24 máj 05, 07:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 823 824 [825] 826 827 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277724 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12360 Dátum: 15 szep 12, 16:35:40 »

Azt nem is mostam hogy jó film lett.Én csak a hulladék fos akció filmekhez hasonlítva mondtam hogy jó lett.Ha megnézed mik jöttek ki az elmúlt 10 éven akkor te is igazat adsz nekem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12361 Dátum: 15 szep 12, 16:45:36 »

Hát az "elmúlt 10 évben megjelent akciófilmek" között például ott van az összes Marvel film is. Elég nehéz lenne nem ide sorolni őket. Szóval azért annyira nem gyenge a mezőny.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12362 Dátum: 15 szep 12, 16:52:23 »

Jurassic World jó a Mad Max meg elmegy? Mi a f.sz baj van veletek?
Ugyan ez jutott az eszembe! Köszi!
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12363 Dátum: 15 szep 12, 19:15:09 »

http://www.buzzfeed.com/andyneuenschwander/can-you-match-the-breaking-bad-character-to-their-dying-word#.reoEljz16

5-öt találtam csak el a 8-ból  Neeem
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12364 Dátum: 15 szep 12, 20:43:34 »

De a Marvel filmek és a jó filmek is külön kategória.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12365 Dátum: 15 szep 12, 21:47:32 »

Azért az mindent elmond hogy a Marvel egy sokkal élvezhetőbb és minőségibb filmet tudott alkotni egy kibaszott Hangyából mint  más stúdiók a Jurassic Parkból vagy a Terminátorból.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12366 Dátum: 15 szep 12, 23:13:03 »

The above preview page will be in Marvel’s All-New All-Different Point One #1 issue.  Which will feature multiple stories about six upcoming Marvel titles, including CARNAGE.

Also this week, The Amazing Spider-Talk podcast interviewed CARNAGE author Gerry Conway:

Basically, We learn its set up like a horror movie where Carnage is the monster but it’s focused more on the team of Eddie, Jameson, etc. Carnage is going after the one person that survived the orphanage fire in an abandoned mine, but it’s a trap set up by the team. [Thanks to @Bizarnage for the synopsis]
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 12, 23:14:35 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12367 Dátum: 15 szep 13, 10:19:48 »

Jurassic World jó a Mad Max meg elmegy? Mi a f.sz baj van veletek?
Ugyan ez jutott az eszembe! Köszi!
Csatlakozom! A Mad Max az elmőlt évek akciófilmje.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12368 Dátum: 15 szep 13, 17:13:41 »


Ez epicebb zene a fight club-ból szedték át:
http://www.youtube.com/watch?v=EMfNB3fakB8

Whow, de tetszik így is ez a szám. Annyira szeretnék zongorázni.  Sír Johhny Depi
Amúgy én is letöltöttem, de még nem kezdtem el.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12369 Dátum: 15 szep 14, 19:13:07 »

Fear TWD (bakker átvettem Aes proli rövidítős szokását Szomorú )
Az eleje baromi jó volt,a közepe lapos,a vége megint jó.Olyan ez mint egy szinusz jel,90 fokos eltolással.
Remélema  szőke meghal végre és Travis újra összejön a  volt asszonykával.
Amikor megérkezett a hadsereg (heh ratyik,a tengerészgyalogosok a menők) ,azt gondotlam hogy majd Atlantába viszik őket és majd találkoznak Loriékka,de aztán rájöttem hogy Atlanta nem épp a közelben van.
Ja meg a v égén volt egy majdnem cici villantás,de mégsem Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 14, 19:14:11 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12370 Dátum: 15 szep 14, 19:14:17 »

Ebből a hosszú szövegből a "cici villantás"-on akadt meg egyből a szemem  smirksweat  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12371 Dátum: 15 szep 14, 19:18:32 »

Azt hittem a 90 fokos szinusz görbe eltoláson de aztán rájöttem hogy te nem vagy fizetett hangtechnikus.Én meg igen.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12372 Dátum: 15 szep 14, 21:06:17 »

FTWD s01e03

B*szott jó volt már megint. Egyelőre tényleg jól el van ez találva. Közepénél kicsit tényleg belassult, de ennyi még belefér. A spanyol apuka azért tökös, inkább hasonlít egy normális amerikai apára, mint Travis a liberális gungrabber dumájával. Madisont viszont most már kezdem kicsit jobban kedvelni.
Menők voltak a jenki katonák azért a végén, bár ez lehet csak a Nemzeti Gárda, nem a rendes US Army. Az elején az éjszakai szökés az nagyon ász volt. Meg amikor a kórháznál zombit lőttek.

Szóval, jó lesz ez mindenképpen. Most gondolom vár rájuk a katonai diktatúra életérzése. Nevet

Amúgy Loriékkal nem fognak találkozni, a két sorozat nem lesz összekapcsolva azt mondták, később se.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12373 Dátum: 15 szep 14, 22:08:37 »

Spanyolék/egyebék nem szimpik. A jelent meg mikor mentek el a kórháztól és kapcsoltak le a villanyok, b*szott jó volt Nevet Kell az a zene alóla.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12374 Dátum: 15 szep 15, 06:32:16 »

Az nagyon jó jelenet volt tényleg. Nevet

És mi a bajod a spanyolokkal? Illetve gondolom igazából mexikóiak. Nevet Mondjuk tényleg van bennük valami furcsa, gyanús. De azért ez még az összeomlás előtt van. Itt még nem csúsztak le annyira az emberek, mint a fő soriban. Szóval néha emlékeztetnem kell magamat, hogy attól, hogy itt valaki gyanúsan vagy gecin viselkedik, még nem valószínű, hogy embervágóhidat rendezett be a garázsban. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 823 824 [825] 826 827 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!