24 máj 04, 22:51:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 830 831 [832] 833 834 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277282 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12465 Dátum: 15 okt 22, 18:27:02 »

Már 5 hónapja köztudott hogy Sarah vissza lesz hozva Sherlock. Dharkról meg volt szó az előző évad utolsó részeiben.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12466 Dátum: 15 okt 22, 18:32:10 »

Nemolvasomelnemolvasomelnemolvasomelnemolvasomel... el kéne kezdenem nézni az Arrow-ot, mert tuti el lesz spoilerezve itt az egész  Nyelvesít Sarah visszatérését már sikerült is
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12467 Dátum: 15 okt 22, 18:34:18 »

Május 14-én került fel a Legends of Tomorrow trailere amiből kiderűl hogy sem Sarah él és Ray Palmer is. Magadra vess ha nézed meg ha belinkelek valamit.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12468 Dátum: 15 okt 22, 18:37:59 »

Ja hát én azt az előzetest tuti nem láttam Nevet de így már érthető.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12469 Dátum: 15 okt 22, 19:31:27 »

Május 14-én került fel a Legends of Tomorrow trailere amiből kiderűl hogy sem Sarah él és Ray Palmer is. Magadra vess ha nézed meg ha belinkelek valamit.



A Rocky első három részét néztem végig nemrég, hamarosan kijön a 7. rész is (vagy spin-off, kinek hogy tetszik). Bár itt ilyen klasszikusokat úgysem néz senki, csak a szuperhősös sorozatok, meg a Csillagháborúk  Neeem
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12470 Dátum: 15 okt 22, 19:42:38 »

Azt is én linkeltem be ide elsőnek, hónapokkal ezelőtt.

Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12471 Dátum: 15 okt 22, 19:54:08 »

Én tuti belinkeltem, arra emlékszem, de a tiédre nem. De ezek szerint túl sok reakció nem volt az akkori hozzászólásodra, vagyis helytálló a szomorú ténymegállapításom  smirksweat

Nem olvasok vissza 50 oldalt: a Limitless sorozatot nézi valaki? Érdemes elkezdeni?
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 22, 21:18:42 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12472 Dátum: 15 okt 23, 12:09:06 »

Nekem is úgy rémlik , hogy az Apollo-t Kaze linkelte elsőre. Nevet
A Rocky első három részét néztem végig nemrég, hamarosan kijön a 7. rész is (vagy spin-off, kinek hogy tetszik). Bár itt ilyen klasszikusokat úgysem néz senki, csak a szuperhősös sorozatok, meg a Csillagháborúk  Neeem
Elszomorítalak, hogy mi nem csak nézzük, de én például évekkel ezelőtt kipörgettem a Rocky Legends-et is PS2-n. You have been rekted! :/
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12473 Dátum: 15 okt 23, 17:08:55 »

Van Jessic Jones trailer végre Nevet Kurva jól néz ki, alig várom.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-pdsto7Knl4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-pdsto7Knl4</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12474 Dátum: 15 okt 23, 17:54:48 »

Nagyon jó trailer, egyedül annyi kifogásolni valóm van, hogy Cage lehetne nagyobb és izmosabb alkatú is...
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12475 Dátum: 15 okt 23, 20:02:37 »

Lel már 3 hete kint van a Black Sails 3. évadának az előzetese.Very Feketeszakáll
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N6P1cQMdFXA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N6P1cQMdFXA</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12476 Dátum: 15 okt 24, 21:43:47 »

Na. Vettünk egy új tévét. Nekünk eddig ilyen béna TV-nk volt, nagy dobozzal, meg mindennel. Most van egy whooooooooow TV-nk, amit amúgy se fogok gyakran nézni, mert nem nagyon vagyok itthon, de akkor is. Aztakurva!!! Minden filmet full HD-ben, meg 4k-ban tudnék nézni. Nem értek még annyira ehhez. Nevet

Na mindegy is. A lényeg, hogy megnéztem ezen a TV-n a Magic Mike II vagyis a Magic Mike XXL c. filmet. Nem láttam az első részt, de azt mondták a tesóim, hogy nem baj, annyir anem kötődik hozzá, meg így is érteni lehet a második részt. Mondtam okés.
Hát basszus! Szerintem rohadt jó film. Az a szexualitás amit az a film sugározz... iszonyatosan jó. A srácok, az egész egy poén, de mégis, a mozgásuk. Én oda voltam érte! Nevet Most nem fogok hosszú filmkritikát írni, bár vagy egy éve nem is írtam, mindig csak elkezdtem ( Szomorú ), de ennyi elég is erről a filmről. Csak látni kell.  Be van tépve

Ui.: Nem kérek olyan kommenteket, hogy "Jaj én nem tévézem, engem az ilyen nem érdekel" vagy "Még van olyan ember a fórumon aki tévézik?" és társai. Nevet
Muhahaha fordított pszichológia. Na mindegy. Boldogság van!:D
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 21:46:35 írta Minagi » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12477 Dátum: 15 okt 24, 22:59:30 »

Off: általában januárban olcsóbbak az elektronikus termékek.  Akkor jobban megéri venni...
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12478 Dátum: 15 okt 24, 23:22:14 »

Csak kérni kellett Nevet



Pont a napokban mondta valaki (alkalmi melóhelyen, ahol nem keresnek túl sokat az emberek), hogy akar venni hitelre lapos TV-t. De hogy minek...  Gondolkozik
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12479 Dátum: 15 okt 25, 00:34:52 »

Ö milyet és mekkorát? Mert ha ilyen több száz ezer forintosat akar, akkor kérdem én mit fog rajta nézni? Mert ha nem tud 10-20 ezreket költeni egy-egy blu-raj lemezre akkor nagyon felesleges. Persze mondhatnánk, hogy majd torrentről leszedi a szuper filmeket, de gondolom, nem tévedek, ha azt mondanom, hogy az említett kolléga nem az a kategória.

Kilencven ezerért meg amúgy is lehet kapni 100 centis tévét, arra könnyebben tud havonta félrerakni, mint a hitelt fizetni, nem mellesleg szerintem az is bőven elég, hogy a cool tv zs kategóriás filmjeit nézze.

Meg ennek a látványától is leesik majd az álla, csak át kell kapcsolnia a Spektrum, NatGeo, Discoveri szentháromság egyikére.

Ha meg annyira "nincs akkora falam, hogy elférjen rajta" tv-t akar, akkor meg menjen el néha moziba.

ui:
Küld el neki ezt a linket:
http://www.digitalko.hu/index.php?ak=1&id=105uc9v_ultra_hd_televizio&kat=led_1&alkat=uhd_4k

4 milliárd zsenge forintról árazták le. ikszdé





« Utoljára szerkesztve: 15 okt 25, 00:50:00 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 830 831 [832] 833 834 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!