24 máj 04, 21:26:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 839 840 [841] 842 843 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277225 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12600 Dátum: 15 nov 24, 23:41:26 »

kommentemet. Ez még régen volt, de filóztam, hogy tudod e ki vagyok, de aztán gondoltam, hogy nem valószínű.

*lájkok visszanézésének indítása*

Na, nem mintha nem szerezhetném meg bármikor személyed kilétét  Lesütöttszemek

Mindjárt itt a TWD szünet Szomorú

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lcKBwh9THME" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lcKBwh9THME</a>
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12601 Dátum: 15 nov 25, 10:02:15 »

Ne is mondd ezt a szünetet. Szomorú



<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uVdV-lxRPFo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uVdV-lxRPFo</a>

Reméljük jó lesz maga a film is. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12602 Dátum: 15 nov 25, 10:22:23 »

Ha a fizikai vereséget Iron Man szenvedi el, akkor gond nem lehet. Comicban azt sajnáltam, hogy miután nyert Captain, inkább feladta magát a veszteségek láttán. Szomorú
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12603 Dátum: 15 nov 25, 13:00:45 »

Rohadj meg Aes, én akartam linkelni ikszdé

De látom a Rumlows részt átteték trailer 2-ba, biztos rájöttek hogy túl gayyyy. De jó lesz ez, amíg nem túl fekete fehér és megszerettetik a maradék népekkel is Buckyt addig szar nem lehet. Ja de, ha Black Widowt megint nem úgy írják mint a Winter Soldierben.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12604 Dátum: 15 nov 25, 14:33:46 »

Ez a film jónak néz ki, az akció orgia biztos meg lesz. Remélem a történetben is alkotnak valamit, a képregényben biztos fasza, csak sikerüljön ide is átemelni.

Nekem az Ultron kora nem tetszett, szóval itt várom a kárpótlást. ikszdé
Érdekes amúgy, hogy nekem a Marvel filmekkel való ismerkedés kezdetén a Kapitány az egyik legérdektelenebb karakter volt, aztán szépen lassan az egyik kedvencem lett. Iron Man-re meg közben kicsikét már ráuntam.


Most látom, hogy nincs a héten Flash. P*csába, pedig beleéltem már magamat.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12605 Dátum: 15 nov 25, 18:41:27 »

Most jött egy új sci-fi sorozat, amit az egyik bátyám nagyon várt! Azt mondta a könyv überkirályfasza és alig várta ezt a sorozatot. Remélem jó lesz.
A címe: The Expanse

És a trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kQuTAPWJxNo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kQuTAPWJxNo</a>

http://www.imdb.com/title/tt3230854/?ref_=rvi_tt

Remélem Aes partnerem leszel a nézésében.  Be van tépve
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 25, 18:44:37 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12606 Dátum: 15 nov 25, 18:46:47 »

Minagi, most tényleg haragszom. ikszdé Ezt a sorozatot többször ajánlottam már itt a fórumon, talán még neked címezve is párszor. Örülök, hogy olvasod a hszeimet. Nyelvesít Évek óta készülök rá, csak azért nem kezdtem még neki, mert a SyFy miatt kicsit gyanakszom azért a megvalósítás minőségére. Pár részt egybe várok. Meg én olvasom a könyveket is, nagyon tetszenek, emiatt nyilván azt is tudni akarom, mennyire költik át. Az már rossz jel, hogy egy olyan karakter is felbukkan az első részben, akinek a második könyvig semmi szerepe se volt.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12607 Dátum: 15 nov 25, 18:46:54 »

Ja, az Age of Ultron annyira szar volt, hogy Wheadont ki is baszták miatta szerencsére. All hail the Russos!

