24 máj 04, 22:58:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 821 822 [823] 824 825 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277285 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12330 Dátum: 15 aug 31, 20:54:41 »

Fear TWD s01e02

Ez egyre jobb. Szépen elszabadult a káosz azért, és persze a szereplők is teljesen hülyék, hogy elkezdenek szanaszét akciózni a városban, ahelyett, hogy összetartanának. De nagyon jól adják át a hangulatot, főleg, amikor ott sunyiznak a fodrászüzletben, kívülről meg behallatszik a zavargások zaja. Nevet Anyuka első zombiölése tetszetős volt, csak így tovább. xD Tiszte körömlerágós rész volt néha. Nevet

Jövő héten nincs rész. Szomorú
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12331 Dátum: 15 aug 31, 21:32:04 »

Amúgy a vírus levegő útján terjedhetett szét,mert ugye az 1. részben,meg most is voltak olyan emberek akiket nem haraptak meg de már betegek voltak.Gondolok itt a szomszédra akit az anyuka látott.Tehát a vírus egyszerre támadta meg az élőt és keltette fel a halottat.Szopás.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12332 Dátum: 15 aug 31, 22:24:35 »

Még egyszer elkezdtem átrágni magam az AOU filmen, de még a közepéig is alig jutottam, máris szembetűnt valami.

Mindig is azt mondogattam, hogy el van baszva az egész, mert még csak nem is Stark hozta létre, de végül is itt sem. A jogar volt maga az agy, tehát ilyen szempontból Ultron már akkor élt. Valódi eredete így ismeretlen. Igazából maga Ultron akarta, hogy megépítsék. Mivel skarlát boszi ültette el a gondolatot Stark fejébe, ám ez a képesség a jogartól van, a jogar pedig maga Ultron agya. Olyan ez, mintha bebörtönözték volna oda. Még az sem lenne újdonság, ha kiderülne, ez egy "másik jövő" és előtte már Hangya megteremtette őt, aztán valahogy bebörtönözték, mert mikor megjelent, nem tudta, hol van. Kérdezte, hol a programnak a teste, ezek szerint akkor ő már régebben alakot ölthetett, mert tudott dolgokról. Végül nem is Tony találja ki a testét hanem ő maga. Tehát előtte már hasonló lehetett, mielőtt a jogarba került, azaz ezelőtt is létezett úgymond, már rég "mesterséges intelligencia" volt. Ez ott kezdett még erősebben sikítani számomra, amikor megkérdezte a másikat, hogy hol az ő teste, hogy kicsoda és mikor győzte le. Ultron azt is mondta, hogy "elaludt", ez utalhat arra is, hogy elég rég van bezárva. Amikor ilyen roncs formába magyarázott, kérdezték, hogy "Ultron?" - mondta, hogy még nem teljesen (ráad. hús-vér formáról is szó volt az angolban), vagy hasonló (angolul ugye teljesen mást mond mint magyarul, igencsak sok helyen - egy tökönrúgás ezt angolul nézni a magyar első megtekintés után). Jah, és Ultron elvileg dühöt is érzett meg összezavarodott. De, ezt már csak akkor érezheti a regény alapján, miután Hangyával egybeolvadt vagy mi. Akkor most mi is van? Jarvist is dühből nyírta ki, egy gép ilyet nem érez. Ráad' más részeknél is igencsak érezhető volt az, hogy vannak érzései.

