24 máj 04, 21:54:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 820 821 [822] 823 824 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1277253 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12315 Dátum: 15 aug 30, 13:38:32 »

Elég gáz, hogy jó sorozatok a téma és senki nem említette, a Prison Break-et, vagy a Dr. House-t.

Fear The Walking Dead:

Fasza volt az első rész. Kíváncsi vagyok az apából, mikor lesz olyan állat, mint Rick Nevet A drogos gyerek eddig szimpatikus, a kis csaj jól néz ki, de rém idegesítő. Az anya meg olyan semleges.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12316 Dátum: 15 aug 30, 13:42:43 »

Mikor aktívan ment a House akkor azért itt inkább filmekről ment a diskurálás, mint sorozatokról. Persze azokról is elvétve, de az elmúlt időszakban lett az a fajta beszélgetés aktívabb mikor évadonként, részekként átbeszélnek itt egy adott sorozatot.

Amúgy én azt az évben újra néztem, akartam is írni róla, szerintem majd fogok, meg a Dokikról is, meg pár filmről... írhatnékom van és filmekről, sorozatokról szeretek nagyon írni. Nevet
Egyébként sok olyan sorozat nem volt megemlítve itt amire mondhatnánk, hogy szégyen, hisz alap stb. Nevet Pl.: MAGNUM!!! ikszdé
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12317 Dátum: 15 aug 30, 13:52:50 »

A House mióta jó sorozat?
Elkezdtem nézni a Humans nevű sorozatot.Nem rossz,bár ezt a témát már ezerszer feldolgozták sokkal jobb körítéssel,pl az Ai vagy az Én a robot.
A Falling Skies még mindig kurva unalmas,remélem most már végre befejezik a Búra alatt meg borzasztó.Kaszát is kapott asszem.

szerk:
Amúgy Timothy Olyphant amilyen elfeledett filmszínész lett,olyan jól teljesít a Justified (Törvény embere) című sorozatában.Asszem anno már írtam róla de így újranézve még mindig rohadt jó Nevet olyan a hangulata mint a Bansheenek,vicces,véres akció sori Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7r6rxdxZQHw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7r6rxdxZQHw</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 30, 14:00:33 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12318 Dátum: 15 aug 30, 13:58:19 »

Egyszer meg lehet nézni és utána minden részben ugyanaz van. De először sem volt rám nagy hatással a House.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12319 Dátum: 15 aug 30, 16:05:27 »

Amióta kijött, azóta jó sorozat.

Van egy alapja a House-nak, mint minden egyes sorozatnak, a fő száll úgy mond. Ebben az esetben, hogy House elvileg egy mocsok, akinek mégis nagy az elméje ezért a körülötte élők megpróbálják elviselni és minden egyes részben megmutatja milyen zseniális orvos.

Nagyon jó dolgokat firtat ez a sorozat szerintem. Érdekesek az esetek - természetesen nem az összes, vannak unalmas részek - az emberi érzelmeket is jól mutatja. A munkatársi kapcsolatok, viszonyok, személyíség változások stb. Bizonyos esetekben ki hogyan reagál.... Szerintem nagyon jó sorozat. És nem utolsó a sorban, hogy a OST-je is rendkivüli, kb az összes évadnak.  Be van tépve

A vicc, hogy sokszor az eset érdekesebb, mint az aktuális karakterek közötti drámázás.
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12320 Dátum: 15 aug 30, 17:14:21 »


A Falling Skies még mindig kurva unalmas,remélem most már végre befejezik a Búra alatt meg borzasztó.Kaszát is kapott asszem.

Ha nem hozod föl, akkor eszembe se jut, hogy ez még megy ikszdé. Pedig a múlt évadot még néztem.

A Sense8-et néztem végig nem rég. Elég jó sorozat, de  a közeljövőben nem nézném újra, mert akkor már észre venném a hibáit (és tönkre tenné a mostani 9/10-es élményemet). Az akciós részeit nagyon jól megcsinálták szerintem.
Most meg a Sötét árvák (Orphan Black) 2. évadát nézem, az is egy jó sorozat.

