24 máj 05, 04:16:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 836 837 [838] 839 840 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277541 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12555 Dátum: 15 nov 11, 17:36:35 »

Mi? Mi bajod? Jaj de szeretem azt a filmet, főleg a zenéjét.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12556 Dátum: 15 nov 11, 18:21:07 »

Megnéztem ma a K-Paxat is újra. Hát Syzy... Valamennyit módosult a véleményem, de azért kitartok amellett, hogy nem annyira jó, hogy szuperlativuszokban tudjak beszélni róla.

Lel, amiben kevin spacey van meg a dude, az rossz film nem lehet. Részemről nagyon szép az a film, esztétikai gyönyör.

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12557 Dátum: 15 nov 11, 21:34:40 »

Eheti Flash nagyon kemény volt. Durva ez a Zoom. Úgy tűnik itt is lesz egy Slade-hez hasonló beteg állat főgonosz. ikszdé

Kazekage kerülj elő és írd le mit gondolsz a részről. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 11, 21:52:18 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12558 Dátum: 15 nov 11, 22:29:58 »

Áhh Slade hozzá képest nulla ikszdé iszonyat erős főboss, vajon mennyi xp jár ha kinyírják?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12559 Dátum: 15 nov 12, 13:18:13 »

Flash: Hát Kb. erre számítottam, azt még nem tudom hogy Earth2 Barry, Joe vagy Barry apja e Zoom de brutális. Mondjuk a vége nem nagy durranás, mindenki tudja hogy nem lesz semmi baja egy két rész múlva amikor jön az Arrow Crossover.

Arrow: Letudtunk egy adag Drámát de legalább az akciók is jók voltak, meg volt pár jó poén, főleg Felicity révén. No meg a végén Lance papa és Smoak mama.  : D
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12560 Dátum: 15 nov 12, 13:25:25 »

Én valamiért Joe-ra tippelek. Bár ez csak megérzés, a többi is lehetséges ugyanúgy. Az igazán durva ebben a részben az volt, amikor Barryt körülhordozta Zoom a városon. Na, az gonosz volt. Úgy nézem a kifinomultan gonosz Wells után, most kapunk egy állatot. Nevet

----


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=m78hZG4tbB0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=m78hZG4tbB0</a>

Mi lesz itt, te jó ég? Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12561 Dátum: 15 nov 12, 13:41:36 »

Egész szórakoztató volt az új Arrow Nevet az Oliver vs Felicity fight alatt John feje zseniális volt ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12562 Dátum: 15 nov 12, 16:21:13 »

SHIELD-et csak én nézem még mindig? Szerintem van olyan jó most mint az Arrow meg a Flash.

(Gothamről már nem is írok inkább)
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12563 Dátum: 15 nov 13, 23:16:11 »

Nem nagyon nézz itt senki Person of Interestet tudtommal. Az elmúlt időszakban nehezen veszem rá magam, hogy folytassak egy sorozatot, vagy elkezdjek egyet. Anyukám és nővérem esténként bepótolták az elmúlt hetekben vagy napokban  az elmaradt évadokat a Person of Interestből és pár rész, vagy jelenet erejéig néha én is leragadtam a képernyő előtt. Nagyon szeretem amúgy ezt a sorozatot, izgalmas és kurva jó zenék vannak benne, de így is nehéz rávenni magam. Egy időszak, nincs vele gondom, nem ezért kezdtem írni. Nevet

A tesóm a mai napon megnézte a 4. évad utolsó részeit s mivel itthon voltam, én is figyeltem, hol csak az angolt hallgattam, hol leültem a TV elé s koncentráltam. Majd jött az utolsó rész aminek az utolsó jelenetét belinkelem, mert eszméletlenül jó!!!!

