24 máj 05, 05:56:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 832 833 [834] 835 836 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277685 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12495 Dátum: 15 okt 26, 22:45:01 »

Ott a neve a kövi rész stáblistájában,meg az azutániban.Kíváncsi vagyok mi lett vele,mert ha túlélte akkor azok a zombik tényleg 2 bites amerikai zombik.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #12496 Dátum: 15 okt 27, 12:20:44 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 14:27:25 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12497 Dátum: 15 okt 27, 13:33:54 »

Ne aggódj, Niki senki nem üldözte el őket, max a Duma Topicból. Egyszerűen sok sorozat van. Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #12498 Dátum: 15 okt 28, 06:54:25 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 14:25:51 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12499 Dátum: 15 okt 28, 07:57:15 »

Én csak szüneteltetem most, mert sok mindent nézek egyszerre, plusz a The 100-ba vagyok teljesen belebuzulva most, és annak még van egy teljes évada, amit be kell darálnom. De ha lement a DW új évada, egyben megnézem azt is. Én imádom Maisie Williams-t (Trónok harcás csaj), szóval már csak miatta is kíváncsi vagyok az egészre. ikszdé

-----

Új Flash

Na, a sorozat legszebb hagyományaihoz híven, ebben az epizódban is az utolsó 20 másodperc volt a legérdekesebb. Nevet Azért kezdenek beindulni az események.

Ez az új Firestorm casting kicsit irreális volt, de azért jó epizód volt ez. Kicsit érdekes ez a gangsta feka Firestormként. ikszdé

Amúgy Kazekage, vagy bárki aki ismeri a képregényeket: Irisnek lesz valaha bármi érdekes és értelmes szerepe ebben az egészben? Mert ez a mostani szappanoperázás már tényleg mindennek a legalja. Komolyan ilyen béna storyline tényleg csak a dél amerikai tucat teleregényekben van. Azt hitték anyu meghalt, de mégse, drogos volt, halálos beteg és eltitkolt gyereke is van. Nevet Ennél a Dallas jobban sikerült évadaiban is jobb drámát tudtak kitalálni. Ezek a faszságok egyáltalán benne vannak a képregényben?
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 28, 21:35:48 írta Aes Sedai » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12500 Dátum: 15 okt 28, 23:13:35 »

Az a baja sok rajongónak hogy mintha Moffat mintha teljesen hanyagolná a sorozat első 4 évadát. Nekem ez a legnagyobb bajom. Talán kivétel a zseniális évfordulós epizód Nevet Speciel az előző évad olyan semmilyen lett. És nincs rosszabb egy semmilyen ellenszenves Doktornál. Most szerintem ez észre lett véve mert végre kicsit kinyílt Capaldi és engedik színészkedni végre vannak hóbortjai olyan doktoros dolgok, jó megnyilvánulásai amik Mattre és Davidre is jellemzőek voltak Imádom hogy gitározik ikszdé  kész és kövezzetek meg néha mintha egy másik híres Doktorra is hajazna a mostani (House ikszdé nemtudom miért.)
Ha a sorozat végre kapna egy minimális logikát és következetességet és persze "epic"séget ami a Russel éra alatt megvolt. Ezen felül Moffat az újítások mellé vissza is kacsintana a fanok kedvéért. Marta, Donna, Alter Doki és Rose, Váratlan összefutás Pondékkal a múltban. Na azoktól a pillanatok nagyon nagyon poitív értékelést hoznának. Pláne ha olyan új karaktereket hoznak be amivé speciel Maisy is válhat. Nekem ez a véleményem. Jah és csavarhúzót vissza az a szemüveg nem az igazi nem lehet vele fenyegetően mutogatni ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12501 Dátum: 15 okt 28, 23:33:28 »

A sorozatban az lesz az érdekes ugye hogy behozzák Iris testvérét, aki a 3. Flash,  Jay és Barry után. Gondolom ő lesz az ügyeletes sidekick mint Roy vagy Thea az Íjászban. A képregényben is annyi szerepe van hogy Barry szerelme és Wally rokona. (ott nagynéni nem testvér)
Naplózva


 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #12502 Dátum: 15 okt 29, 08:21:03 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 14:25:08 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12503 Dátum: 15 okt 29, 09:44:52 »

A sorozatban az lesz az érdekes ugye hogy behozzák Iris testvérét, aki a 3. Flash,  Jay és Barry után. Gondolom ő lesz az ügyeletes sidekick mint Roy vagy Thea az Íjászban. A képregényben is annyi szerepe van hogy Barry szerelme és Wally rokona. (ott nagynéni nem testvér)

Köszi, magyarul tényleg semmi szerepe nem lesz, csak az, hogy Barry sunázni akarja, meg van egy tesója aki fontos. ikszdé Egyébként ez a szappanoperás nyomorgás a képregényben is benne van?

----

DW:

Ha jól emlékszem valamelyik Matt-es évadban (5. talán) "rebootolták az univerzumot" kb. eltöröltek mindent ami korábban történt, és emiatt nem nyúlnak vissza a korábbi évadokhoz, legalábbis ez a "hivatalos" magyarázat rá.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12504 Dátum: 15 okt 29, 10:43:56 »

Ez mindig korszak és írófüggő Aes, tapasztalataim szerint inkább a csapatképregényekre jellemző ez.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12505 Dátum: 15 okt 29, 11:14:06 »

Itt mindenesetre vastagon beletették ezt a vonalat. Gondolom kezdeni akarnak valamit ezzel a karakterrel és jobb ötletük nem volt. Mondjuk ehhez nem kell a képregényhez nyúlni, ilyet maguktól is ki tudnak találni. Mindegy, mivel a történet amúgy jó, egyszerűen ignorálom az Iris-es részeket. Vannak fontosabb dolgok is, pl. Cisco képességei. Egyébként mikorra várható - vagy várható e egyáltalán itt - hogy Caitlyn is kap skillt?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12506 Dátum: 15 okt 29, 11:16:48 »

Erről a sorozat íróit kérdezd de gondolom leghamarabb szezonzárásnál vagy következő évad.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12507 Dátum: 15 okt 31, 12:17:55 »

Pótoltam egy mulasztásomat és megnéztem a 8 mérföldet, pure 90's életérzés, a végén lévő rapelős alázás miatt megérte megnézni, persze szigorúan eredeti nyelven  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12508 Dátum: 15 nov 01, 13:28:58 »

A minap meglestem a South Park 19. évadából a megjelent részeket. Talán 5 jött ki. Iszonyatosan jóóóóó. Az elmúlt években kicsit... nem is lapos, de azért már nem volt az igazi az SP szerintem. Voltak nagyon jó részek, de a provokációjuk kicsit csökkent. Viszont ez az évad nekem most nagyon nagyon bejön. Nem csak azért, mert folytatólagos, vagyis ha történik valami, pl.: épül egy csomó új dolog a városba, az megmarad, de mind a Politikai Korrekt emberekbe bele kötnek, mind a jelelegi bevándolás egyik oldalát is megmutatták, stb. Nevet
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12509 Dátum: 15 nov 02, 12:43:12 »

A mai volt a TWD 6. évadának eddigi legjobb része.Főleg a zenék miatt.
Szegény kecske Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 832 833 [834] 835 836 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!