Akinek tetszett a House, annak ajánlom a The Knick-et. Zseniálisan alakítja benne az arogáns századeleji sebészt Clive Owen, és októberben jön a 2. évad.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12321 Dátum: 15 aug 30, 17:28:30 »

Ha nem hozod föl, akkor eszembe se jut, hogy ez még megy ikszdé. Pedig a múlt évadot még néztem.
Mármint a Falling Skies vagy a Búra alatt? Nevet
Falling Skies első 2 évada baromi jó lett, a 3. még elment de a 4. évadtól már borzalmas volt.

Sense8-t most már én is meg fogom nézni,sokan mondják hogy jó.
A Mr.Robot amúgy milyen?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12322 Dátum: 15 aug 30, 18:38:29 »

Jó sorozatként; Da Vinci démonai. Aki még nem látta illik elkezdeni Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12323 Dátum: 15 aug 30, 19:18:45 »


Mármint a Falling Skies vagy a Búra alatt? Nevet
Falling Skies első 2 évada baromi jó lett, a 3. még elment de a 4. évadtól már borzalmas volt.

Sense8-t most már én is meg fogom nézni,sokan mondják hogy jó.
A Mr.Robot amúgy milyen?

A Falling skiesra gondoltam, a Búra alattot nem nézem.
A Sense8 olyan, hogy vagy szereted vagy utálod, állítólag nincs köztes állapot. Ahogy a kommenteket néztem a comment.comos cikk alatt tényleg így van.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12324 Dátum: 15 aug 30, 19:23:00 »

Igen ez érthető...majd elkezdem de most van 1-2 sorozat meg vagy 40 anime amit meg akarok nézni ikszdé
a Falling skies addig volt jó amíg meg nem érkeztek a felszabadító idegenek és az egész átment egy ilyen fogjunk össze,az ellenségem ellensége a barátom szarságba.

szerk:
újranéztem apámmal a Maffiózókat,és a végét megint nem vágom.Pedig láttam már egy párszor.Most akkor az van hogy ugye Tony ül bent a kávézóval Carmelaval,Tonyval,mindenki őket figyeli,bejön 2 nigger,zsaru megy a retyóra,Meadow beparkol nyílik az ajtó és off.
Most akkor vagy kinyírtak mindenkit vagy nem? Nevet asszem ezért zseniális ez a lezárás ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 30, 19:29:41 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12325 Dátum: 15 aug 30, 19:44:12 »

Aki szereti a harcosok klubját az imádni fogja a mr robotot, még a zenéjét is belerakták egy kicsit más formában epic.

bár kétlem hogy capac férfi lenne így sanszos hogy neki érdemes-e megnéznie
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12326 Dátum: 15 aug 30, 19:48:09 »



Neki előbb a Harcosok klubját kéne megnéznie, hátha a végén még férfi lesz belőle Nevet

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12327 Dátum: 15 aug 31, 15:35:46 »

Fear the Walking Dead 01x02
Tetszik,azt kell mondjam hogy tetszik.Reggel megnéztem szinkronosan,majd angolul és a TWD-hez képest,egyáltalán nem rosszak a szinkron párosítások...bár az elején azért eléggé csodálkoztam hogy Helyey László Cliff Curtis hangja,de azért nem volt rossz.Mindenki más tökre stimmel.
Viszont maga a rész.
Nagyon bejön.Tetszik hogy egyik pillanatról a másikra fölborul a rend és átveszi a teljes anarchia és az emberek egymásnak esnek.Pedig ez még csak a 2. rész.Továbbra is bejön hogy nem tudják hogy mivel van dolguk.Azt hiszik hogy csak betegek ezért nem érzékelik a fájdalmat.Mekkorát néznek majd ha rájönnek hogy halottak ikszdé
A drogos srác még mindig baromi jól játszik , a húgát meg dugnám.Pedig nem is Hinata.
Amúgy én azt hittem hogy a nigger akit az 1. rész végén kicsinálnak az a csaj pasija xD

szerk:
basszus a Heroes Reborn premier 2 órás lesz Nevet bakker Shiranai én már rohadtul várom Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0Tf7dIuRkcg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0Tf7dIuRkcg</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 15:41:35 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12328 Dátum: 15 aug 31, 17:24:00 »

Én is várom már, de ne aggódj szeptember 24 gyorsan itt lesz Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12329 Dátum: 15 aug 31, 17:50:53 »

Nekem akkor van a  születésnapom ikszdé tökéletes Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 820 821 [822] 823 824 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!