24 máj 05, 00:42:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 838 839 [840] 841 842 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277420 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12585 Dátum: 15 nov 19, 20:34:29 »

Hát ez égő volt, pedig a Rejtélyt még néztem is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12586 Dátum: 15 nov 19, 22:46:08 »

A Lostnál is kialakult két erős tábor mint pl a Szárnyas fejvadásznál.
Az egyik imádja,a másik utálja mint a komcsikat.
Én imádom,az egyik kedvenc sorozatom.Zseniális a története,jók a karakterek,sokszor iszonyú súlya tud lenni 1-1 jelenetnek.
Rendes karakterfejlődések vannak benne pl Sawyer aki egy szélhámos seggfejből komoly vezetővé érett.Az emberek általában azért utolják a sorit mert az 5. évad már zavaros hogy most ki is jutottak,de visszamennek,majd a 6. évadban hol már egyszerre vannak kint is,meg bent is.A lezárása gyönyörű ahogy mindenki összegyűlik a templomban (a purgatórium) ami azért van hogy ott együtt lehetnek,bevárhatják egymást.
Nekem a mai napig nagy kedvencem a sorozat,és az is marad még egy ideig ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12587 Dátum: 15 nov 20, 00:11:46 »

Éhezők Viadala 3/2

Hát nem csalódtam. Nagyon jó volt a film és tökéletes lett a lezárás is. Őszintén, nem hittem volna, egy ilyen középszerű 3/1 után, hogy ennyire jó lesz. Twd fanoknak külön öröm volt a csatornás rész miatt Nevet
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12588 Dátum: 15 nov 21, 15:10:51 »

Jessica Jones: Az első részen túl vagyok, azt kell mondanom hogy olyan mint, amit vártam. Sötét, brutális, menő.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12589 Dátum: 15 nov 22, 09:47:51 »

Imdb értékelés alapján meg kell kérdeznem, hogy megéri elkezdeni Kurt bácsi új sorozatát, vagy jobb, ha messze kerülöm?
http://www.imdb.com/title/tt4218618/
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12590 Dátum: 15 nov 22, 23:40:35 »

Most, hogy végignéztem a vikingeket, elkezdtem letölteni az utolsó királyságot, ami ugyanebben a korban játszódik szinte ugyanezekkel a történelmi alakokkal, csak egy bénább Ragnarral... na és mondom, az a mező meg az az erdő nem úgy néz ki, mintha angol lenne, sőt olyan, mintha Magyarországot látnám.

Szóval meg is néztem, hol forgatták, és komolyan Magyarországon vették fel az egészet. ikszdé ikszdé ikszdé
Azért menő, hogy 10 másodperc alatt felismertem random bokrokról és mezőkről. ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12591 Dátum: 15 nov 22, 23:47:44 »

Jessica Jones: okés 2 részt néztem. Kaze elmondta, én még hozzátenném hogy az electro-blues OST különösen király hozzá.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12592 Dátum: 15 nov 23, 17:10:52 »

Detto eddig nagyon bejövős Nevet  Kíváncsi leszek mi lesz még Nevet a Netflix nagyon tudja a tutit ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12593 Dátum: 15 nov 23, 17:14:35 »

Luke Cage elég jól el lett találva, Jessica külsőre nem annyira de bírom ezt a színésznőt szóval megbocsájtom.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12594 Dátum: 15 nov 23, 17:16:51 »

Csak én nézem a The Man in the High Castle-t?
Tök jó kis sori a nácik meg a japánok által megszállt amerikáról.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12595 Dátum: 15 nov 23, 18:57:02 »

Az új The Walking Dead


Nos, Glenn túlélése ugyanolyan lett, amire számítottam kb, meg akik sejtették egyáltalán, hogy túlélte, végülis nem volt sok opciója ezt máshogy csinálni Nevet (ez ilyen kamu öröm mondjuk ha Negan aztán megjelenik és..) Mondjuk érdekes volt, hogy Enid-et így hozták vissza, és, hogy csempésztek némi érzelmet a karakterbe. A lufis jelenet volt, mondjuk addigra már ők is hallhatták a lövéseket és örülhettek, annak mondjuk nem, hogy bedőlt egy épület. Shitstorm lvl up.
Maggie reakciója nem volt túl meggyőző a rész végén ikszdé
Tara viszont ritka badass volt, ahogy kilógatta magát, egyre szimpibb a csaj. Morgan meg hülye, nincs rajta mit szépíteni, Spencer meg ott tart, mint anno néhány karakter, hogy direkt keveri magát életveszélybe, hátha meghal...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12596 Dátum: 15 nov 23, 19:21:33 »

A részt még nem láttam, ezért nem olvasom el a hszedet. ikszdé De láttam a kommenteted a feliratnál Facebookon.. ikszdé
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12597 Dátum: 15 nov 23, 19:45:28 »

Bakker te tisztában vagy a személyazonosságommal de én a tiéddel nem ikszdé Ez kényelmetlen ikszdé Am ja türelmetlen voltam már, minden sz*r minőségű torrenthez volt már felirat csak ahhoz nem.. .D
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #12598 Dátum: 15 nov 24, 19:28:02 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c7LlmaFg0lw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=c7LlmaFg0lw</a>

"I have seen men of steel die and dark knights fall"

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12599 Dátum: 15 nov 24, 22:50:09 »

Bakker te tisztában vagy a személyazonosságommal de én a tiéddel nem ikszdé Ez kényelmetlen ikszdé

De hát pont ez a lényeg az egész KGB-s tudásomban. ikszdé Amúgy, olyan is megesett már, hogy TWD-s oldalon belájkoltad egy kommentemet. Ez még régen volt, de filóztam, hogy tudod e ki vagyok, de aztán gondoltam, hogy nem valószínű.

Maga a rész nem volt rossz, csak nagyon szét volt nyújtva. Kicsit lehetett volna tömöríteni. Glenn meg megúszta, mondjuk ezt mostanra már biztosra is vettük. Eltette magát Negannak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 838 839 [840] 841 842 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!