Gyanús, hogy ezután jött ki nemsokkal a Hangya is, ki tudja, lehet van benne utalás.
Amúgy bekaphatom, mert lehet hogy hiba keverni a k.regényt a filmmel még így is...
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 22:32:56 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12333 Dátum: 15 szep 02, 10:10:08 »

http://www.vanityfair.com/hollywood/2015/09/game-of-thrones-cast-season-6-euron-greyjoy-pilou-asbaek-

Ha egy másik színész alakítja a sorozatban, akkor ezek szerint Daario valójában mégsem Euron Greyjoy lesz álruhában?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12334 Dátum: 15 szep 03, 10:25:56 »

Na elkezdtem a Mr.Robotot Nevet
Na bazmeg azt kell hogy mondjam már az első rész odaszögezett a monitor elé Nevet Rami Malek kib.szott jól játssza az enyhén elmebeteg zseni hekkert.Baromi jó színész,bár ezt már a Pacific alatt is megmondtam.


szerk:
Az évad felénél járok és kurvajó Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 14:34:14 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12335 Dátum: 15 szep 03, 10:31:39 »

Befejeztem a Daredevilt, és azt kell mondjam... az év legjobb comic sorozata volt. Bár kicsit sajnáltam, hogy egyből Fisk volt a legyőzött enemy, bár valószínűleg úgyis kijut a sittről.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12336 Dátum: 15 szep 03, 18:37:37 »

Syzy most néztem meg a 7. részt Szomorú az utolsó pár perc brutális volt...és ahogy kinyírták Sheylat...kíváncsi vagyok mi jön.
kiráz tőle a hideg
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=E-Gw7KcWhfA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=E-Gw7KcWhfA</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 18:48:52 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12337 Dátum: 15 szep 03, 18:47:31 »

Én is elkezdtem nézni Mr.Robotot, igaz még csak az elején vagyok de...ez tényleg valami k*rvajó. :DDD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12338 Dátum: 15 szep 03, 19:01:46 »

Syzy most néztem meg a 7. részt Szomorú az utolsó pár perc brutális volt...és ahogy kinyírták Sheylat...kíváncsi vagyok mi jön.
kiráz tőle a hideg

Úgyis tudod már hogy ki létezik és ki nem.  Nevet

Ez epicebb zene a fight club-ból szedték át:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EMfNB3fakB8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EMfNB3fakB8</a>


A végét csak sikerült úgy megcsinálni, hogy legyen benne még 1 évadnyi stuff and things, de azért remélem nem húzzák több évadon keresztül.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 19:02:34 írta Syzygy » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12339 Dátum: 15 szep 03, 19:03:11 »

hogy érted hogy ki létezik és ki nem? Nevet
a zene meg tényleg ikszdé ja 2. évad lesz már berendelték,de én kinézem belőlük hogy olyan 3-4 évadig biztosan elviszik a sztorit
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 19:04:13 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12340 Dátum: 15 szep 03, 19:06:08 »

Hát ha megfigyeled már most is levágós ki van a képzeletében és ki az aki létezik is.

Úgyis kiderül, nincs már sok hátra. Fúú amúgy kurva jó lett ez a sorozat, tyrell felesége meg gyönyörű.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12341 Dátum: 15 szep 03, 19:07:30 »

Ja tényleg, Tyrell felesége milyen nemzetiségű? én írnek nézem vagy orosznak xD

GTA film (???????) előzetes
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vHQI_MUbDGo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vHQI_MUbDGo</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 19:08:56 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12342 Dátum: 15 szep 03, 19:12:16 »

Szerintem dán a csaj.

fúú a stáblista után még feltűnik a kínai nő/pasi. epic. Jó mondjuk darlene is szép lenne ha..., meg a szőke csaj angela sem rossz.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12343 Dátum: 15 szep 03, 19:16:28 »

Nekem is el kell kezdenem ezt a sorozatot, különben nem lehetek én a 'zaaaarc
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12344 Dátum: 15 szep 03, 19:22:00 »

Darlene nem szép.Nagyon erős karakteres álla van.Angela nem rossz egész aranyos.Tyrell felesége néz ki iszonyat jól,meg Sheyla.
Ja és Christian Slater nem létezik mi?
Bazmeeeg létezik?!?!?! mi a tököm történt a 8. részben? csak néztem a  végén tátott szájjal miközben a zene ment
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ii4tXqajqO4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ii4tXqajqO4</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 20:42:59 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 821 822 [823] 824 825 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!