Az a gond, hgoy már nem tudom, 3 éve nem láttam a tesómat, mert az Egyesült Államokban él és nem tudom már etéren mi a helyzet, DE ha jól emlékszem, akkor 2D-nek látja.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 843 844 [845] 846 847 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!