Detto, régen nagy ívben szartam rá én is, nevetségesen nézett ki és a karó is fent volt seggében, hittem én az Avengersben. A Winter Soldier után szerettem meg, és aztán a First Avengert is megnézve rájöttem, hogy kb két héttel azután hogy meghalt azért hogy ne legyen a Tessaracból fegyverek és kiderül hogy a 'Jófiúk' ugyanezt csinálják, eléggé érhető hogy fasza kivolt abban a filmben Nevet

A vicc, hogy Downey is unja saját magát, már a Civil Warbe se akart benne lenni, aztán persze rájött, hogy muszáj Nevet Szóval szerintem van rá esély, hogy itt is ugyanúgy megcserélik ki hal meg mint a Star Trek rebootokban anno Spockot és Kirköt. Az Avengers-öknek se tornya van már Starkéknál, hanem külön épület, szóval már ez a technikai akadály is kilőve.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12608 Dátum: 15 nov 25, 18:50:35 »

Minagi, most tényleg haragszom. ikszdé Ezt a sorozatot többször ajánlottam már itt a fórumon, talán még neked címezve is párszor.
Jaj ne haragudj, mivel Flash, GoT és és nem tudom mik mennek itt, alig olvasom már ezt a topicot mostanában, csak áfutom inkább. De most hogy mondod, eszembe jutott mikor írtál egyszer így, viszont ez egy emlékeztető volt akkor és ne haragudj, kérlek. T_T

Egy reményt megér szerintem, de remélem nem basszák el, ideje lenne egy új jó Sci-Fi sorozatnak. Bátyám csinált egy listát mik várhatók amik elvielg jók, csak még nem néztem meg. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 25, 18:51:12 írta Minagi » Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12609 Dátum: 15 nov 25, 18:58:18 »

Ja, az Age of Ultron annyira szar volt, hogy Wheadont ki is baszták miatta szerencsére.


Ebből a mondatból semmi sem igaz.
Naplózva


 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12610 Dátum: 15 nov 25, 19:04:18 »

"Közös megegyezéssel inkább nem rendezi a következő Avengers-filmeket'.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12611 Dátum: 15 nov 25, 19:09:26 »

Ezt már lehetett tudni az Ultron előtt is, ami még mindig nem olyan szar. Nem is kimagasló de nem is szar.
Naplózva


 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12612 Dátum: 15 nov 25, 19:21:05 »

Felületesen tényleg nem az, én is láttam kétszer, de ha kicsit is jobban megnézni az ember, jelenetről jelenetre akkor katasztrofális a legtöbb. Egybe egy fokkal tűrhetőbb, kivéve a Bruce/Natasha szál, amibe én zöldültem bele majdnem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12613 Dátum: 15 nov 25, 19:30:36 »

Egy reményt megér szerintem, de remélem nem basszák el, ideje lenne egy új jó Sci-Fi sorozatnak. Bátyám csinált egy listát mik várhatók amik elvielg jók, csak még nem néztem meg. ikszdé

Ha ez a sorozat olyan színvonalú lesz, mint amilyen a könyv, akkor nagy mázlink van. Ez amolyan vérbeli soft scifi meg űropera, sok sok űrhajózással, kalanddal, háborúval, árulással, rejtéllyel, politikával, összeesküvéssel, stb. Szóval pontosan az, amire a Battlestar Galactica óta várunk.

Capacnak és Micsudinak is kötelező. Én is nézni fogom mindenképpen.

---

Szerintem gyenge volt az Ultron. Nem tudom, a képregényhez képest milyen. Aki olvassa azokat is, nyilván másként látja. Lehet ők automatikusan belelátják azokat a dolgokat is, amik a képregényben gondolom meg vannak, a filmből meg fájóan hiányoztak. (Pl. egy tényleg összeszedett történet, sablon alapsztorit egyedivé tevő akármi, kidolgozott új karakterek, meg minden, ami túlmutat a látványorgián.)
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12614 Dátum: 15 nov 25, 19:38:19 »

A lényeg hogy ez egy összekötő film volt, ami felvezette Thanost, a Civil Wart, a Thor hármat, Black Panthert, Hulkot, az Inhumánokat részben és szórakoztatott amennyire tudott.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 839 840 [841] 842 843 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!