24 máj 05, 00:35:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 825 826 [827] 828 829 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277396 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12390 Dátum: 15 szep 24, 07:20:30 »

Alapból pénteken lesz fent,mert ma van a premier.A felirat meg szerintem szombatnál hamarabb úgy sem jön.

Ishida, a 6. évadnál tartasz?

kijött egy új teaser Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=H9bYa3IYo_Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=H9bYa3IYo_Y</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 09:15:12 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12391 Dátum: 15 szep 24, 09:50:18 »

7. évad közepe táján vagyok.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12392 Dátum: 15 szep 24, 16:21:30 »

Na akkor mindjárt vége Nevet
Utána kezd el valamelyiket azok közül amiket küldtem.Én a Justified-t ajánlanám elsőként Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12393 Dátum: 15 szep 25, 11:29:02 »

7 évad 10 rész zárása óriási volt. Bár azt nem értem, hogy miért kell egy ilyen komoly hangvételű sorozatban az egyik legmélyebb dialógust egy transzira és Tigre írni. Akárhányszor Venus a képernyőn van, az az érzésem támad, hogy saját magát parodizálja a sorozat. Bár Marlyn Manson olvasóestje is ezt erősítette meg bennem.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12394 Dátum: 15 szep 27, 09:07:56 »

A Community című sorozatot látta/nézi már innen valaki?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12395 Dátum: 15 szep 27, 09:10:02 »

Heroes Reborn 01-02

Na erre megérte várni Nevet baromi jó kezdést  kapott a sorozat,kíváncsi vagyok hogy mi "közeleg"
Tetszenek az új karakterek,van egy új Syler féleség,teleportáló gyerek,a kawaii csak aki irányítja az időjárást, Zach Levy meg mindenkit le akar vadászni,ellenben Noah mindenkit meg akar menteni.A Mikor nevű csaj Hero kardjával meg különösen bejön Nevet baromi pofás kis képességet kapott Nevet
(amúgy kíváncsi lennék milyen engine hajtja azt a játékot amibe beteleportál ikszdé tuti Cryengine 3 ikszdé)

Ja és a lényeg Nevet meeeeh szép dolog a pubertás Nevet
Molly a Heroesban

Heroes Reborn edition Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 27, 09:16:39 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12396 Dátum: 15 szep 27, 20:02:13 »

Ja megváltozott a kicsi Molly Mosolyog. Szegényt gyorsan elkapták.

Jó kezdés volt, bár szerintem elég sokat ugráltak a szereplők között és így egy kicsit kapkodós érzést keltett. Remélem ezt csökkentik a következő részekben.
Az tetszett, hogy a teleportálós nem a semmibe küldi a dolgokat/embereket. Zach eddig nem tűnik érdekes karakternek, tipikus "bosszuljuk meg mindenkin a gyereket" típus az asszonykájával együtt.
Mikonak tényleg jó a képessége, azért meglepődött mikor nem a szobájába került a végén. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy került az apjához Hiro kardja. Emlékeim szerint a sorozat végéig nála volt, nem hiszem, hogy jó ok nélkül megvált volna tőle.
A legjobban az érmés hapi tetszett (gondolom rá értetted az új Sylert, bár szerintem közel sem az). Egy cent a gondolataidért Nevet. Valahonnan olyan ismerős, csak nem emlékszem honnan.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12397 Dátum: 15 szep 28, 09:33:24 »

Én a telekinézises csávóra gondoltam.Amikor hozzábaszta Mollyt a falhoz már vártam a szokásos Syler mozdulatot Nevet
Másodjára viszont a japán szál már egyáltalán nem jön át,sem a kötelező tini románc.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 28, 09:34:25 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12398 Dátum: 15 szep 28, 17:03:26 »

Jaaa. Róla el is feledkeztem. Csak ez a mozdulata volt Syleres, talán azért. A kötelező tinirománc meg minden ilyen sorozatba kell az írók szerint (akár szereted, akár nem ez íratlan szabály). Majd nem lesz a puszipajtása a focista, ha rástartol a barátnőjére Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12399 Dátum: 15 szep 28, 21:08:39 »

Jó volt az új Fear rész. Nevet

Daniel Salazar egy állat. xD Így születtek az első kormányzók, azt hiszem. De végül valahol tényleg igaza volt. A katonák valóban rejtegettek valamit. Bár annyira nem is meglepő: az eredeti sorozatban. Atlantában is ilyesmi lehetett. Eleinte védték a várost, próbáltak a zombik felé kerekedni, de aztán elbuktak, és jött a bombázás. Gondolom nagyjából az egész világon ez megy.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12400 Dátum: 15 szep 28, 21:16:07 »

Ja nem volt rossz.Nem meglepő hogy a hadseregnek megint elmegy az esze és istennek képzelik magukat.De legalább azt a paraszt tisztet kicsinálták..bár nem értem hogy miért egy Barett 50-es puskával kellett zombit irtani.Mondjuk abban az a jó hogy tökmindegy hol találják el,a test felét úgy is magával viszi a golyó.
Salazar meg egy állat...honnan jött a csávó?
ez a fegyver kb 2 kilóméterről lebont egy házat...0:22-nél hallani hogy mekkorát szól
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=w2JZgkLIzSg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=w2JZgkLIzSg</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 28, 21:20:48 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12401 Dátum: 15 okt 02, 18:10:14 »

WD és GOT rajongóknak Nevet



Ez volt már?  ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 15 okt 02, 18:27:30 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12402 Dátum: 15 okt 03, 18:39:55 »

Kis márvöl nyúz:

http://uproxx.com/tv/2015/10/marvel-damage-control-tv-show/

Nekem jónak, tűnik, mondjuk a SHIELD-ben is voltak damage control-or részek már.


The truest shit : (

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12403 Dátum: 15 okt 03, 18:54:30 »

Október végén volt az AoU is. Meg még egy Star Wars trailert is ki kéne nyögniük.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12404 Dátum: 15 okt 03, 20:04:02 »

MAoS s3e01 Mosolyog ütős indítás Nevet  Skye, akarom mondani Daisy Még mindig húha kategória.  És hol a rákban van Simons ?
A South Park nekem eddig tetszik Nevet  Az Doctor Who is király Nevet Elégedett vagyok Nevet  Csak egy kérdés?  Davros hogy a rákban élte túl anno amikor a 10. ott kinyírta az össze daleket? úgy emlékeztem ott meghót a tetü.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 825 826 [827] 828 829 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!