24 máj 04, 22:40:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 826 827 [828] 829 830 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277279 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12405 Dátum: 15 okt 03, 20:07:32 »

Simmonsra két teória van az egyik hogy a Kree anyabolygón a másik meg hogy ahol Starlord volt a Guardians elején. Bár az első a valószínűbb.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12406 Dátum: 15 okt 03, 20:26:32 »

Mekkora poén lenne ha az őrzőkön keresztül jutna haza, mégha közvetetten is ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12407 Dátum: 15 okt 03, 20:33:02 »

Ennyire nem kapcsolják az MCU-hoz a sorozatot. Mondjuk én sajnos eleve leszarom, már előre látom, hogy a mostani évad faszkodós szála ez a Simmons-os lesz.

Lol, te még keresel logikát a DW-ben Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12408 Dátum: 15 okt 03, 20:45:17 »

Próbálok, van egy saját logikája ikszdé de az is mindig változik. Ez Moffat hibája főleg :/
Én Drukkolok a Fitz Simons párosnak. De mire a csaj megkerül szegény Fitz most hogy a légnyomásból helyrejött az agya erre megkattan megint ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12409 Dátum: 15 okt 03, 20:53:11 »

Az 5. évadtól már romlott a dolog, de Matt ott még elvitte a hátán, de a 8. óta egyszerűen siralmas lett az írás, a karakterek, a sztori és minden más is. Már azt se néztem végig teljesen, nem bírtam mekkora faszfej lett a Doctor. Nevet

Tényleg, lesz aka Jessica Jones is <3 És Netflixxel, mind a DD.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=K1IE6RJ6hTg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=K1IE6RJ6hTg</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12410 Dátum: 15 okt 03, 21:11:19 »

Az aka-t kivették már a címéből hálaistennek. Persze hogy netflix, ezután jön oda Luke Cage, DD 2. évad, Iron Fist és végül összeállnak Defendersé. Azt is pletykálják hogy Fury és Coulson cameo lesz majd valamikor.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12411 Dátum: 15 okt 03, 21:46:33 »

Shiranai szerintem én kaszálom a Heroest Szomorú
Az első 2 rész még jó volt,az erőltetett japán szál ellenére is,de a 3. rész szimplán csak szar volt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12412 Dátum: 15 okt 03, 21:57:11 »

Van új dw vagy miről beszéltek?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12413 Dátum: 15 okt 03, 22:39:54 »

Megnéztem a Maze Runnert, még az első részt. Ez eddig kimaradt nekem. Hát, ez kurva jó volt, nagyon tetszett. Imádom az ilyen filmeket. Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12414 Dátum: 15 okt 04, 08:19:24 »

Shiranai szerintem én kaszálom a Heroest Szomorú
Az első 2 rész még jó volt,az erőltetett japán szál ellenére is,de a 3. rész szimplán csak szar volt.

Én még nem néztem meg. Inkább elkezdtem újra az első évadát a réginek (mondanom sem kell, hogy még mindig fú de állat Mosolyog).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12415 Dátum: 15 okt 04, 09:55:08 »

A DD 2. évadában már Punisher is benne lesz ráadásul. Mondjuk a színészt akit játssza nem bírom, de hát thug life, biztos nem véletlenül castolták be. Mi bajod a 'aka-'el?

Van új DW, már három része is kijött.

A Maze Runnereket én olvastam, első filmet is láttam, de hát... annyi elég is volt belőle. Legalább a főszereplőnek olyat castoltak aki tud színészkedni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 04, 09:55:45 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12416 Dátum: 15 okt 04, 15:54:04 »

A Marvels jobban hangzik előtte, és semmi sem indokolta hogy ott legyen.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12417 Dátum: 15 okt 05, 00:39:49 »

Moffat no komment, 2. DW duplarész ikszdé ez lesz most a divat ikszdé de legább érdekes a story Nevet várom a kövit nagyon hogy mi lesz ennek a vége ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12418 Dátum: 15 okt 05, 16:51:57 »

A Heroes csúcspontja a 3. évad,bármennyire is szidják az emberek.De az első sem rossz Nevet
Mint a Chuck 4. évada amiután még csináltak egy harmadgyenge,unalmas 5. évadot.

Fear TWD évadzáró

Ez a rész az első 10-15 percet leszámítva baszott.De keményen hátulról.Amikor a zombik betörtek a katonai bázisra,fullra Holtak földje feelingem volt,csak sokkal brutálisabban.Kivételesen izgultam hogy mi fog történni!
Azért ilyen sem volt már kb a Holtak hajnala óta,hogy egy zombis filmen izgultam hogy ki hal meg.Amikor meg lent hajtanak a csatornában,közben felülről mutatják a szarrá rombolt várost,hirtelen a Z-Világháború ugrott be ikszdé
A végére meg természetesen megöltek egy szereplőt,reméltem hogy a szőke anyuka lesz az,nem az ex feleség.
Szerintem ez az évad önmagában jobb lett mint a TWD utóbbi 2-3 évada együttvéve.
Vagyis elkezdhetünk félni,hogy mennyire fog leromlani a későbbiekben Szomorú mellesleg az IMDB 7,7-es értékelést sem értem...na mindegy.

« Utoljára szerkesztve: 15 okt 05, 20:08:43 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12419 Dátum: 15 okt 05, 20:49:28 »

Fear The Walking Dead évadzáró

Akinek zombihiánya volt eddig, az most kárpótolva érezheti magát. Itt aztán zombultak rendesen. Azért Daniel Salazar terve szerintem elég gáz volt, mondjuk nem is vártam mást egy olyan embertől, aki a kínzásban is járatos. De ennyi zombit ráengedni egy kórházra azért elég alja dolog.... viszont az akciók nagyon jók voltak. Emellett Chris és Alicia egyre szimpatikusabbak részről részre. Attól kicsit tartottam, hogy Ofelia hal meg, őt azért sajnáltam volna, mégiscsak csaj. De szerencsére megúszta. Hát Lizát meg annyira én nem bírtam igazából, Madisont már inkább. Szóval nekem oké ez így, meg igazából ez a két feleséges dolog Travisnak szerintem még egy évadban már uncsi lett volna.

Viszont a végén azért mutathatták volna, hogy akkor most mi volt ez a Cobalt dolog. Mert én minimum atomra vagy szőnyegbombázásra számítottam. Itt meg nem volt semmi, szerintem azok a leégett részek korábban égtek le sima tűzvészben. (A rész elején mutattak és égő tüzeket). Szóval most akkor mi van?

A gazdag néger meg nagyon őrült, komálom a faszit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 826 827 [828] 829 830 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!