Mikor a Machine elkezd kommunikálni Harold-dal és elkezdődik a szöveg... fúúúúú.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=f97s4tvyDcU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f97s4tvyDcU</a>

Btw a szám Pink Floyd - Welcome To The Machine Szóval nagyon találó. Nevet
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12564 Dátum: 15 nov 16, 00:38:22 »

Megnéztem mind a hat, igen hat, mert szerintem annyi van, Star Wars részt a hétvégén. Megmondom őszintén, van fantázia a folytatásban, de engem inkább az előzmény érdekelne. Kiváltképpen, hogy hogyan jött létre a galaktikus köztársaság, miért szünt meg a hadserege, hogy jutottak a jedik hatalmi pozícióba, de a legfontosabb, legérdekesebb és a lehető leglátványosabb az a jedi és sith háború, amikor a jedik kiírtották a sitheket, ki volt az első jedi vezető, milyen nyelven és mit jelent ez a név, na és a sith, ezek mind sokkal fontosabb dolgok. Ez az egesz misztikum, amit vegul egy vallas szeru dologga formaltak. Nyilvan ez a profecias vonal es egyeb is erdekes lehet, kitol szarmazik a profecia, amirol azt hittek, hogy Anakinrol szolt? Ki a turo az a mester, aki megrendelte a klon sereget es ha annyira pro volt, hogy elore latta a szukseget, akkor ki olte meg es meg ezernyi kerdes, amiket elozmeny filmekkel lehetne feltarni, amitol az SW vilaga is lehetne olyan misztikus, mint mondjuk egy Herbert fele Dune. Ezek tartoznának inkább egy SW rajongó érdeklődési körébe, nem egy n+1-dik droid és az IMAX 3D...

Természetesen megnézem majd az új részeket is, mert tuti nem csak ez az egy lesz, de valahogy már annyit sem várok tőlük, mint az I, II, III-tól... Olyan szomorú ráeszmélés volt ez, hogy rögtön ittam is egy korsó-captain gyömbért. Szomorú
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12565 Dátum: 15 nov 16, 21:37:32 »

TWD spoiler


Jó volt az új TWD, csak most már tényleg soha se tudjuk meg, hogy Glennel mi a franc lett? ikszdé De legalább Daryl megint menő és jófej volt, bár jól megszívta emiatt. Meg számszeríj nélkül maradt. Szomorú Abraham meg remek rambófelszerelést talált magának. Nevet Bírtam, hogy ennyire tetszett neki. Kár, hogy a Humveet, ahol a katonai cuccos volt, nem vitték el magukkal.

Amúgy az itteni gonoszok tuti Negan emberei voltak. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 21:38:18 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12566 Dátum: 15 nov 16, 21:45:02 »

Én csak a Humvee+RPG kombót nem értem.Ha már amerikai hadsereg akkor inkább legyen már egy SMAW nem?

Glennt meg lehet hogy Negan kapta el?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12567 Dátum: 15 nov 16, 21:56:32 »

Az RPG-t én se értettem, bár valamilyen limitált mennyiségben egyébként tényleg van ez a fegyver Amerikában is. Még gyártja is valami cég. De nagyon valószínűtlen a felbukkanása.

Glenn szerintem a kuka alatt van. Negan majd csak a végén jön, szerintem egy darabig most az emberei se kerülnek elő.
Naplózva
naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #12568 Dátum: 15 nov 16, 21:58:33 »

TWD spoiler

Hát csak annyit,hogy a rövid hajú csaj halála nagyon gagyi volt...szinte láttam előre,ahogy leteszi a virágot,hogy ott gebasz lesz. Mikor felállt még azt hittem megmenekül,de az ahogy visszaesett,hát nagy... taps taps,nagyon megakart halni. Kb. ez a "minden részben kötelező meghalnia vkinek" típusú jelenet,ami...hát elég szar lett.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12569 Dátum: 15 nov 17, 14:56:14 »

Gdat,Ishida, szerintem kezdjétek el az Into the Badlands c. sorozatot.Most startolt.Szerintem tetszeni fog nektek is.
Mondjuk más is elkezdheti,akit érdekel a posztapokaliptikus motoros kardos kaszabolós téma.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 17, 15:01:54 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 836 837 [838] 839 840 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!